<3
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome!
Bristol, 2014.
Illegalitás vagy legalitás? Habzsolás vagy kemény munka? Függőségek. Éjszakai élet. Bűnözők. Hatóságok. Kóstolj bele Bristol mindennapjaiba. Te mi mindent tennél meg azért, hogy meglegyen mindened, amire szükséged van? Azt hiszed nem keveredhetsz bele a rossz dolgokba? Vigyázz! Akármikor áteshetsz a ló másik oldalára.
Az oldal megnyitotta kapuit!
2014.09.11.
Staff

Alexis Kingsley

admin - profil



Nathaniel Ainsworth

admin - profil

Legutóbbi témák
» Twilight After Dark
Alexis & Barbara EmptyPént. Dec. 26, 2014 9:37 am by Vendég

» Palmwoods 2.0
Alexis & Barbara EmptyPént. Dec. 05, 2014 11:55 pm by Vendég

» A Discovery Of Witches
Alexis & Barbara EmptyPént. Nov. 28, 2014 6:42 am by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Alexis & Barbara EmptyKedd Nov. 25, 2014 10:47 am by Vendég

» Kyle & Alice
Alexis & Barbara EmptyVas. Nov. 02, 2014 12:32 pm by Alice Cromwell

» Seth & Courtney
Alexis & Barbara EmptyVas. Okt. 26, 2014 10:03 am by Courtney Styles

» Jouer avec la magie --
Alexis & Barbara EmptySzer. Okt. 22, 2014 8:05 pm by Vendég

» Szólánc hírességek neveivel
Alexis & Barbara EmptyHétf. Okt. 20, 2014 2:02 pm by Jesse Knoxville

» Nathaniel & Kyle & Alice
Alexis & Barbara EmptyVas. Okt. 19, 2014 12:25 am by Kyle Crosseria

Statisztika

: 17 (5)
Férfi: 15 (6)
________

Rich man: 7
Rebel: 12
Smart one: 9
Outlaw: 2
Good guy: 2

Megosztás
 

 Alexis & Barbara

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Barbara Blackwood

Barbara Blackwood

smart one

Age : 28
Hozzászólások száma : 11
Tartózkodási hely : Bristol

Alexis & Barbara Empty
TémanyitásTárgy: Alexis & Barbara   Alexis & Barbara EmptySzomb. Szept. 20, 2014 11:07 pm






Van az a pillanat, amikor készülsz valahová, ott állsz a gardróbod előtt és nincs benne semmi amit felvehetnél, hát most én is így vagyok ezzel. Csak annyi a különbség, hogy nekem szó szerint nincs semmi a szekrényemben. Minden ruhadarabom, emléktárgyam és múltam minden apró részlete ott van azokban a dobozokban és bőröndökben, amelyek halmokban állnak a nappali közepén. Ma jött el az a nap amikor beköltözöm a vérszerinti szüleim vendégházába. Be kell vallanom, hogy még mindig bizarrnak érzem a dolgot, de mégis hagytam magam rábeszélni. Egyrészről azért, mert már elegem volt abból, hogy mindenki ezzel rágta a fülem, másrészről pedig tényleg kíváncsi vagyok rá, hogy milyen is lehet a családom.
- Kicsim! Gyere már! Így sohasem fogunk elindulni. – szűrődött be a nevelőanyukám hangja a szobám résnyire nyitott ajtaján.
Igaza van. Így tényleg nem fogunk soha elindulni, és valahol a lelkem mélyén talán tényleg ezt szeretném. Nem könnyű elmennem erről a helyről, még úgy sem, hogy nem a legjobb környéken van és nem is a legjobb, de akkor is az otthonom volt tizennyolc évig. Most pedig egy teljesen más közegbe kerülök ahol alig ismerek valakit. Érdekes lesz, de azt hiszem túl kell tennem magam mindezen. Végül is egyszer mindennek eljön az ideje. Így az én elköltözésemnek is. Csak azt nem gondoltam, hogy így fog bekövetkezni. De ahogy a nagy és okos emberek mondják, mindennek megvan a saját helye és ideje. Úgy látszik ez nálam most következett be.
- Jól van már! Megyek egy pillanat, csak még megnézem, hogy mindent eltettem e. – kiabáltam vissza, miközben lassan becsuktam a szekrényem ajtaját, majd kifújtam az összes eddig bent tartott levegőmet és elindultam az ajtó irányába.
Anya állt az ajtóban, mint akinek a legnagyobb kincsét vették el tőle, és talán valamilyen szinten ez tényleg így van. Hiszen világéletében azon munkálkodott, hogy ebből a helyből a lehető legtöbbet kihozza és őszintén szólva, tényleg jó munkát végzett. Ez a parányi kis házikó amiben körülbelül tizenhárom éve kettesben éldegélünk, egy igazi kis menedékké vált a külvilág ocsmányságaival szemben.
- Anya! Biztos vagy benne, hogy jó lesz ez így? Nem kell megtennünk, ha nem szeretnéd. – néztem mélyen a könnyeitől csillogó barna szempárba, miközben egészen közel sétáltam hozzá.
Egy pillanatnyi időre láttam az arcán átsuhanni a gondolatot, hogy mi lenne ha mégis itt maradnánk és nem foglalkoznánk többé ezzel az egész helyzettel, de azután ugyan az a makacsság jelent meg a szemeiben amellyel mindig is kiállt amellett amit a fejébe vett.
- Nem. Ezt meg kell tennünk kicsim. Muszáj. – válaszolta makacs konoksággal, miközben felnyalábolta kistáskáját és elindult az ajtó irányába, amely mögött egy új élet várt ránk.
Körülbelül egy órával később az a csillogó luxusautó amelyet értünk küldtek a szüleim, begördült egy hatalmas ház elé amelyet én addig még csak filmekben láttam. Az egész szituáció kezdett hasonlítani egy tündérmeséhez. Fogalmam sem volt arról, hogy a vérszerinti szüleim ilyen helyen élnek és arról sem, hogy mostantól én is itt fogok élni, de azt tudtam, hogy mostantól az egész életem fenekestől meg fog változni.
- Készen állsz kicsim? – nézett rám kérdő tekintettel az anyukám, miközben egyik szabad kezét ráhelyezte az én kezemre.
- Azt hiszem igen, de addig nem lehetek benne biztos ameddig ki nem szállunk és ott nem állok velük szemben. - feleltem a kérdésére, egy kicsit bizonytalanul.
Abban a pillanatban, ahogy ezt kimondtam, az autó lassan lefékezett, majd végül leparkolt a hatalmas ház bejárata előtt, ahol ott álltak a vérszerinti szüleim, a bátyám és Alexis. Az a lány aki ez idáig az én életemet élte én pedig az övét őhelyette.


Tag: Alexis - Words: 580 - Clothes: Ezt látod rajtam!


Vissza az elejére Go down
Alexis Kingsley

Alexis Kingsley

rich man

Age : 28
Hozzászólások száma : 77
Tartózkodási hely : Bristol

Alexis & Barbara Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexis & Barbara   Alexis & Barbara EmptySzomb. Szept. 20, 2014 11:58 pm


I'm not a princess, this ain't a fairytale!


Ez volt az a nap, amit legkevésbé vártam. Nem teljesen értettem, hogy most mért kell ennyire nagy feneket kelteni a dolgoknak... még csak most ismerkedtünk meg velük, de már beköltöztetjük őket a vendégházba. Szerintem ezt anyám se gondolta át 100%-ban. Vajon mit fognak gondolni a barátai? Biztos, hogy hamar el fognak kezdeni kérdezősködni arról, hogy kik ők és mért laknak a vendégházunkba. Én nem fogok hazudni senkinek... de szerintem az "anyámtól" kitelik, hogy ne az igazságot mondja. Nagyon fontos neki az, hogy mit gondolnak róla mások, és mint tudjuk, ebből sehogy sem lesz jó dolog, főleg akkor nem, ha anyám nem magyarázza el a dolgot teljes mértékben, mert akkor azt is hihetik az emberek, hogy az apám félrelépett anno, és a másik lány azért van.
Na mindegy is. Anyám szokás szerint megkövetelte, hogy öltözzünk ki, és ez engem szokás szerint nem érdekelt. Biztos nem fogok kiöltözni senkinek sem. Ezért a megszokott stílusomat fogom mutatni most is.
Amikor elkészültem, ránéztem az órára, majd szememet forgatva elindultam le a lécsőn. A szüleim és a bátyám is a konyhában toporogtak izgatottan. Mi a frász ütött beléjük? Csak engem nem érdekel ennyire ez a dolog? Végignéztem mindenkin, majd a hűtőhöz léptem és kivettem a narancsleves dobozt. Öntöttem magamnak egy pohárba, közben pedig anyám szapulását hallgattam.
-Nem hiszem el, hogy egyszer az életben nem tudsz rendesen felöltözni! Mit fog majd szólni hozzád a vér szerinti anyád? - Elvigyorodtam és kortyoltam egyet a narancsléből. A pultnak támaszkodtam, és elgondolkodtam egy pillanatig. Ha az anyám, akkor nem fog semmit sem szólni, hanem értékelni fogja azt, hogy szeretem a saját stílusomat és hogy egyáltalán van stílusom. Mert sokaknak nincs...
-Nem érdekel. - Vágtam vissza egy vállvonogatás kíséretében, majd kipillantottam az ablakon. Az autónk épp most állt meg a bejáratban. - Megérkezett a lányotok. - Vetettem oda teljesen érzéketlenül, a poharat letettem a pultra és elindultam az ajtó felé. Mert igazából érdekel, hogy mi is a helyzet, na meg utána nem akarok egy hónap szobafogságban lenni mert nem tetszik ez a helyzet. Így inkább erőt veszek magamon és segítek ha kell... meg be is mutatkozom. Ettől függetlenül nem vagyok nagy ismerkedős. Az ajtóba állunk, én összefonott karokkal, kicsit siettetném a dolgot, de mivel mindenki olyan, mint egy lassított film, ezért nem tudok ellene tenni semmit. Anyám már idegesen mocorog jobbra balra, apám pedig megnyugtatásból átkarolja őt. Mindenki mosolyog. Kivéve engem. Hurrá.
Anyámék előre lépnek abban a reményben, hogy Blackwoodék kiszállnak az autóból.
-Jaj, de örülünk, hogy idetaláltatok! -Persze alap, hogy azonnal le lesz mindenki támadva. A sofőr kinyitja a csomagtartót és elkezdi a vendégházba bepakolni a cuccokat. Mivel eddig csak anyámék találkoztak Barbarával, ezért nekem feltétlenül be kell mutatkoznom. Mért csak ők? Mert én túl makacs voltam és nem is akartam látni őket. Most már nincs ilyen lehetőségem sajnos. Odalépek, hogy minél előbb túl legyek rajta. Igazából meg sem tudok szólalni mert anyám szája be se áll.
-Barbara, ő itt Alexis és Richard. -Biccentek egyet, egy kissé erőltetett mosolyt odadobok. Azt se tudom mit szóljak ehhez hozzá. Ugyan mi a frászt kellene most mondanom?
-Üdv. - Ennyi. A kocsihoz lépek, ahogy Richard már megtette az imént és néhány cuccot felveszek, majd elindulok vele a vendégház felé. Az igazi anyámat azért megnézem magamnak, tényleg nagyon hasonlítok rá. Úgy ahogy Barbara is a másik anyámra... Ez annyira bonyolult. Most lesz mami1 meg mami2? Vagy mi a...
Gondolom anyám most jól leócsárol nekik, hogy mennyire nem is ilyen vagyok csak rossz napom van és hogy nagyon gyerekes tinédzser vagyok, sálálá.
Igazából semmi kedvem nincs Barbarához hozzászólni, azt sem tudom mit mondjak neki. Hátha ő... nem vagyok azért olyan rossz ember mint amilyennek kinézek, csak első ránézésre ítélek embereket, és mikor megismerem valamennyire, akkor változtatok a véleményemen.





A hozzászólást Alexis Kingsley összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 04, 2014 8:05 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Barbara Blackwood

Barbara Blackwood

smart one

Age : 28
Hozzászólások száma : 11
Tartózkodási hely : Bristol

Alexis & Barbara Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexis & Barbara   Alexis & Barbara EmptyVas. Szept. 21, 2014 3:46 am






A második és egyben vérszerinti családom minden tagja az ajtóban ácsorogva várt arra, hogy végre erőt vegyek magamon, és kiszálljak az autóból. Bevallom őszintén, hogy nem volt egyszerű menet. Egy részem igazán szeretne kiszállni és boldogan azt mondani, hogy „sziasztok, végre itthon vagyok”, de a másik részem nem akar kiszállni. Egy részről azért, mert félek attól, hogy milyen lesz az, hogy itt éljek, másrészről meg kíváncsi vagyok arra milyen lesz velük élni.
De végül mégis vettem egy nagy levegőt és kiszálltam, és boldogan nyugtáztam, hogy mindenki kedvesen várt minket. Talán mégsem lesz ez olyan rossz, mint az gondoltam.
- Igen, igazán figyelmes volt a sofőr. – feleltem mosolyogva, miközben közelebb sétáltam a második családomhoz.
A vérszerinti szüleim igazán rendes emberek, azok alapján ahogy megismertem őket és kimondottan hasonlítunk is egymásra, sőt ami még ennél is furcsább van egy bátyám is aki igazán jóképű. Alexis, pedig egy tipikus úri lány akinek különleges ízlése van. Ez tisztán látszik a megjelenésén is. Én személy szerint biztosan nem vettem volna fel azt amit ő magára vett, de végül is ha neki ez így jó akkor ki vagyok én, hogy véleményt mondjak róla, főleg úgy, hogy nem is nagyon ismerem.
- Sziasztok! Igazán örülök annak, hogy megismerhetlek titeket is. – mondtam mosolyogva, miközben a kezemet Richard irányába nyújtottam a kezemet.
Furcsa volt az ahogyan viselkedtek, de végül is megértem őket valamilyen szempontból, hiszen nekik is ugyan annyira furcsa lehet ez a helyzet, mint amilyen furcsa volt nekem is. hiszen nem mindennapi, hogy valakinek így jár a családja.
- Ne haragudj drágám, Alexis egy kicsi zavarodott amióta kiderült ez az egész. De ne is foglalkozz vele, majd megbékél. - mondta mosolyogva, Mrs. Kingsley, miközben odasétált hozzám és szorosan magához ölelt.
Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem esett jól, hogy ennyire közel kerülhetek hozzájuk, de nekem akkor is Maggie az anyukám. Ő nevelt fel, Ő ápolt ha beteg voltam és állt ki amellett, hogy tényleg a lányuk vagyok amikor az apám azt mondta, hogy biztos megcsalta Őt valakivel, mert nem is hasonlítok rájuk. Szép kis figura az apám, de szerencsére már nem kell ezzel foglalkoznunk, hiszen nagyon is jól megvagyunk nélküle.
- Szeretnélek titeket bemutatni egymásnak, jó? – néztem felvont szemöldökkel, hol Maggie-re, hol pedig Mrs. Kingsley-re.
Hiszen bármennyire is furcsa és kissé abnormális ez a helyzet, akkor is szeretném ha ők ketten jóban lennének és akármennyire is tündérmesébe illő lenne, nincs más vágyam, mint az,. hogy egy nagy és boldog családban éljünk.
- Anya, Ő itt Mrs. Kingsley. A vérszerinti szüleim, Peter és Lydia Kingsley.  Ő pedig itt az anyukám, Maggie Blackwood. – mondtam  mosolyogva, majd azzal a lendülettel ott is hagytam őket beszélgetni, miközben én csatlakoztam a bátyámhoz és Alexis-hez a csomagok cipelésében.


Tag: Alexis - Words: 450 - Clothes: Ezt látod rajtam!


Vissza az elejére Go down
Alexis Kingsley

Alexis Kingsley

rich man

Age : 28
Hozzászólások száma : 77
Tartózkodási hely : Bristol

Alexis & Barbara Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexis & Barbara   Alexis & Barbara EmptyVas. Szept. 21, 2014 4:59 am


I'm not a princess, this ain't a fairytale!


Mint a hülyék, csak álltunk és vártunk. Mit kell így izgulni ezen? Biztos, hogy mind jóban lesznek, az már nem, hogy én is mindenkivel jóban leszek. Tényleg nem mindig tudok kedves lenni, általában nem is figyelek oda a másikra. Az igazság az, hogy nagyon makacs vagyok. Egyszerűen még ha tudom, hogy nem nekem van igazam, akkor is nekem van. Ez viszont meglehetősen az elkényeztetettség utóhatása. Mert azért lássuk be, csak egy szavamba kerül és megkapom a legjobb autót, elmehetek nyaralni vagy annyi pénzt kapok amennyit szeretnék. Na most már ezt majd harmadolnunk kell. Azzal, hogy Barbara is ide költözött, apámék majd megpróbálják elkényeztetni.
Mikor kiszállnak a kocsiból, először csak Barbarát figyelem meg. Ha valami hasonlóságot látnék külsőleg... így első ránézésre benne és bennem, akkor esetleg könnyebben rá tudnám venni magamat, hogy barátkozzak vele. Így nehéz lesz, eléggé nehéz. Tudom, hogy nekem furcsa a stílusom és a többi ember öltözködik normálisan, de én ettől érzem magamat különlegesnek na meg figyelemfelkeltőnek.
-Hát, majd meglátjuk mennyire fogunk örülni. - Teszem még hozzá mielőtt elmegyek csomagokat pakolni. A szívem mélyén remélem, hogy azért kicsit meg fog sértődni ezekre a kedves szavakra, és nem kell majd vele bájcsevegnem. Valahogy az igazi anyám egy kicsit szimpatikusabbnak tűnik mint Barbara. Őt lehet, hogy szívesebben ismerném meg. Kíváncsi vagyok rá, hogy mennyi közös van bennünk... meg hogy hol van az apám. A vér szerinti. Erről még senki nem beszélt és amióta kiderült ez a dolog, és megtudtam hogy csak ketten vannak, fúrja az oldalamat a kíváncsiság. Viszont várok a megfelelő alkalomra. Még nem tudom, kit fogok letámadni.
Amikor visszanéztem a lépcsőről és megláttam, hogy az anyám megöleli őt, egy kicsit elfogott a féltékenység. Nem tudok még belenyugodni a gondolatba, hiszen még túl friss... egy idő után majd... talán.
-Nem biztos, nagyon szeszélyes. - Suttogta oda Barbarának Rich, amikor anyám megpróbálta megnyugtatni, hogy majd velem is minden rendben lesz. Idő közben én is visszaértem és szerencsére pont a bemutatkozós részre, mondjuk azért kíváncsi vagyok rá, hogy hívják az anyámat. Maggie. Milyen szép neve van és mennyire jól hangzik. Már a nevéből is kedvelem. Kicsit elkalandoztak gondolataim, eszembe jutott, hogy ha nem cseréltek volna el minket akkor most engem hívnának Barbarának. Pfúj. Nem nem nem.
Egy pillanat erejéig még ott álltam és bambultam magam elé, de amikor Rich és Barbara is megmozdult, hogy majd felpakolják a maradék csomagot, akkor én is felvettem egy bőröndöt és elindultam előre. Na jó. Erőt veszek magamon.
-Erre van a bejárat. - Pillantottam hátra, figyelve hogy a lány követ e engem. Rich nem érdekelt, jókat kuncogott magában egy-két mimikámon, már amit meglátott persze. Mindig ilyenek voltunk. Soha nem illettünk össze, de azért jól ki tudjuk húzni egymást a kakiból. Mikor felérünk, nyitott ajtó vár minket. Belépek és a többihez teszem a bőröndöt. Huh. Nem volt könnyű. Az előszoba közepén megállok és mutogatni kezdek. - Az ott a fürdőszoba, nappali, konyha, ebédlő és a hálószobák. - Minden tökéletesen és drágán bebútorozva, nagyon hangulatos a hely. Tényleg olyan beütésű mintha egy szálloda lenne... vagy egy nyaraló.
-Anya biztos mondani fogja, hogy nyugodtan szedjetek le mindent ami nem jön be. Ha nem, akkor is. Néhány dolog nagyon undorító. - Pillantok grimaszolva a velem szemben lévő festményre. Teljesen értelmetlen vonalak. Vagy csak én nem tudok kivenni belőle semmit sem... nem értek ehhez. Nem rohanok el sehová, csak várok, hátha van valami kérdése. Elvégre tényleg nem akarok egy hónapig szobafogságban lenni...





A hozzászólást Alexis Kingsley összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 04, 2014 8:05 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Barbara Blackwood

Barbara Blackwood

smart one

Age : 28
Hozzászólások száma : 11
Tartózkodási hely : Bristol

Alexis & Barbara Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexis & Barbara   Alexis & Barbara EmptyVas. Szept. 21, 2014 8:52 am






Ahogy a bátyám a fülembe suttogta, hogy nem biztos, hogy Alexis megfog velem békélni, egy kicsi, de lemondó mosoly jelent meg a szám sarkában. Végül is valahol pontosan erre számítottam. Nem könnyű ez a helyzet senkinek sem, de ettől függetlenül én mégis megfogok próbálni a lehető legpozitívabban állni hozzá. Nem leszek ítélkező és gonoszkodó, hiszen én soha nem is voltam ilyen, de ha ő nem szeretne majd velem jóban lenni, akkor én sem fogom erőltetni a dolgot.
Odasétálva a csomagjainkhoz megfogtam az első csomagot ami a kezembe akadt és elindultam a háziak után. Érdekes volt Alexis idegenvezetését követve bejárni az egész vendégházat. Pazar volt a látvány ami elém tárult. A ház egyszerűen meseszép volt. Hatalmas volt az egész ház, szinte elveszettnek éreztem benne magam. Bár ez nem is csoda, hiszen akkora az egész ház, hogy a régi lakásunk akár kétszer is beleférne. Arról már nem is beszélve, hogy egyszerűen mesés volt a berendezés és a összességében az egész ház olyan volt mint ha egy luxusszállodai szobába toppantam volna be.
- Őszintén szólva, nekem egészen tetszik az a kép. Főleg a színválasztások miatt. De egyébként, köszi az útbaigazítást. – feleltem azokra a szavakra amelyek Alexis felől érkeztek.
Nem is értem, hogy miért gondolja, hogy csúnya az a kép. Nekem tényleg tetszik, és nem csak azért mert eddig csak múzeumokban láthattam ilyeneket, hanem azért is mert igazán szeretem a művészetet. Főleg a festészetet és a fotóművészetet.
- Kicsit különc és érdekes, csak úgy mint te. – mondtam cseppet sem gonoszkodó szándékkal, de aztán ki tudja, ki minek gondolja.


Tag: Alexis - Words: Gyalázatos - Clothes: Ezt látod rajtam!


Vissza az elejére Go down
Alexis Kingsley

Alexis Kingsley

rich man

Age : 28
Hozzászólások száma : 77
Tartózkodási hely : Bristol

Alexis & Barbara Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexis & Barbara   Alexis & Barbara EmptyVas. Szept. 21, 2014 9:52 pm


I'm not a princess, this ain't a fairytale!


A bátyám és én tényleg két külön személyiség vagyunk. Mindig sokat vitatkoztunk, engem általában idegesít ha otthon gyakorolnak a bandájával és ebből szokott lenni a leges legnagyobb balhé. Amikor éppen valamit próbálok én is csinálni, mért pont akkor kell üvöltetni a zenét? Mert szeretem a zenéjüket, nem arról van szó... csak egyszerűen olyankor nem tudok koncentrálni.
Barbara kicsit furcsa nekem. Nem tudom mért... nem is az a tipikus csaj, hanem van valami érdekes stílusa. Amúgy eléggé meglepődöm, hogy igazából nem is látok túl meglepődött reakciót az arcán amikor belépünk a vendégházba. Lehet, hogy nem is kellett volna várnom semmit, mivel ... ez annyira várható volt, mint hogy én mennyire bunkó vagyok. Kicsit elfintorodom mikor kiderül, hogy neki tetszik a kép.
-Hát jó. -Ennyi a válaszom mindkét mondatára. Tudom, hogy különc vagyok és tudom hogy érdekes a stílusom meg minden és pont ezért szeretem magamat. Ha olyan stílust kellene képviselnem, amilyet például anyám akar, annak nem lenne jó vége. Tutira nem érezném magam jól és utálnám az egész világot. Volt már ilyen korszakom és nem éppen a legjobb érzés. Utána jött ez a punkos dolog.
Elmerengve pillantottam vissza Barbarára, majd odaléptem az ablakhoz és kipillantottam.
-Bementek. Szóval eddig még nem ölték meg egymást. Nem vagyok benne biztos, hogy mindenbe egyet fognak érteni. - Az ajtóhoz mentem és még visszapillantottam Barbira olyan "na nem jössz?" kérdéssel. Kicsit megeredt a szavam, ami nem tudom, egész tűrhetőnek tűnik... már ha persze a lány normális dolgokat válaszol majd vissza.  - Ismered ezt a környéket? - Ez egy kisebb célzás volt. Nem a főbejárat felé mentem, még semmiképp nem akartam bemenni a szülőkhöz. Egy kertkaput nyitottam ki magam előtt, és reméltem hogy Barbi még mindig velem tart. Folytatom a "világnéző" körutamat. Ja meg a kertajtó becsukása után előveszek egy szál cigit és rágyújtok.
Amúgy előttünk egy nagy úszómedence, ami teljesen ki van építve, szóval itt akár nyaralni is lehetne. Nekem ez a kedvenc reggeli szórakozásom. A medencével szemben egy kis házikó látható, oda veszem az irányt. Belépek és szétnézek.
-Kérsz valamit inni? Király koktélokat tudok összedobni. - Kiteszek elé egy listát, amin nem csak koktél van hanem minden más is. Én tequilával keverek magamnak egy piát, közben várom, hogy ő mit kér. Ja meg kérdezősködöm.
-Mivel nem láttalak a Badmintonban ezért gondolom, hogy a Roundviewra jársz.





A hozzászólást Alexis Kingsley összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 04, 2014 8:06 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Barbara Blackwood

Barbara Blackwood

smart one

Age : 28
Hozzászólások száma : 11
Tartózkodási hely : Bristol

Alexis & Barbara Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexis & Barbara   Alexis & Barbara EmptyHétf. Szept. 22, 2014 2:01 am






Nem lepett meg, hogy Alexis furcsállni fogja, hogy nekem tetszik a kép, de miért is ne tetszene. Végül is ez is a művészet egy kifejezési formája. Másrészről pedig igazán jól illeszkedik a környezetébe. A színek kellemesen harmonizálnak és néhol igazán pazarul kiegészítik egymást. Ha lehetne akkor még azt is megmerném kockáztatni, hogy a festő kimondottan ebbe a szobába készítette. De végül is miért is ne lehetne igazam ebben? Anyagilag megengedhetik maguknak és úgy gondolom, hogy Lydia nagyon precízen ügyel a részletekre, ezután meg aztán még inkább.
- Igazából nem ismerem Lydiát és Petert, de az én anyukám, vagyis hát Maggie, igazán könnyen alkalmazkodik és kimondottan jó fej. – mondtam mosolyogva miközben odasétáltam az ajtóban ácsorgó Alexishez.
Azt, hogy ennyire megeredt a nyelve, egész jó jelnek tekintettem, hiszen az egész megismerkedésünk óta nem beszélt összesen annyit, mint az elmúlt öt percben. Talán a haladás útjára léptünk. Úgyhogy inkább követtem, mint sem újra megszakadjon köztünk a kommunikáció és ebből kifolyólag haragban és áskálódásban kellene együtt élnünk.
- Ami azt illeti nem messze innen lakik egy barátom, aki amúgy a főnököm is. De ez egy hosszú história. – feleltem arra a kérdésére, hogy ismerem e a környéket.
Bár ha jobban belegondolok akkor ez az egész környék egy hatalmas és gazdag családokkal benépesített különálló városrész, ahol nem lehet egykönnyen kiismerni magunkat, még úgy sem, ha az embernek olyan „idegenvezetője” van, mint Jason, vagy jelen esetben Alexis.
Kissé meglepett arckifejezéssel pillantottam az előttem sétáló lányra, amikor elővette a cigarettát és rágyújtott. Rólam köztudomású, hogy anti dohányos vagyok. Jó nem azt mondom, hogy nem próbáltam ki egyszer sem, hiszen ilyen korban, mint mi vagyunk, mindent kipróbál az ember, főleg ha olyan pasival hozza össze a sors, aki minden rosszaságba belekeveredik.
De mindezeket megpróbáltam félretenni, elűzni a fejemből és így sikerült észrevennem azt a hatalmas és csodaszép medencét amely ott terült el szinte a lábink előtt. Volt ott mini vízesés, jakuzzi, ugródeszka és minden ami egy medencés bulihoz elengedhetetlen. Egyszerűen olyan érzés kerített hatalmába, mint ha egy valóra vált álomba csöppentem volna bele. Egyszerűen hihetetlen, hogy mostantól itt fogok élni.
Szorgosan követtem Alexis-t és időközben fel sem tűnt, hogy a bátyán már nem is követ bennünket. Időközben valahol leragadt. Vagy egész egyszerűen nem kíváncsi arra, hogy ki vagyok és minek bukkantam én fel itt. De reménykedem benne, hogy inkább az előbbi, mint az utóbbi.- Egy Mojito-t kérnék. – mosolyogtam rá kedvesen miközben ráböktem az elém letett listán is a kért italom nevére.
Tudom, hogy nem egy nagy alkoholtartalmú ital, de ettől függetlenül én szeretem és arról nem is beszélve, hogy nem kellene azon kapnia a szüleinknek minket, hogy becsiccsentettünk, főleg úgy, hogy én nem is vagyok az a napközben alkoholizálós típus.
- Igen, tényleg oda járok, de már nem sok van hátra. Aztán remélem, hogy bejutok valamelyik üzleti főiskolára ösztöndíjjal. Na és neked mik a terveid a jövőre? Akarsz menni főiskolára vagy egyetemre, vagy valami izgisebb terveid vannak? – kíváncsiskodtam  egy kicsit, miközben felültem az  egyik bárszékre ami a kisházikóban állt.


Tag: Alexis - Words: 490 - Clothes: Ezt látod rajtam!


Vissza az elejére Go down
Alexis Kingsley

Alexis Kingsley

rich man

Age : 28
Hozzászólások száma : 77
Tartózkodási hely : Bristol

Alexis & Barbara Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexis & Barbara   Alexis & Barbara EmptyCsüt. Szept. 25, 2014 3:33 am


I'm not a princess, this ain't a fairytale!


A lakberendező biztos jól végezte a munkáját, ha már neki ennyire bejön az a festmény. Nálunk szinte semmi nem a saját kezünk munkája, kivéve az én szobám, mert azt én alakítottam át, miután a szüleim tíz éves koromban átrendeztették, mivel megmondtam nekik, hogy nem akarok csilivili kis rózsaszín cuccokat. Így átfestettek mindent, kicserélték az ágyamat és a képeket a falon, minden pic-pic volt, de aztán én lettem a rossz, mivel 2 nap múlva már nem úgy nézett ki a gyönyörű szoba. Ez van.
-Én azért kíváncsi vagyok, mit fog kihozni ez az egész belőlük. Mert nem könnyű a helyzet.  - Vontam meg a vállamat egy nagy mosollyal az arcomon. Igazából ez csak egy begyakorolt vigyor, az, hogy mit érzek belül nem fontos. Majd én eldöntöm, hogy kinek fogom megmutatni és kinek nem. Hát Barbinak biztos, hogy nem. Teljesen úgy festek, mintha nem érdekelne ez a cserés ügy, pedig eléggé...
Kicsit azért megjött a kedvem a vele való beszélgetéshez, mert hogyha belegondolok, mégis csak ő volt az én anyámmal 18 éven keresztül és ő jobban ismeri minden mozdulatát... ezért kell majd, hogy beszélőviszonyba legyünk vagy legalább megkedveltessem magamat valamennyire, hogy ki tudja belőle szedni ezt azt ha szükségem van infóra.
-Oké, szóval ismered. - Igazából nem azt kértem tőle, hogy mondja el, hogy a főnöke a közelbe lakik és hogy ő a barátja is, hanem csak arra voltam kíváncsi, hogy körbe kell e vinnem a környéken, hogy hátha nem fog eltévedni. Nem mintha nehéz lenne megjegyezni ezen a "gazdag negyeden" a mi házunkat, mivel mindegyik otthon különböző formájú, méretű, felépítésű stb...
Beleszívok egyet a cigimbe, a szüleim nem igazán tudják, hogy dohányzom és azt sem, hogy itthon is szoktam. A személyzet néhány részét lefizettem ez ügyben, de van akit esélytelen, így őt meg csak spontán próbálom elkerülni. Egy szót nem szólok arról, hogy itthon talán csak a bátyám tud róla, hogy pipálok, mondjuk ez egy próba, majd meglátjuk kinek mit fog elmondani.
Rich úgy tűnik nem igazán vágyott a lánykák társaságára. Neki még elég fura ez a dolog, na meg az pláne, hogy kevesebbet van vele foglalkozva mint eddig. Minden szem és gondolat a házban, valamint igazából a házon kívül is ránk kerül. Szeretem, ha figyelnek rám. Meg azt is, ha bármit kérek, akkor most hamarabb megkaphatom. Hogy mért? Mert bántja őket a dolog, ami velünk történik. Ez jó.. ki kell használni és én ebben pedig nagyon profi vagyok.
A koktélokat összerakom útközben, majd kiviszem és az egyik nyugágyba - ami Barbitól nincs túl messze- belefekszem. A maradék cigarettát elszívom és a csikket a földre dobom. Majd később elviszem onnan. A kijelentésemre érkezik egy jó hosszú magyarázat is.
-Ahha. Hát még nem nagyon terveztem. Tudod, hogy van ez... a szülők akarnak neked valamit vagy azt csinálod vagy rossz vagy. Amúgy még tényleg nem tudom. - Gondolkodom rajta, de annyira nincs még elképzelésem... tényleg nincs sok már hátra ebből az egészből, csak na. Nem akarok túl messzire menni. Szeretem Bristolt.
-Merre bulizol? Meg mit melózol? Mondtad az előtt...





A hozzászólást Alexis Kingsley összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 04, 2014 8:06 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Barbara Blackwood

Barbara Blackwood

smart one

Age : 28
Hozzászólások száma : 11
Tartózkodási hely : Bristol

Alexis & Barbara Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexis & Barbara   Alexis & Barbara EmptyVas. Szept. 28, 2014 9:43 am






Abban az egyben igaza van Alexisnek, hogy nem könnyű ez a helyzet, de azt tudom, hogy anya és én egészen jók vagyunk abban, hogy könnyen átvészeljünk minden nehéznek látszódó helyzetet, főleg akkor ha egymásért kell megtennünk.
- Én is, de szerintem nem anyán fog múlni. – feleltem arra a mondatára, amit az imént mondott.
Ahogy végig sétáltunk az udvaron sok olyan dolgot láttam amelyeket eddig csak puccos tévéműsorokban vagy lakberendezős műsorokban láthattam, de most bármikor szemügyre vehetem ha olyan kedvem van. Egyszerűen hihetetlen, hogy egy ilyen helyen fogok lakni ezek után. Egyszerűen még most sem tudom felfogni, hogy ez megtörtént velem, még így is, hogy amiatt vagyok itt mert elcseréltek minket a kórházban, csecsemő korunkban.
- Igen, ismerem – válaszoltam kicsit durcásabban, hiszen egy kicsit lekezelőnek éreztem azt a hangsúlyt amelyet megütött, de mit is várhatnék egy olyan embertől aki világéletében el volt kényeztetve. Kitudja, talán én is ilyen lettem volna, ha annak idején nem követi el a kórház ezt a hatalmas hibát, de hát ki tudja. Az is lehet, hogy ez csak Alexis sajátsága, én még ezt is kinézem belőle.
- Igazából nem tudom, de biztos úgy van ahogy te mondod. Bár nekem ilyen tapasztalatom nincs anyával, azzal a férfival meg pláne nincs aki a biológiai apád. – feleltem őszintén, még akkor is ha voltak dolgok benne amiket nem szívesen mondtam.
Nem tudtam kimondani, hogy az apám, hiszen nem az. Semmilyen tekintetben sem az. Végtére is vér szerint nem vagyunk rokonok, amúgy meg elhagyott amikor kicsi voltam, így nem is ismerjük egymást. Nem engedném, hogy bármibe is bele szóljon az életemmel kapcsolatba, még akkor sem ha akarna.
- Igazából nem nagyon szoktam külön bulizni járni, mert a munkahelyem a bulik helyszíne. De ha járnék akkor is a Verdant-be járnék. Már csak azért is mert Jason a legjobb barátom. Amúgy kiszolgáló vagyok és pultos, meg éppen mikor mit sóz a nyakamba. – válaszoltam egy kicsit belelkesedve. Végül is talán ez az első olyan téma ami még akár őt is érdekelheti.
- Na és te merre jársz bulizni? Mert eddig még nem láttalak a Verdant-ben. – néztem rá kérdőn, hiszen tényleg érdekelt, hogy mi van vele. Végül is szeretném ha legalább a felszínen jól kijönnénk egymással. Az pedig, hogy mélyen belül mit érzünk egymás iránt az már nem érdekel senkit.


Tag: Alexis - Words: 370 - Clothes: Ezt látod rajtam!


Vissza az elejére Go down
Alexis Kingsley

Alexis Kingsley

rich man

Age : 28
Hozzászólások száma : 77
Tartózkodási hely : Bristol

Alexis & Barbara Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexis & Barbara   Alexis & Barbara EmptySzomb. Okt. 04, 2014 8:34 pm


I'm not a princess, this ain't a fairytale!



-Majd kiderül. - Nyugtázom a témát. Nem igazán érdekel, hogy ebben az egészben ki fog sérülni és ki nem... valahogy teljesen hidegen hagy az ügy némelyik része. Kicsit bánt is a dolog, de... azért annyira nem, hogy ezt ki is mutassam. Például érdekelne, hogy mi van az apámmal. Nagyon.
Az udvaron körbesétáltunk, nekem tényleg semmit sem jelentett ez a séta, egyszerűen csak próbáltam minél előbb lerázni a dolgot magamról, na meg egy pár kérdésemre azért választ kapni. Ilyen információs körútnak is lehet nevezni ezt az egészet, de az, hogy én jóba legyek vele, esélytelen. Nem vagyok túl barátkozós, legalábbis nincsenek barátaim, ha igen akkor a legtöbbjük érdekből.  A durcás válaszán egy apró mosoly jelenik meg az arcomon. Nem teljesen cinikus megjegyzés volt, igazából csak nem lett volna kedvem még megmutogatni neki az egész negyedet. Meg azért mondjuk az ember magától is el tud menni erre-arra, ha szükség van rá... de... jól van, egy gonddal kevesebb.
-Mi van a biológiai apámmal? Hol van ő ? Hogy hívják? - Itt az alkalom. Viszont úgy érzem, hogy nem fogok kapni normális választ a kérdésemre. Gondolom, hogy neki ez fájó téma, meg egyebek, de viszont kit tudja... lehet, hogy ha velem lett volna akkor, nem hagyott volna el minket. Akkor élhetnénk boldog családi életet most. De mindez csak hiú ábránd. Sosem tudhatom meg, mi lett volna HA....
Egy újabb cigire gyújtottam rá, majd kortyoltam az italomból és egy kis helyezkedés után tovább figyeltem arra, amit mesél magáról. Szórakozóhelyek. Igazából ez az, amiben nagyon jó vagyok. Majd megtudja Ő is.
-Hm... én mindenhol megfordulok. Kicsit itt, kicsit ott. Törzshelyem a Diamonds, de egyébként tényleg voltam már mindenhol. - Vállat vonok. Nem kell azt neki tudni, hogy a vásárlói köröm ahol éppen a legjobbnak tűnik, oda megyek. Általában tényleg a Diamonds-ban vagyok, sőt... szinte ha viszek valakit magammal akkor mindig oda viszem. Ez mellékes. Verdant-ben még soha nem jártam. Vagy ha igen akkor nem emlékszem rá... lehet, hogy egyszer vagy kétszer.
Kiürítem a poharamat, felkelek és leteszem a pultra. Beleszívok a cigimbe és egy távoli pontra pillantok az égen. Egy kicsit elgondolkodom. Talán azon, hogy ma este hogyan fogok kiszökni. Főleg, hogy anyám ilyen nagy ünnepi vacsorát vagy mi a frászt tervez. Utána... valahogy megoldom.
-Csak szólok, nálunk minden nagy "családi" vacsora egy katasztrófa. Most is az lesz, érzem. - Elnyomom a cigit, majd elindulok vissza a ház felé. Szerintem éppen itt az ideje, hogy befejezzük a bájcsevejt. Legalábbis én nem tudok már mit mondani neki. Ha ő igen, akkor hajrá.



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Alexis & Barbara Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexis & Barbara   Alexis & Barbara Empty

Vissza az elejére Go down
 

Alexis & Barbara

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Daria & Alexis
» Alexis fekete listája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
we are young II.  :: Bristol :: Rezidenciák-