<3
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome!
Bristol, 2014.
Illegalitás vagy legalitás? Habzsolás vagy kemény munka? Függőségek. Éjszakai élet. Bűnözők. Hatóságok. Kóstolj bele Bristol mindennapjaiba. Te mi mindent tennél meg azért, hogy meglegyen mindened, amire szükséged van? Azt hiszed nem keveredhetsz bele a rossz dolgokba? Vigyázz! Akármikor áteshetsz a ló másik oldalára.
Az oldal megnyitotta kapuit!
2014.09.11.
Staff

Alexis Kingsley

admin - profil



Nathaniel Ainsworth

admin - profil

Legutóbbi témák
» Twilight After Dark
Isa & Rich - Reggeli EmptyPént. Dec. 26, 2014 9:37 am by Vendég

» Palmwoods 2.0
Isa & Rich - Reggeli EmptyPént. Dec. 05, 2014 11:55 pm by Vendég

» A Discovery Of Witches
Isa & Rich - Reggeli EmptyPént. Nov. 28, 2014 6:42 am by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Isa & Rich - Reggeli EmptyKedd Nov. 25, 2014 10:47 am by Vendég

» Kyle & Alice
Isa & Rich - Reggeli EmptyVas. Nov. 02, 2014 12:32 pm by Alice Cromwell

» Seth & Courtney
Isa & Rich - Reggeli EmptyVas. Okt. 26, 2014 10:03 am by Courtney Styles

» Jouer avec la magie --
Isa & Rich - Reggeli EmptySzer. Okt. 22, 2014 8:05 pm by Vendég

» Szólánc hírességek neveivel
Isa & Rich - Reggeli EmptyHétf. Okt. 20, 2014 2:02 pm by Jesse Knoxville

» Nathaniel & Kyle & Alice
Isa & Rich - Reggeli EmptyVas. Okt. 19, 2014 12:25 am by Kyle Crosseria

Statisztika

: 17 (5)
Férfi: 15 (6)
________

Rich man: 7
Rebel: 12
Smart one: 9
Outlaw: 2
Good guy: 2

Megosztás
 

 Isa & Rich - Reggeli

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Richard Kingsley

Richard Kingsley

rich man

Hozzászólások száma : 13

Isa & Rich - Reggeli Empty
TémanyitásTárgy: Isa & Rich - Reggeli   Isa & Rich - Reggeli EmptyPént. Szept. 19, 2014 10:46 am

Rosszallóan morgolódom, ahogy a reggeli...inkább déli nap sugarai elérik az arcomat, megzavarva engem a békés, ha rajtam múlik egész napos szindikálásomban. Mázli, hogy errefelé nem jelenthet gondot az olyan apróság, mint a nap, már nyúlok is az éjjeliszekrény felé, ahol a távirányító egy gombnyomást követően intézkedik, hogy a redőny hangtalanul félhomályba borítsa a szobát, én pedig visszafordulok az oldalamra, és boldogan ölelem át újra szorosan az előttem fekvő forró testet, hogy így alhassunk tovább kis kifli, nagy kifli pózban. Meztelen testem az ő csupasz hátához simul, tenyereim a kebleivel kezdenek játszani, és még a tarkóját is megpuszilom, mielőtt pislogva kezdeném felfogni, hogy itt valami nem stimmel.
-Hmm...?
Lassan kinyitom a szemem, és végre körülnézek. A szobám...igen, ez stimmel. Az ágyam...hát eléggé össze van túrva, de az enyém. Az, hogy pucéran aludtam szintén rendben van, és a hölgy...hát lehet tőle is normális, hogy meztelenül alszik de...esküdni mernék, hogy nem itt szokott. Halványan rémlik, hogy tegnap este szokás szerint nagy buli volt, és pont eleget ittunk, aztán táncoltam valami csajjal és...áhá...ez lesz az...és rémlik, hogy valahogy itt kötöttünk ki, és...azt hiszem evidens, mit csináltunk. Kár, hogy csak elvétve rémlik valami belőle, jó csajnak tűnik.
-Jó reggelt... - duruzsolom a fülébe, közben a vállánál fogva fordítom őt a hátára, hogy láthassam.
-Isa?
Vissza az elejére Go down
Isadora Jonas

Isadora Jonas

rebel

Hozzászólások száma : 21
Tartózkodási hely : Bristol

Isa & Rich - Reggeli Empty
TémanyitásTárgy: Re: Isa & Rich - Reggeli   Isa & Rich - Reggeli EmptyPént. Szept. 19, 2014 11:26 am


Rich & Isa




Reggel arra keltem, hogy valaki markolja és simogatja a mellemet, és a tarkómat puszilgatja. Nem mondom, hogy nem jó, de sajnos nem így kelek minden reggel, hogy megszokott legyen.
Kinyitom a szemeimet, és körülnézek. Rögtön észre veszem, hogy nem a saját ágyamban és szobámban vagyok. Viszont mellettem meg egy fiú fekszik.
Azt hiszem tudom, hogyan kerülhettem ide. Tegnap két barátnőmmel elmentünk a Quasar egyik koncertjére. Nem annyira szeretek koncertekre járni, de most elmentem, mert szórakozni volt kedvem. Azután elmentünk egy buliba a lányokkal, és eléggé sokat ittunk. táncoltam a sráccal, aki ismerős volt, és onnantól képszakadás. Valószínűleg lefeküdtünk egymással, mivel mind a ketten meztelenek vagyunk.
A vállamnál fogva a hátamra fordított, és így már láttam, hogy mért volt ismerős a srác.
- Rich? - kérdeztem. Most tényleg lefeküdtünk egymással? - kérdeztem kissé rekedtes hangon még.
Vissza az elejére Go down
Richard Kingsley

Richard Kingsley

rich man

Hozzászólások száma : 13

Isa & Rich - Reggeli Empty
TémanyitásTárgy: Re: Isa & Rich - Reggeli   Isa & Rich - Reggeli EmptyPént. Szept. 19, 2014 11:41 am

El tudom képzelni, hogy érdemes lenne komolyan venni ezt a helyzetet, de ahogy a hatalmas, kristály kék szemeivel rám néz, és bizonytalanul kérdez, egyszerűen nem tudok nem mosolyogni. Tény, hogy pár perce még épp csak belém hasított a felismerés, hogy "Úristen! Én megdugtam a húgom barátnőjét!"; mostanra viszont már megnyugodtam kissé, és magamnak bevallhatom, titkon mindig is megmozgatta a fantáziámat ez a lány.
-Nagyon úgy tűnik - mondom még mindig mosolyogva. Két karommal továbbra is közre fogom őt, és így támaszkodom felette, ahogy nézem az ágyam ma esti vendégét. Egy hirtelen ötlettől vezérelve lehajolok hozzá, és szájon csókolom, ha emlékeim nem csalnak, nem először mostanában. Nem húzom sokáig a dolgot, az egész igazából nem több egy elnyújtott szájra puszinál, aztán vissza is dőlök a hátamra, és jólesően sóhajtok.
-Kérsz reggelit? Azt hiszem ránk fér...amúgy jól érzed magad?
Vissza az elejére Go down
Isadora Jonas

Isadora Jonas

rebel

Hozzászólások száma : 21
Tartózkodási hely : Bristol

Isa & Rich - Reggeli Empty
TémanyitásTárgy: Re: Isa & Rich - Reggeli   Isa & Rich - Reggeli EmptySzomb. Szept. 20, 2014 4:37 am


Rich & Isa




Belém hasított a tudat, hogy lefeküdtem az egyik ismerősöm bátyával. Kissé megijedtem, hogy Lexi mit fog hozzá szólni, de aztán
hagytam a fenébe a dolgot. Mindig is bejött amióta láttam a koncerten is, meg előtte amikor ide jöttem párszor Lexi-hez.
Amikor fölöttem volt, nem tudtam nem a szemeit nézni. Aztán hirtelen megcsókolt, ami inkább egy hosszú puszi volt mint csók.
- Igen kérek. Megéheztem. Aham jól érzem magamat. Azt hiszem,csak a fejem fáj kissé. - mondtam, közben az oldalamra fordultam, hogy ő felé legyek.
-Te jól vagy? - kérdeztem
Vissza az elejére Go down
Richard Kingsley

Richard Kingsley

rich man

Hozzászólások száma : 13

Isa & Rich - Reggeli Empty
TémanyitásTárgy: Re: Isa & Rich - Reggeli   Isa & Rich - Reggeli EmptySzomb. Szept. 20, 2014 5:02 am

Figyelem, ahogy szép lassan leküzdi a zavarát, és szinte érzem, ahogy lassacskán elveti az ötletet, hogy katapultáljon az ágyból, majd pucéran vesse ki magát az ablakon. Ó igen, másnaposan ébredni valaki mellett kellemetlen meglepetés tud lenni, de én speciel szívesen megismertem volna közelebbről józanul is, úgyhogy csak mosolygok rá, ahogy zavartan kérdezget.
-Nem csodálom...amennyi mindent összeittunk... - jegyzem meg, és elkezdem simogatni a fejét, mintha ettől kevésbé fájna neki.
-Már megszoktam az ilyen reggeleket...és általában nem a város egyik legjobb nője ébred mellettem, szóval meglehetősen jól, köszönöm.
Mivel már az előbb sem ellenkezett, és úgyis olyan közel van hozzám, megint hozzá hajolok, és ezúttal már rendesen csókolom meg őt, hosszan, és gyengéden.
-Éhes? - Kérdem, aztán halkan kacagok - ja, hogy te olyan reggelire gondolsz...hmmm...arról is lehet szó.
Rákacsintok, aztán a telefonért nyúlok.
-Jarvis. Ma ágyban szeretnék reggelizni. Fel tudnál hozni egy étkező kocsit...két személynek?
Vissza az elejére Go down
Isadora Jonas

Isadora Jonas

rebel

Hozzászólások száma : 21
Tartózkodási hely : Bristol

Isa & Rich - Reggeli Empty
TémanyitásTárgy: Re: Isa & Rich - Reggeli   Isa & Rich - Reggeli EmptySzomb. Szept. 20, 2014 5:33 am


Rich & Isa




Nem akartam azért meztelenül kirohanni a szobából, csak előtte felöltöztem volna, és kilopóztam volna.
Volt már nem is egyszer, hogy egy átmulatott éjszaka után, egy vadidegen lakásán ébredtem. Nem menekültem el rögtön, előtte esetleg lenyomtunk egy menetet, aztán léptem le, vagy reggeliztünk egyet, és utána léptem le. Mikor hogy.
- Hát tényleg összeittunk jó pár mindent. - néztem rá, miközben a fejemet simogatta meg.
- Azért ne túlozzunk. Nem vagyok én a város legjobb nője. Sok nő van még rajtam kívül aki szebb mint én. - mondtam
Fölém hajolt, és megcsókol, de most hosszabban, és szenvedélyesebben. Visszacsókolok, és a végén kissé bele harapok alsó ajkába.
Erre a kijelentésére, csak a szememet forgatom. tipikus pasi. Ha jóllaktunk, akkor lemozoghatjuk egy kis ágy tornával majd, úgy gondolom.
Meglepődök, amikor telefonál, és étkező kocsit kér? Ja hát persze. Lexiék egy nagy házban laknak, ami szinte már palotának számít, és van komornyikjuk is, meg gondolom cselédek meg ilyesmik.
- Ömmm... Rich - fordulok a srác felé. közben felülök az ágyon. Merre találom a fürdőt? -kérdezem
Vissza az elejére Go down
Richard Kingsley

Richard Kingsley

rich man

Hozzászólások száma : 13

Isa & Rich - Reggeli Empty
TémanyitásTárgy: Re: Isa & Rich - Reggeli   Isa & Rich - Reggeli EmptySzomb. Szept. 20, 2014 8:03 am

-Egyik legjobb - javítom ki nevetve, majd azért valamivel komolyabban hozzáteszem: - De, azok közül akik itt ébredtek, te tetszel a legjobban. Sokkal szebb pedig nincs nálad a városban, de másnapos vagy, elnézem, hogy hülyeségeket beszélsz.
Mialatt nyelveink táncot járnak, átkarolom, hogy szorosan összesimulhasson meztelen testünk, és minél nagyobb felületen érintkezhessek kellemesen meleg bőrével, aztán a harapásra feléled bennem egy emlék, és biztos vagyok benne, hogy már a bulin is szinte végig egymás ajkán csüngtünk. Meg tudom érteni, valami fenséges, amit művel a számmal, még a másnapossággal járó kellemetlenségeket is elfeledem amíg csókolózunk.
-Hmm? - Fordulok felé a telefon után, a kérdésre pedig egy nagy fehér ajtóra mutatok a szoba másik végében.
-Arra. Ne aggódj, csak innen nyílik oda ajtó.
Aztán figyelem, ahogy felkel, és bizony alaposan megnézem magamnak. nyilván láttam már ruha nélkül de most...most emlékezni is fogok rá. Testének minden formás centiméterére.
-Határozottan a legdögösebb.
Vissza az elejére Go down
Isadora Jonas

Isadora Jonas

rebel

Hozzászólások száma : 21
Tartózkodási hely : Bristol

Isa & Rich - Reggeli Empty
TémanyitásTárgy: Re: Isa & Rich - Reggeli   Isa & Rich - Reggeli EmptySzomb. Szept. 20, 2014 10:17 am


Rich & Isa




- Azért mert kicsit másnapos vagyok és fáj is a fejem, önszintén mondok mindent. Szóval nekem van igazam, és itt a pont vége nálam.
Nyelveink táncot jártak egymással, közben összebújunk, hogy érezhessük egymás testét.
A heves csókolózásban, és a simogatásban, eszembe jut egy emlék, hogy a táncparketten ölelkezünk, és egymást faljuk.
- Rendben. - köszöntem meg az útbaigazítást, majd kimásztam az ágyból, és elindultam a nagy fehér ajtó felé. Nem tekertem a lepedőt magamra, hiszen már látott Rich meztelen, szóval már nem kell szégyenlősködnöm előtte.
Miután elvégeztem a kissebb dolgomat, és megnéztem magamat a tükörben, visszamentem  Richez a szobába. Addigra már a kis kocsi az ágy előtt volt. Odasétáltam Richez, aki az ágy szélén ült, és lovagló ülésbe, az ölébe ültem.
- Mi a kínálat? -kérdezem mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Richard Kingsley

Richard Kingsley

rich man

Hozzászólások száma : 13

Isa & Rich - Reggeli Empty
TémanyitásTárgy: Re: Isa & Rich - Reggeli   Isa & Rich - Reggeli EmptySzomb. Szept. 20, 2014 11:01 am

-Kétlem, hogy kifinomult lenne az ízlésed nőkben, úgyhogy inkább bízd rám: szívdöglesztő vagy.
Fel nem tudom fogni, hogy valaki, akiről a húgom csak úgy beszélt: "Ő itt Isadora. Modell, szóval próbálj meg bírni magaddal, kivételesen", az mért bizonygatja, hogy akad nála jobb nő is. Aztán lehet elfogult vagyok, hisz most vele fekszem egy ágyban, és őt ölelem magamhoz, de mondjuk, ez sem egy utolsó érv a szépsége mellett. Oka van annak, hogy pont őt szúrtam ki.
-Tudod, a legtöbb lány menekül egy egy éjszakás után. Nagyon szimpi, hogy te nem.
Aztán amíg elvan, megjön a kaja, én pedig épp előkészítem a kocsit a személyzet távozása után, mikor meglep, és az ölembe kerül. Testemre azonnal hatást gyakorol, s bár minden porcikám gerjed rá, a leginkább mégis az ölemben érezhető ez, és mivel meztelenek vagyunk még mint a ketten...
-Hmm? Ó, ja igen. - Térek magamhoz, aztán adok egy puszit az egyik mellbimbójára, ez után viszont úgy fordítom a kocsit, hogy ő is láthassa.
-Kenyér, méz, szalonna, és tükörtojás...meg persze Tea. A szalonnát nagyon ajánlom, a másnaposság igazi ellenszere....nekem legalábbis eddig bevált.
Közben nem bírok magammal. Kezeim hol a melleivel játszanak, hol az oldalát simogatom, néha pedig a fenekét markolászom beszéd közben. Szinte el sem hiszem, hogy tegnap éjjel megkaptam őt!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Isa & Rich - Reggeli Empty
TémanyitásTárgy: Re: Isa & Rich - Reggeli   Isa & Rich - Reggeli Empty

Vissza az elejére Go down
 

Isa & Rich - Reggeli

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
we are young II.  :: Bristol :: Rezidenciák-