<3
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome!
Bristol, 2014.
Illegalitás vagy legalitás? Habzsolás vagy kemény munka? Függőségek. Éjszakai élet. Bűnözők. Hatóságok. Kóstolj bele Bristol mindennapjaiba. Te mi mindent tennél meg azért, hogy meglegyen mindened, amire szükséged van? Azt hiszed nem keveredhetsz bele a rossz dolgokba? Vigyázz! Akármikor áteshetsz a ló másik oldalára.
Az oldal megnyitotta kapuit!
2014.09.11.
Staff

Alexis Kingsley

admin - profil



Nathaniel Ainsworth

admin - profil

Legutóbbi témák
» Twilight After Dark
Keresett karakterek EmptyPént. Dec. 26, 2014 9:37 am by Vendég

» Palmwoods 2.0
Keresett karakterek EmptyPént. Dec. 05, 2014 11:55 pm by Vendég

» A Discovery Of Witches
Keresett karakterek EmptyPént. Nov. 28, 2014 6:42 am by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Keresett karakterek EmptyKedd Nov. 25, 2014 10:47 am by Vendég

» Kyle & Alice
Keresett karakterek EmptyVas. Nov. 02, 2014 12:32 pm by Alice Cromwell

» Seth & Courtney
Keresett karakterek EmptyVas. Okt. 26, 2014 10:03 am by Courtney Styles

» Jouer avec la magie --
Keresett karakterek EmptySzer. Okt. 22, 2014 8:05 pm by Vendég

» Szólánc hírességek neveivel
Keresett karakterek EmptyHétf. Okt. 20, 2014 2:02 pm by Jesse Knoxville

» Nathaniel & Kyle & Alice
Keresett karakterek EmptyVas. Okt. 19, 2014 12:25 am by Kyle Crosseria

Statisztika

: 17 (5)
Férfi: 15 (6)
________

Rich man: 7
Rebel: 12
Smart one: 9
Outlaw: 2
Good guy: 2

Megosztás
 

 Keresett karakterek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Admin

Admin


Age : 29
Hozzászólások száma : 20
Tartózkodási hely : Bristol

Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Keresett karakterek   Keresett karakterek EmptySzer. Szept. 10, 2014 6:35 am

Itt meghirdethetitek azokat a karaktereket, akikre szükségetek van a játék során.

Kód:
[center][img]250X200-AS KÉP[/img][img]250X200-AS KÉP[/img]
<link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Dawning of a New Day' rel='stylesheet' type='text/css'><div style="font-family: 'Dawning of a New Day',cursive;font-size: 48px;color: #293f3b;text-shadow: #000 1px 0px 1px;margin-top: -5px;">Karakter Neve</div>

<link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Courier+new' rel='stylesheet' type='text/css'><div style="font-family: 'courier new', cursive; letter-spacing: 2px; font-size: 15px; text-shadow: grey 3px 1px 3px; margin-top: 15px; text-align: justify;">[b]PB:[/b] ide
[b]Csoport:[/b]  ide
[b]Kor:[/b]  ide
[b]Szexualitás:[/b]  ide
[b]Kapcsolatunk:[/b] ide </div><center>[/center]
Vissza az elejére Go down
https://weareyoung-ii.hungarianforum.com
Alexis Kingsley

Alexis Kingsley

rich man

Age : 28
Hozzászólások száma : 77
Tartózkodási hely : Bristol

Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek EmptyCsüt. Szept. 11, 2014 7:32 am

Keresett karakterek Alex-pettyfer-chest-cross-tattoo-200x200Keresett karakterek Alex_Pettyfer_by_uniquemc
_______ Kingsley


PB: Alex Pettyfer (lehet más is)
Csoport:  We own the world
Kapcsolatunk: Bátyám vagy. Elég jóban vagyunk, tipikus tesós kapcsolat. Nem sokat társalgunk, csak úgy időközönként. Te elvagy a saját kis életedben. Megvan ugye mindenünk. Te zenemániás vagy, tele van a szobád erősítőkkel és hangcuccokkal. Van egy bandád is, te vagy a gitáros és az énekes. Nem vagyok rosszak. Emígy szerencsejáték függő vagy, a póker miatt már sok pénzt elvesztettél és mindig egyre nagyobb adósságokba keveredsz. A szüleink persze csak úgy tudják, hogy golfozni jársz. Amikor kiderült, hogy nem is vagyunk vér szerinti tesók kicsit fura voltál velem, de aztán minden maradt a régi.




Keresett karakterek Tumblr_m1s00vnvVo1qlmrqho1_250Keresett karakterek Tumblr_mtcjravoSC1rixv7so1_250
Amit szeretnél


PB: Freya Mavor (lehet más is)
Csoport:  We are the smart ones
Kapcsolatunk: Hát te én vagy egy másik életben. Vagy én vagyok te egy másik életben. Mindegy. Szóval mikor megszülettünk véletlenül megcseréltek minket a kórházban és te kerültél az én szüleimhez és fordítva. Teljes ellentétem vagy. Amikor kiderül, hogy mi is a helyzet, akkor kifejezetten utállak. Roundviewra jársz, amiért még le is nézlek. Bristol egyik nem túl kellemes negyedébe laktok, de mivel a szüleim nagyon meg akarnak ismerni, ezért nemsokára odafogtok költözni hozzánk a vendégházba. Hurrá. Az apukád -vagyis az én apukám - elhagyott kiskorodban.


BEREGISZTRÁLT  Willa Holland avival *-*
Megérkeztek köszönöm Smile


A hozzászólást Alexis Kingsley összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Szept. 19, 2014 10:50 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Siobhan Dale

Siobhan Dale

smart one

Hozzászólások száma : 9
Tartózkodási hely : Bristol

Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek EmptyCsüt. Szept. 11, 2014 9:21 pm

Keresett karakterek 1373795396-tumblr-mhgjjtiy7u1r50hpeo2-500-largeKeresett karakterek 1373795396-tumblr-mhgjjtiy7u1r50hpeo2-500-large
Kevin Dale


PB: Mariano di Vaio
Csoport:  we are outlaws
Kapcsolatunk: Milyen is két testvér? Egymás orra alá mindig borsót törnek, szívatják a másikat, veszekszenek, olykor verekednek, mégis mindent megtennének egymásért. Mi is pont ilyenek vagyunk. 25 éves fejjel még annyi eszed sincs, mint egy tyúknak, de imádsz irányítani és beleszólni bármibe... főleg az én életembe. Nagy a szájad, akibe egyszer tudsz bele kötsz, nem foglalkozol a következményekkel, de egyszer lesz ami még nem volt, és remélem minél hamarabb szájba ver valaki, mert megérdemelnéd. Razz Imádsz csajozni, de te aztán tényleg! Majdnem minden nap új barátnődet mutatod be, nem is tudom, hogy mit látnak benned, mert én ha nem lennék a testvéred messziről elkerülnélek, az tuti. Daniel a legjobb barátod, ott lakik nálunk már lassan két hónapja, hála neked. Imádsz szórakozni, és utálsz dolgozni, ami fura, mert mégis mindig van pénzed. Mibe keveredtél bátyuskám?
Egyéb infók az előtörténetemben. Várlak *-*

Keresett karakterek Tumblr_mmgv8dpxKW1rmgi1lo1_250
Daniel .....


PB: Mario Casas *-*
Csoport:  we are outlaws
Kapcsolatunk: Amióta az eszemet tudom ismerlek, a bátyám legjobb barátja vagy. Amilyen aranyos srác voltál régen, most pont olyan idióta lettél. Nem tudok valami sokat rólad, a családodról utálsz beszélni. Már két hónapja nálunk dekkolsz, de, hogy miért, azt nem tudom. Pont olyan vagy mint a bátyám, semmi sem szent neked. Nem tudom, hogy dolgozol-e vagy, hogy mit csinálsz, de semmi jót nem nézek ki belőled. Az utóbbi kedvenc hobbid, hogy az idegeimre menjél, mert azt hiszed, hogy amitől jól nézel ki, mindent szabad. Hát... nálam rossz ajtón kopogtatsz Rolling Eyes
Egyéb infók az előtörténetemben. Várlak *-*

Megjött *-*


A hozzászólást Siobhan Dale összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 13, 2014 1:57 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Ainsworth

Nathaniel Ainsworth

rebel

Age : 26
Hozzászólások száma : 23
Tartózkodási hely : † az ágyadban nézted már?

Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek EmptyPént. Szept. 12, 2014 4:34 am

Keresett karakterek Anigif1_www.kepfeltoltes.hu_Keresett karakterek Anigif2_www.kepfeltoltes.hu_
Daniel Zingmark


PB: Cody Christian
Csoport: we own the world / we are the smart ones
Kor:  15-16
Szexualitás:  bi/homoszexuális
Kapcsolatunk: Épp egy szál füves cigit akartam elszívni az orvosiban, amikor te besétáltál az ajtón. Azonnal be akartál köpni, amit végül természetesen megakadályoztam, de úgy látszik, mindeközben eléggé felkeltettem az érdeklődésed. Azóta is magamon érzem a tekinteted a folyosókon, állandóan árgus szemekkel figyeled, hogy mikor csinálok valamit, amibe beleköthetsz. Azt sem értem, hogy egyáltalán mit keresel egy olyan iskolában, mint a Roundview, amikor a szüleidnek a bőrük alatt is pénz van, te meg a kisujjadból rázod ki azt, amiért mások órákig tanulnak. Nem értelek, nem tudom, mit akarsz tőlem, de fokozatosan kezdem elveszíteni a türelmem.

// természetesen nagyon szeretném, ha lenne valami lavcsi, szóval olyan userre lenne szükségem, akit ez nem zavar. khm, a piros lámpás témákat is beleértve. a nevet nyugodtan meg lehet változtatni, és a pb-t is, de az utóbbit lehetőleg beszéljük meg. nagyon nagyon várom *-* //


Megalkotva!  lavcsi


A hozzászólást Nathaniel Ainsworth összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 13, 2014 3:24 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Seth Woodrow

Seth Woodrow

rich man

Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Bristol, Anglia

Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek EmptyPént. Szept. 12, 2014 6:44 am

Keresett karakterek Lea_michele_manipulation_by_kvini96-d57l3tgKeresett karakterek Nina_dobrev_1280x1024_36739
Courtney Styles


PB: Nina Dobrev
Csoport: We are the smart ones
Kor:  20-22
Szexualitás: Hetero
Kapcsolatunk:
Egy átbulizott éjszaka az oka mindennek. Mindketten csak kikapcsolódni szerettünk volna mindössze néhány órára, ami túl jól is sikerült, mivel eléggé ferde este lett, annyira, hogy mi végül lefeküdtünk. A dolog annyiban is maradt volna, lezártuk volna egy éjszakával, csakhogy a szórakozásunknak következményei lettek vagyis lesznek, méghozzá megközelítőleg kilenc hónapon belül, mert egy idő után felkerestél a nagy hírrel, hogy teherbe estél, amitől mondanom sem kell nem túlságosan repestem az örömtől, hasonlóképp senki sem a két családban és a nem tetszését senki sem tartotta magában, aminek következményeképp Te eldöntötted, hogy ennek a gyereknek nem lesz rám szüksége, ahogy neked sem, egyedül is felfogod nevelni, méghozzá meggyőződésed róla, hogy jól fogsz boldogulni egyedül is, csak hagyjon mindenki békén. Én viszont azóta gondolkodtam egy kicsit és akarom azt a gyereket.

Beregisztrált *-* Köszönöm. *-*
 


A hozzászólást Seth Woodrow összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Szept. 12, 2014 9:54 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Augustus H. Westwood

Augustus H. Westwood

rebel

Age : 39
Hozzászólások száma : 12
Tartózkodási hely : Bristol

Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek EmptyPént. Szept. 12, 2014 10:50 am

Keresett karakterek 301cwomKeresett karakterek Fly240
Amelie Dupont



PB: Sarah Bolger (cserélhető)
Csoport:  amit akarsz
Kor:  22-26
Szexualitás:  hetero
Kapcsolatunk:
Hetek óta nyaggatsz azzal, hogy adjak különórákat. Fotográfus szeretnél lenni, utolsó éves vagy a főiskolán, minden vágyad, hogy a Londoni divathéten azon fotósok között legyél, akik a kifutó mellett kattogtathatják gépeiket és első ízben kaphatják lencsevégre a legújabb ruhakölteményeket, meg persze az azokat viselő modelleket.
Pontosan tudod, hogy én ezt az utat már bejártam, hosszú éveken át jelentem meg az a divatheteket rendező négy nagyvárosban. Megvan az okom arra, hogy miért hagytam abba és tanítok helyette, ezt azonban nem közöltem senkivel, csupán annyit tudni, hogy nekem sikerült bejutni oda, amiről a legtöbb fotográfus csak álmodni mer.
Még nem adtam be a derekam, hogy különórákat adjak neked, de te mindent megteszel azért, hogy ezen változtass. Többek között azért sem akarlak vállalni, mert van közöttünk valami - noha soha semmi sem történt - és tartok attól, ha kettesben maradnánk egy zárt térben, akkor nem lenne többé semmi, ami visszatartana tőled (vagy épp fordítva) és mégiscsak a diákom vagy. Rolling Eyes

Kedves vagy, lelkes, kicsit talán túlbuzgó is. Szereted a jó bulikat, de ettől függetlenül elég céltudatos vagy a jövődet illetően. Talán már gyerekkorodban kitaláltad, hogy mit is szeretnél csinálni és készítettél tervet, hogy hogyan is fogod elérni.
Van benned spontaneitás, de ugyanakkor szereted is megtervezni a dolgaidat előre. Életvidám vagy, könnyedén nevettetsz meg másokat, szeretsz hülyülni, de ez nem jelenti azt, hogy éretlen lennél.

/PB és név cserélhető, előbbit viszont egyeztessük. Very Happy Nagyon várlak, ha megérkeztél, dobj egy pmet. Very Happy /



Megérkeztél! Very Happy


A hozzászólást Augustus H. Westwood összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 14, 2014 6:15 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Isadora Jonas

Isadora Jonas

rebel

Hozzászólások száma : 21
Tartózkodási hely : Bristol

Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek EmptyPént. Szept. 12, 2014 11:58 am

Keresett karakterek Tumblr_mmx4uhkTzz1rm83v1o3_250Keresett karakterek Tumblr_mmx4uhkTzz1rm83v1o8_250
Szabadon választható


PB: A giffeken sean o'pry van, nagyon szeretném őt, de nem annyira ragaszkodom hozzá, egyeztetés után lehet más is.
Csoport:  választható
Kor: 20-27
Szexualitás:  választható
Kapcsolatunk: Egy nagyon jó barátom vagy és egyben kollégám is, ugyanis ugyan annál a modell cégnél vagyunk. Dolgoztunk már együtt nem is egy fotózásnál. Egyszer, kétszer lefeküdtünk egymással, de azon kívül semmi más nem volt. Olyan vagy nekem, mintha a bátyám lennél. Megbízhatok benned, mehetek hozzád, ha baj van, lógunk, hülyülünk együtt.

// Családi háttér, jellem, egyéb dolgok rád bízva teljesen, de amit írtam azokat jó lenne betartani Smile Ha megérkeztél, dobj meg egy postagalambbal Smile Várlak nagyon *-* //
Vissza az elejére Go down
Nina Raymond

Nina Raymond

rich man

Age : 31
Hozzászólások száma : 3

Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek EmptySzomb. Szept. 13, 2014 10:24 pm


Jeremiah akárki


PB: Isaac Carew, de amúgy mondj valakit,
aztán vagy rábólintok, vagy nem.
Csoport:  we own the world, vagy akármi
Kor:  22
Szexualitás:  hát, homoszexuális lehetőleg ne legyen
Kapcsolatunk:  
Te vagy a púp a hátamon. Szó szerint. És most nem abban az értelemben, hogy hű de imádlak, amiért rajtam lógsz, de közben azt mondom, hogy takarodj. Nem! Tényleg nagyon utálom, hogy beköltöztél anyáddal együtt, és felforgattad az addig tökéletes, elkényeztetett életemet. Miért kell neked ennyire jófiúnak is lenned, amellett, hogy amúgy vagány vagy és jó fej? Ki kért meg, hogy főzz rám, hogy rendet rakj utánam, hogy elmosogass, ha én nem csinálom meg? Megmondom én ki, senki! De azért ne függeszd fel, valahol mélyen melengeti a szívemet... meg az is, hogy akármikor csak akarom, meleg ággyal fogadsz, és nem engedsz ki onnan reggelig, de azért igazán kereshetnél magadnak egy saját lakást...
Amúgy meg, a te apád meleggé, anyád meg leszbikussá, és az én anyám élettársává vált, szóval mindketten elég elcseszett családból jövünk. Talán ez hoz majd minket össze?

Szeretném ha olyan vinné el, aki  képes összetett karit is alkotni, nem csak papucsot, vagy falu bikáját. Illetve azt is szeretném még, ha semmiképpen se az a rózsaszín, habfelhős, szerelmes kapcsolat alakulna ki köztük.


A hozzászólást Nina Raymond összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 20, 2014 12:09 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Alexis Kingsley

Alexis Kingsley

rich man

Age : 28
Hozzászólások száma : 77
Tartózkodási hely : Bristol

Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek EmptyVas. Szept. 14, 2014 5:28 am

Keresett karakterek Couple-cute-kaya-scodelario-luke-pasqualino-skins-361659Keresett karakterek Couple-cute-kaya-scodelario-luke-pasqualino-skins-361659
Jackson ___________


PB: Luke Pasqualino
Csoport:  Amit szeretnél
Kor:  18 (Roundview középsuli)
Szexualitás:  Hetero
Kapcsolatunk: Kifejezetten utálom a Roundview-os diákokat, de mivel te és a haverjaid tőlem veszitek a füvet, ezért eltűrlek. Te és a legjobb barátod is kiszemelt magának engem, de ahhoz, hogy hozzám közelebb kerülj kicsit több kell. Na, elég kitartó leszel?

(Egy idő után talán komoly kapcsolatuk lesz, ez userektől függ Smile )  


A hozzászólást Alexis Kingsley összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Szept. 18, 2014 1:15 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Anika Wooden

Anika Wooden

rich man

Age : 30
Hozzászólások száma : 10

Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek EmptyVas. Szept. 14, 2014 6:27 am

Keresett karakterek Cusk5wdxwc3qsfxeq7ieKeresett karakterek Cusk5wdxwc3qsfxeq7ie
Szabadon választható


PB: Rafael Lazzini, de ha találsz egy jobbat, jöhet!
Csoport:  nekem elég rosszfiúnak tűnt, de... (rád bízom, kedves megalkotó)
Kor:  pontosan nem tudom, de idősebb nálam az tuti
Szexualitás:  heteró... gondolom
Kapcsolatunk: Te voltál az a rohadék (a drága haveroddal együtt) aki olyan bunkó módon bánt velem, mikor én jó kislány módjára csupán egy szál cigit próbáltam tarhálni tőled. Igazság szerint semmit nem tudok rólad, de azóta az este óta valahogy nem mész ki a fejemből, folyamatosan látom magam előtt a szemeidet, ahogy először ridegen, majd miután ott hagytalak titeket, csodálattal nézel utánam. És basszus, túlságosan helyes vagy. Ez nem ér.
Nos, lényeg a lényeg: akarok is találkozni veled meg nem is. Meg akarlak ismerni mert érdekesnek tűnsz, de az első benyomás alapján tartok is tőled. Ja, tudom, furcsa. De nem tehetek róla... Ahh, oké, csak valahogy fussunk össze! Könyörgöm!  

(Elég sok dolgot a megalkotóra bízok, nyugodtan engedje el a fantáziáját... csak jöjjön! *-* Nagyon várom! *-*)
Vissza az elejére Go down
Daniel Holmes

Daniel Holmes

outlaw

Age : 33
Hozzászólások száma : 8
Tartózkodási hely : Bristol, Dale house

Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek EmptyCsüt. Szept. 18, 2014 8:30 pm

Keresett karakterek Tumblr_mdl73iPyTu1rl3zx2o1_250Keresett karakterek Tumblr_mdl73iPyTu1rl3zx2o1_250
Ariana Peterson


PB: María Valverde
Csoport:  Döntsd el te
Kor:  22
Szexualitás:  Hetero
Kapcsolatunk: A menyasszonyom voltál. Együtt laktunk, meg minden jól ment közöttünk. Évekig jártunk, azt hittem első szerelem volt mindkettőnknek. Aztán egyik pillanatról a másikra azt mondtad nekem, hogy nem lehetsz velem, nem szeretsz igazán és visszamentél az exedhez. Én összetörtem, a lakást darabokra zúztam és ha esetleg másnap visszamentél, már nem találtál ott.
Azóta nem találkoztunk, de egyszer szeretnék veled összefutni és magyarázatot követelni az egész dologra. Csak meg ne próbáld magad visszasírni hozzám, mert nem fog menni. Nem engedem meg, hogy még egyszer összetörj, azóta se gyógyultam meg.


O.O BEREGISZTRÁLT *-*


A hozzászólást Daniel Holmes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Szept. 19, 2014 10:54 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Seraphin A. Crowley

Seraphin A. Crowley

smart one

Age : 34
Hozzászólások száma : 27
Tartózkodási hely : bristol

Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek EmptyPént. Szept. 19, 2014 4:57 am

Keresett karakterek Tumblr_mxb5gx7OEI1qk0578o2_500
xyz Crowley


PB: Avan Jogia/Willy Cartier (elvégre is az ikertestvéremről van szó, úgyhogy jó lenne, ha hasonlítana rám :'D)
Csoport: we own the world / we are the smart ones / we are fighting for justice
Kor: 24
Szexualitás: hetero, I guess
Kapcsolatunk: A bátyám vagy. Mindössze 12 perccel vagy nálam öregebb, és szentül hiszed, hogy ez feljogosít arra, hogy anyáskodj felettem. Amióta a szüleink meghaltak (azaz öt és fél éve) és amióta ejtettem az iskolát, hogy a szenvedélyemnek, az írásnak hódoljak, naponta legalább ötezerszer hallom tőled, hogy elbaszom az életem ezzel. Valahogy azt nem látod, hogy a könyveim sikeresek, most tízezreket kaszálok rajtuk, hogy híres lettem, hála nekik. Te csak a sötét oldalam látod, amelyik éjszaka a kétes hírű helyeket járja és aki kétes alakokkal bocsátkozik futó kalandokba. Tudom, hogy aggódsz értem, de ne akarj az anyám lenni, jó? És fogadd el, hogy sosem leszek olyan rendezett, mint te vagy.
Abból, amit tudok, boldog párkapcsolatban élsz, már legalább egy éve, egyetemre jársz, van egy házad is (ahol a pároddal élsz - meg velem, mert rám erőltetted, hogy költözzek hozzád), autód, kutyád, terveid a jövőre nézve. Már csak az kéne, hogy ne próbálj engem is megváltani, elvégre is nem vagy az őrangyalom. Te is tudod, hogy kedvellek, de... Néha kicsit túl sok vagy. Visszavehetnél.


Megérkezett *-*


A hozzászólást Seraphin A. Crowley összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Szept. 23, 2014 3:33 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Augustus H. Westwood

Augustus H. Westwood

rebel

Age : 39
Hozzászólások száma : 12
Tartózkodási hely : Bristol

Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek EmptySzomb. Szept. 20, 2014 8:11 am

Keresett karakterek Tumblr_n64buzCCO71rch2o0o2_500
Isla Westwood



PB: Natalie Dormer (cserélhető)
Csoport:  amit akarsz
Kor:  25-28
Szexualitás: tök mindegy
Kapcsolatunk:
Te vagy az én drága húgocskám, akit a modell és divatvilág ugyanolyan kapzsi karmokkal ragadott el, ahogyan engem is. A különbség csak az, hogy míg engem fotósként szippantott magába, addig téged modellként. Én juttattalak be ebbe a világba és szereztem az első munkádat, de azóta már kiderült, hogy tehetséges vagy, ha a kamerák előtt kell pózolnod, így igen hamar saját babérokra törtél és nem kell már fogni a kezedet.
Talpraesett, vicces, magával ragadó lány vagy, akit egészen biztosan nem kell félteni, sosem kellett. Most azonban valamilyen oknál fogva elvesztetted a munkád és úgy döntöttél, hogy becuccolsz hozzám, mi több, úgy érzed, hogy az életembe is bele kell szólnod. Jó indulat vezérel, de gyakran nem veszed észre hol vannak azok a bizonyos határok, amiket nem biztos, hogy át kellene lépned velem szemben. Azzal piszkálsz, hogy menjek vissza modelleket fotózni, mert a tanítás nem igazán az én világom és bár igazad van, egyelőre nem vagyok hajlandó ezt elismerni. Még neked sem árultam el, hogy miért léptem ki abból a világból, noha mindent megpróbáltál, hogy kiszedd belőlem.
Amíg talpra állsz, addig úgy tervezed, hogy nálam fogsz dekkolni és tudod, hogy úgysem mondok majd neked nemet, mert világ életemben kiálltam melletted és tényleg bármit megtennék érted.

/PB és keresztnév cserélhető Very Happy IC még csak most alakulgat az egyik diákom és köztem valami, de ha kialakult, szeretném, ha az élő és lélegző lelkiismeretemként nem néznéd jó szemmel, hogy érdeklődöm a diákom iránt. Rolling Eyes Úgy képzelem, hogy a kapcsolatunk tele van vitákkal, de azért nagyon ragaszkodunk egymáshoz. Nagyon várlak, ha megérkeztél, dobj egy pmet. Very Happy /
Vissza az elejére Go down
Barbara Blackwood

Barbara Blackwood

smart one

Age : 28
Hozzászólások száma : 11
Tartózkodási hely : Bristol

Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek EmptyVas. Szept. 21, 2014 4:31 am

Keresett karakterek Tumblr_mf85ilG1Tn1qlle6co6_250Keresett karakterek Tumblr_mf85ilG1Tn1qlle6co4_r3_250
Jason ……………….


PB: Setphen Amell
Csoport:  we own the world
Kor:  23
Szexualitás:  Hetero
Kapcsolatunk: Drága Jason, te vagy főnököm és a legjobb barátom is. Teljes mértékig megbízom benned és bármennyire is furcsán hangzik, úgy tekintünk egymásra, mint ha csak testvérek lennénk. Te vagy az én nagy, erős és okos „bátyám”, legalább is annak tartalak. Azt hogy te mit érzel irántam, persze nem tudhatom biztosan, de úgy érzem, hogy a részedről sincs több ebben a kapcsolatba. De nyugodtan szólj, ha tévednék. Mert azt még te sem tudod, hogy te voltál az a srác akibe halálosan szerelmes voltam amikor elsős voltam a középiskolában. Igaz, hogy te nem a mi környékünkön laktál és egy teljesen másik suliba, a Badminton magániskolába jártál, de valahogy amikor futólag találkoztam veled, te akkor mindig kedves voltál velem, nem úgy mint a többi elkényeztetett úri gyerek. Talán azért is szerettelek meg ilyen hamar és engedtelek közel magamhoz.


Beregisztrált!!!! *-*

Keresett karakterek Large%2B(24)Keresett karakterek Jusg
Roy Sheapard


PB: Colton Haynes
Csoport:  we live like there's no tomorrow
Kor:  19
Szexualitás:  Hetero
Kapcsolatunk: Roy Sheapard! Te vagy az én életem megrontója, akit mindennél és mindenkinél jobban imádok. Te vagy az iskolánk egyik legnagyobb bajkeverője és nem mellesleg a pasim és ennek tetejében még a munkatársam is. Annak ellenére, hogy mennyire különbözünk, mégis könnyen megtaláljuk a közös hangot és igazán jó a kapcsolatunk annak ellenére is, hogy nagy nőcsábász hírében álltál addig ameddig én össze nem jöttem veled. Teljesen megbízunk a másikban, és ha kell akármire hajlandóak lennénk annak érdekében, hogy ez így is maradhasson.

Beregisztrált!!!! *-*[/center]


A hozzászólást Barbara Blackwood összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Szept. 30, 2014 8:57 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Felicia Porter

Felicia Porter

rebel

Age : 34
Hozzászólások száma : 7
Tartózkodási hely : Bristol

Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek EmptyHétf. Szept. 22, 2014 1:07 am

Keresett karakterek ThumbKeresett karakterek Thumb
Karakter Neve


PB: Alan Skones (ha nagyon muszáj akkor cserélhető)
Csoport:  Ahová szeretnéd
Kor:  25/26/27
Szexualitás:  Hetero
Kapcsolatunk: Te vagy az élettársam. Tizennyolc éves voltam amikor megismertelek, szerintem mondhatjuk, hogy szerelem volt első látásra. Nem telt bele egy hónapba sem mire elkezdtünk járni, azóta pedig már annyira nőtt a kapcsolatunk, hogy élettársak lettünk. Te tetoválsz, van szalonod és ez mellett még néha modellkedsz is, amit nagyon imádok.
Nem mondom, hogy felhőtlen a kapcsolatunk, mert mindig van valami probléma amit nehéz megoldani és sajnos egymáson kell levezetnünk, de soha nem volt még olyan, hogy egy óránál tovább haragudjunk egymásra. Annak nem tudom mi az oka, hogy még nem kérted meg a kezemet, de nagyon jól tudod, hogy hamarosan szeretnék egy gyereket.
Vissza az elejére Go down
Lucille M. Harris

Lucille M. Harris

outlaw

Age : 30
Hozzászólások száma : 3

Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek EmptySzer. Szept. 24, 2014 3:43 am

Keresett karakterek Tumblr_lpo3pecsvd1qjb5nbo1_500_large_514213a1e087c325ed1330af_www.kepfeltoltes.hu_Keresett karakterek Tumblr_m90wn3sKZ91r7upxy_www.kepfeltoltes.hu_
Luke .........


PB: a képeken Francisco Lachowski van, de változtatható, csak beszéljük meg
Csoport:  we own the world, we are fighting for justice
Kor:  24
Szexualitás:  heteroszexuális
Kapcsolatunk: Én tizenöt voltam, te pedig tizennyolc, amikor az anyád és az apám összeszűrték a levet. Egészen addig nem hittem abban, hogy tényleg létezik a szerelem, de amint megláttalak, rögtön tudtam. Hamar kiderült, hogy az érzéseim nem egyoldalúak, s olyanok voltunk, mintha nem is a szüleink, hanem mi lennénk házasok. Aztán elcsesztem. Anyád már a legelső pillanattól fogva nagyon idegesített engem. Direkt provokált, hiszen te is jól tudod. Minden áron el akart távolítani a családból, hogy egyedül ő élvezhesse az apám vagyonát, de a legrosszabb messze nem ez volt. Azt akarta, hogy mi ketten elszakadjunk egymástól. Nem bírtam tovább, megöltem. Eljöttem otthonról egy szó nélkül, Bristolba menekültem, és felkészültem rá, hogy soha többé nem látlak. Mindennek már négy éve. Megpróbáltam rólad információkat szerezni, de sajnos még azt sem sikerült megtudnom, hogy az apám nyomdokaiba léptél, ahogy megbeszéltétek, vagy a gyerekkori álmod szerint nyomozónak álltál. Minden, amit tudok az, hogy pár hete vettél egy lakást, ráadásul pont az enyém mellett. Még jó, hogy egyelőre fogalmad sincs az ittlétemről.

// ha valami nem tiszta, akkor azt meg tudjuk beszélni pm-ben, illetve a részleteket is. Az előtörimben is megtalálható. Nagyon nagyon várlak! *-*
Vissza az elejére Go down
Evelyn R. Wood

Evelyn R. Wood

rebel

Hozzászólások száma : 3

Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek EmptyVas. Szept. 28, 2014 1:19 am

-


A hozzászólást Evelyn R. Wood összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 05, 2014 9:44 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Rhiannon Greyback

Rhiannon Greyback

smart one

Hozzászólások száma : 4

Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek EmptySzomb. Okt. 04, 2014 10:19 am

Keresett karakterek Tumblr_inline_naw7umrwPk1rm9p0kKeresett karakterek Tumblr_inline_naw7xsGhTW1rm9p0k
Darren .....


PB: Xavier Samuel
Csoport: Rebels
Kor:  18/19/20
Szexualitás:  A te választásod,de azért a lányokat is szeresse.
Kapcsolatunk: Jaj Darren, Darren. Te aztán beteg egy arc vagy, úgy tűnik neked sosem elég semmiből. Nem is hasonlítasz a legjobb barátodra, Rhiára, holott már öt hosszú éve vagytok nagyon jóban. Most azonban a múltkori csók után, ami egy házibuliban csattant el valami megváltozott. Talán az édes kis Rhia nem csak barátként tekint rád? Kétségtelen. A kérdés csak az te mit gondolsz a helyzetről.
( Keresztnév cserélhető, ha nagyon szeretnéd, akár a PB is, de eléggé szeretném Xavier Samuelt esetleg Max Ironst. A Rhiához fűződő érzelmi szálról te döntesz, alakulhat ki a karakterek között valami vagy maradhatnak barátok is. )
Vissza az elejére Go down
Jesse Knoxville

Jesse Knoxville

smart one

Age : 42
Hozzászólások száma : 7
Tartózkodási hely : Bristol

Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek EmptyKedd Okt. 07, 2014 9:05 pm

Keresett karakterek 11_www.kepfeltoltes.hu_Keresett karakterek 12_www.kepfeltoltes.hu_
Csodálatos neved


PB: Colin O'Donoghue
Csoport:  we are the smart ones
Kor:  30 körüli
Szexualitás:  heteroszexuális
Kapcsolatunk: Az én régi cimborám, akit már kölyök korom óta ismerek, ránk azt hiszem mindenféle túlzás nélkül elmondható, hogy egy homokozóban játszottunk, ugyanis hosszú ideig voltunk szomszédok. Mivel csak méterek választottak el minket, így evidens volt, hogy összehaverkodjunk, ami nekünk kifejezetten jól jött, a szüleinknek már kevésbé, ugyanis égetnivalóan rossz kölykök voltunk és az idő előrehaladtával a kis csínytevéseink ordító balhékká fajultak, azonban mára már mindkettőnk feje lágya benőtt és mosolyogva nosztalgiázunk egy pohár ital mellett egymás lakásán, lévén, hogy mindketten egyedülállóak vagyunk. Mi nem csak egyszerűen legjobb barátok vagyunk, hanem bajtársak, mély bizalmasok, testvérek, akik mindig ott vannak a másik mellett történjék éppen jó vagy rossz dolog. Mindig kiálltunk a másikért és még mindig te vagy az a személy, akivel legszívesebben töltöm el az időmet. Gyakran szervezünk közös programokat és már szavak nélkül is megértjük egymást, hiszen jellemben is nagyon hasonlítunk egymásra, bár talán a te humorérzéked jobb. De ne örülj, ezt nem sokszor fogod tőlem hallani. Haver, szükség volna egy átdumálós estére, szóval ugorj át hozzám!

/ Az életével, jellemével kapcsolatban a fent említett dolgokon kívül semmi mást nem szabok meg, a név választható, a csoport-hoz sem feltétlenül ragaszkodom, a PB is alkuképes, de nagyon örülnék, ha Colin lehetne az. Ha megérkeztél csak dobj meg egy pm-mel és minden megbeszélünk! Várlak téged pajtás! Smile /

Keresett karakterek 14_www.kepfeltoltes.hu_Keresett karakterek 15_www.kepfeltoltes.hu_
Emily Knoxville


PB: Rose McGowan
Csoport:  we own the world
Kor:  37 - 42
Szexualitás:  heteroszexuális
Kapcsolatunk: Az én drágalátos nővérkém! Ha valahogy jellemezni kellene a mi kapcsolatunkat azt mondanám, hogy a hábrús övezetben is jobban kijöttek egymással az ellenséges oldalon harcolók, mint mi ketten. A létező legkisebb apróságokon is képesek vagyunk összeveszni, ami nálunk nem tudom, hogy miből fakad, de már egészen pici koromból is emlékszem rá, hogy folyton keresztbetettél nekem, amióta pedig csak az eszemet tudom én sem csinálatm mást. Valójában ezek nem nagy dolgok, de az egymásra tett megjegyzéseink, olykor gúnyolódásaink a családon belül folyton kiverik a biztosítékot, elég ha csak apa homlokráncolását idéznem magam elé. A szívem legmélyén szeretlek téged, ahogy erősen remélem, hogy te is engem, csak tán mindketten kissé nehezen mutatjuk ki a dolgot. Hosszú ideig dolgoztam abban a művészeti iskolában, amelynek utolsó 3 évében már te voltál az igazgatója és lám addig tartott az én szerencsém, míg a hőnszeretett vőlegényjelöltedet be nem ültetted a helyemre, ezzel kitéve az utcára a tulajdon testvéredet. Talán ideje volna, hogy magad is ráébredj miért fogadtam olyan rosszul a dolgokat és miért is borzasztó mostanában a kapcsolatunk, bár apáék bizonyára örülnek, hogy nem igazán szólunk egymáshoz még akkor sem, ha közös légtérben vagyunk. A családi kapcsolatok nehezek, de talán egy napon képesek leszünk jó testvérek is lenni.

/ Az életével, jellemével kapcsolatban a fent említett dolgokon kívül semmi mást nem szabok meg, a névhez sem ragaszkodom, a csoport is változtatható, a PB alkuképes, csak azt kell figyelembe venni, hogy nálam idősebb legyen. Ha megérkeztél, dobj meg egy pm-mel és minden megbeszélünk! Várlak téged nővérkém! Smile /

Keresett karakterek T_01_www.kepfeltoltes.hu_Keresett karakterek T_02_www.kepfeltoltes.hu_
Csodálatos neved


PB: Taylor Momsen
Csoport:  we live like there's no tomorrow
Kor:  19 - 23
Szexualitás:  heteroszexuális
Kapcsolatunk: Nocsak, nocsak kit látnak szemeim! Régóta ismerjük már egymást az előző egyetemen is én voltam az egyik tanárod, akivel igazán jó kapcsolatot ápoltál, én nagyon tehetséges diákomnak is tartottalak, azonban a látszat néha csal, én azonban még csak észre sem vettem. Mindig is a népszerű lányok csoportjába tartoztál és hogy rangod az iskolai keretek között megőrizd újabb és újabb nagy dobásokkal kellett bizonyítanod és az egyik ilyen ötletednek a főszereplője én magam voltam. Fogadást kötöttetek a barátnőiddel, hogy valami úton módon, de bizony te majd elcsábítasz engem és be bújsz az ágyamba, ezért minden egyes olyan alkalmat kihasználtál, amit velem tölthetsz, még külön órát is kértél annak érdekében, hogy elérd a célodat, azonban én mindig is csak diákomként néztem rád és ez belül nagyon dühített, így keményebb eszközökhöz kívántál nyúlni, csak hogy mielőtt még a piszkos kis terveid bevethetted volna ellenem, én kényszerűen munkahelyet váltottam, ami azt eredményezte, hogy jó ideig nem láttuk egymást. Ez alatt az idő alatt sem adtad fel, hiszen a barátnőidnek még sem mondhatod azt, hogy ezt az " egyszerű " fogadást nem tudod teljesíteni, így kinyomoztad hol folytattam pályafutásom és azon nyomban fel is kerestél az új munkahelyemen, azzal az ürüggyel, hogy nálam jobb tanárod még sosem volt és nem is lesz, majd újra külön órát kértél. Én persze szívesen ajánlottam fel a segítséget, így újra kontaktba kerülhettünk, te pedig mindenféle hazugságot kieszeltél annak érdekében, hogy még közelebb kerüljünk, ilyen volt, amikor egyik este beállítottál hozzám csapzottan és azt állítottad valaki megerőszakolt, nem tudod kihez fordulj, de rendőrségre nem akarsz menni. Ezzel pedig elindult a lavina, egyre több hazugság, én pedig mit sem sejtek ezekről, ahogyan azt sem tudom, hogy egyetlen egy célod van, hogy teljesítsd a fogadást.  

/ Az életével, jellemével kapcsolatban a fent említett dolgokon kívül semmi mást nem szabok meg, esetleg talán még annyit, hogy idővel a hölgyemény érzései más irányba is elmozdulhatnának, talán kapcsolat is lehetne a karakterek között, a név választható, a csoport-hoz sem feltétlenül ragaszkodom, a PB is alkuképes, de nagyon örülnék, ha Taylor maradhatna. Ha megérkeztél csak dobj meg egy pm-mel és minden megbeszélünk! Várlak téged kisasszony! Smile /
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek Empty

Vissza az elejére Go down
 

Keresett karakterek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Staff által keresett karakterek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
we are young II.  :: Karakterek :: Keresö-