<3
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome!
Bristol, 2014.
Illegalitás vagy legalitás? Habzsolás vagy kemény munka? Függőségek. Éjszakai élet. Bűnözők. Hatóságok. Kóstolj bele Bristol mindennapjaiba. Te mi mindent tennél meg azért, hogy meglegyen mindened, amire szükséged van? Azt hiszed nem keveredhetsz bele a rossz dolgokba? Vigyázz! Akármikor áteshetsz a ló másik oldalára.
Az oldal megnyitotta kapuit!
2014.09.11.
Staff

Alexis Kingsley

admin - profil



Nathaniel Ainsworth

admin - profil

Legutóbbi témák
» Twilight After Dark
Ariana & Dan EmptyPént. Dec. 26, 2014 9:37 am by Vendég

» Palmwoods 2.0
Ariana & Dan EmptyPént. Dec. 05, 2014 11:55 pm by Vendég

» A Discovery Of Witches
Ariana & Dan EmptyPént. Nov. 28, 2014 6:42 am by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Ariana & Dan EmptyKedd Nov. 25, 2014 10:47 am by Vendég

» Kyle & Alice
Ariana & Dan EmptyVas. Nov. 02, 2014 12:32 pm by Alice Cromwell

» Seth & Courtney
Ariana & Dan EmptyVas. Okt. 26, 2014 10:03 am by Courtney Styles

» Jouer avec la magie --
Ariana & Dan EmptySzer. Okt. 22, 2014 8:05 pm by Vendég

» Szólánc hírességek neveivel
Ariana & Dan EmptyHétf. Okt. 20, 2014 2:02 pm by Jesse Knoxville

» Nathaniel & Kyle & Alice
Ariana & Dan EmptyVas. Okt. 19, 2014 12:25 am by Kyle Crosseria

Statisztika

: 17 (5)
Férfi: 15 (6)
________

Rich man: 7
Rebel: 12
Smart one: 9
Outlaw: 2
Good guy: 2

Megosztás
 

 Ariana & Dan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Daniel Holmes

Daniel Holmes

outlaw

Age : 33
Hozzászólások száma : 8
Tartózkodási hely : Bristol, Dale house

Ariana & Dan Empty
TémanyitásTárgy: Ariana & Dan   Ariana & Dan EmptySzer. Szept. 24, 2014 2:05 am

Daniel & Ariana




Tag: Ariana. Notesz: remélem rendben lesz.


Amikor erre a helyre jövök, mindig az Arianaval töltött időm jut eszembe. Vele jártunk mindig ide együtt, bevásároltunk, végigjártuk az összes ékszerüzletet, bementünk az összes kajáldába és mindig valamit elhülyéskedtünk. Elvégre én nem is lehetek nem hülye... Engem mindenki így lát, így ismer meg és így jegyez meg. Viszont amióta történt az a gond...
Amióta Ariana elhagyott azóta se kép se hang. Én teljesen elmentem otthonról, először is kezdve azzal hogy szétvertem az egész régi lakásunkat nem érdekelve, hogy mennyi mindent adtam bele. Aztán azon is gondolkodtam, hogy esetleg felgyújtom, de azzal nem csak magamnak, hanem másoknak is még nagyobb kárt csinálok. Szóval a melóba menekültem. "Meló". Ha már lehet ezt annak nevezni. Irathamisítás, drogkereskedelem és minden amiből az ember meg tud élni, de nem legális. Kicsit kiélem magamat, kipróbálok mindent, ami valaha megfordult a fejemben. Aztán meg meglátjuk, ha lecsuknak akkor lecsuknak. Csak a mának élek.
A bevásárlást viszont annyira megszerettem és megszoktam ebben a plázában, hogy egyszerűen nincs szívem máshová menni. Most taxival jöttem, mivel Kevin elvitte a kocsit, a motorom pedig félkész állapotban áll a garázsban. Még ahhoz is meg kell vennem egy-két dolgot. Alig várom, hogy befejezzem.
Az első dolgom felmenni a H&M üzletbe és körülpillantani. Hát, rám férne valami új, valami márkás, de legfőképpen valami fekete. Annyira unom már azt a sok színes dolgot. A sorok között járkálok, biccentek néhány ismerősnek, közöttük az eladónak is, mert nem először járok már ebben az üzletben. Régen törzsvendég voltam. Ma már nem járok olyan sokat be. Aztán az előttem lévő sorban egy nagyon csinos szőke csajszit. Nem lehet olyan túl idős, szerintem max 20-21. Megállok és feltűnően végigstírölöm, mire ő odapillant és elvigyorodik. Aztán zavarában gyorsan frissen eltávozik. Annyira szeretem, amikor egy nő csak rám néz és már el is pirul. Ezt hozom én ki mindenkiből szinte. Kihasználom, hogy jóképű vagyok.
-Dan, ne üldözd már el a vevőimet. Léccike. - Natasha elneveti magát, mire odafordulok és én is vele együtt. Bólintok, és a kosaramba tett cuccokat felteszem neki a pultra.
-Ezeket kérem drága. Rég voltam már itt. Kezditek kinőni magatokat. A másik üzlet is a tiétek? - Kicsit társalgok vele, fél életét elmeséli, amit kicsit unottan hallgatok végig, majd egy remélem hamarosan összefutunk kijelentés és kacsintás után kilépek az üzletből két zacsi ruhával. A szemben lévő kávézóba veszem az irányt. Mindig is ez volt a kedvenc helyem ebben a plázában. A szokásos asztalnál foglaltam helyet, rendeltem egy kávét, majd előszedtem a cigimet és rágyújtottam. Vártam. Hogy mire azt nem tudom... talán egy következő áldozatra.


Vissza az elejére Go down
Ariana Peterson

Ariana Peterson

rebel

Hozzászólások száma : 4
Tartózkodási hely : Bristol

Ariana & Dan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ariana & Dan   Ariana & Dan EmptyPént. Szept. 26, 2014 2:20 am

3 hónappal a visszatérésem óta

Hosszú három hónap telt el azóta, hogy visszatértem a városba ahol le életem az életem nagyobb részét. Az utóbbi idők olyan természetesen könnyen ment, hogy egyszerűen nehezen vettem rá magamat hogy a nehéz megszokott környezetbe visszatérjek. Nem akartam újra vissza esni, egykor kiléptem ebből az életből, s ez már csak a múltam lett, de most a jelenemmé vállt. Amikor visszatértem nem hittem volna, hogy hónapokig fog elhúzódni a jelenlétem, de végül még is így lett. A szüleim lakásába nem akartam maradni, így az az egy változó maradt fen ha a nagymamám egykori házába költözöm, ami a leggyönyörűbb a városban. Hetek múlva tökéletesen beilleszkedtem a házba, otthonomnak tekintettem ideiglenesen, nem akartam hosszú távon itt maradni, de erre az időre pont megfelel. Gyönyörű napsütötte napnak néztem elébe, a legjobb döntésem az volt, hogy egy bevásárló körútra megyek, ami a legkedvesebb plázámhoz vezetett. Amikor ezeken az utcákon lépkedtem az egykori igaz szerelemem jutott eszembe. Ahogy sétáltam a pláza lépcsőin úgy soroztak meg az emlékek amiket itt életem meg Daniel-el, ezek az emlékek gyönyörűek voltak, de ahogy arra gondoltam vissza amit a szüleim adtak elő, hogy megcsalt az eljegyzésünk után, ez minden emlékemet megkeserítette. Először arra gondoltam bosszút állok rajta, de inkább hagytam a bosszúvágyamat és örökre kiszakítottam őt az életemből, és mindent ami hozzá kötött. Egy új élet kezdődött számomra mikor a nagyimhoz költöztem, leszoktam a bulikról, drogokról és a szerelemről is. Már csak flörtöltem és egy tökéletes kis unoka lett belőlem, ami minden nagyinak az álma. Féltem, hogy ez a kép megfog változni rólam amint visszatérek ide, de reménykedtem elég erős lettem ahhoz hogy ne törjek meg. Miután a két órás vásárlásomnak véget vetettem a legkedvesebb kávézómba tértem be ahová mindig Daniel-el mentem be, ez az egy hely maradt meg bennem ami nem idéz fel bennem keserédes emlékeket. A legjobb barátnőm volt Nadia aki még mindig tökéletes munkát végzet, nem értesítettem az érkezésemről, egyedül vele tartottam a kapcsolatot, viszont meghatároztam, hogy Daniel-ről egyetlen szót sem akarok hallani.
-Helló édes! Egy Mocca Chocolatte-t kérnék rengeteg habbal a tetején egy kis fahájjal. – Alig hitt a szemének, de én csak angyalian felé mosolyodtam, ő volt a legkedvesebb személy számomra mindig is akitől képtelen voltam megválni minden tiltás ellenére is.
-Ariana micsoda meglepetés, nem is mondtad... – Imádtam a meglepett tekintetét, miközben a szemébe néztem lágyan elvettem tőle a kávémat amit mindig is remekül elkészített számomra.
-Az asztalnál leszek sweety! -Épp megfordultam és elakartam indulni a megszokott asztalomhoz mikor szembe találkoztam egy ismerős szempárral, nem hittem volna hogy ilyen hamar összetalálkozom vele. Egyetlen szó jött ki a torkomon, semmi más! A szívem a torkomban dobogott, szinte minden egyes végtagom megnehezedett, képtelen voltam megmozdulni... Erre a dologra végképp nem számítottam, tudtam, hogy előbb utóbb be fog következni, de hirtelen csak bennem düh és gyűlölet keveredett össze a szerelem tüzével és a szenvedéllyel. Jelenleg csak megvetni tudtam őt amiért megcsalt pont a legszentebb napunkon, legalábbis én ezt hittem róla.
– Daniel.
Vissza az elejére Go down
 

Ariana & Dan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Ariana & Augustus

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
we are young II.  :: Bristol :: Belváros-