<3
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome!
Bristol, 2014.
Illegalitás vagy legalitás? Habzsolás vagy kemény munka? Függőségek. Éjszakai élet. Bűnözők. Hatóságok. Kóstolj bele Bristol mindennapjaiba. Te mi mindent tennél meg azért, hogy meglegyen mindened, amire szükséged van? Azt hiszed nem keveredhetsz bele a rossz dolgokba? Vigyázz! Akármikor áteshetsz a ló másik oldalára.
Az oldal megnyitotta kapuit!
2014.09.11.
Staff

Alexis Kingsley

admin - profil



Nathaniel Ainsworth

admin - profil

Legutóbbi témák
» Twilight After Dark
Anika & Lex EmptyPént. Dec. 26, 2014 9:37 am by Vendég

» Palmwoods 2.0
Anika & Lex EmptyPént. Dec. 05, 2014 11:55 pm by Vendég

» A Discovery Of Witches
Anika & Lex EmptyPént. Nov. 28, 2014 6:42 am by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Anika & Lex EmptyKedd Nov. 25, 2014 10:47 am by Vendég

» Kyle & Alice
Anika & Lex EmptyVas. Nov. 02, 2014 12:32 pm by Alice Cromwell

» Seth & Courtney
Anika & Lex EmptyVas. Okt. 26, 2014 10:03 am by Courtney Styles

» Jouer avec la magie --
Anika & Lex EmptySzer. Okt. 22, 2014 8:05 pm by Vendég

» Szólánc hírességek neveivel
Anika & Lex EmptyHétf. Okt. 20, 2014 2:02 pm by Jesse Knoxville

» Nathaniel & Kyle & Alice
Anika & Lex EmptyVas. Okt. 19, 2014 12:25 am by Kyle Crosseria

Statisztika

: 17 (5)
Férfi: 15 (6)
________

Rich man: 7
Rebel: 12
Smart one: 9
Outlaw: 2
Good guy: 2

Megosztás
 

 Anika & Lex

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Alexis Kingsley

Alexis Kingsley

rich man

Age : 28
Hozzászólások száma : 77
Tartózkodási hely : Bristol

Anika & Lex Empty
TémanyitásTárgy: Anika & Lex   Anika & Lex EmptySzomb. Szept. 13, 2014 12:28 am


I'm not a princess, this ain't a fairytale!



Mint mindig, most sem kellett túlságosan megerőltetnem magamat ahhoz, hogy ki tudjak szökni a szobám ablakán. Mindig olyan jól időzítek! A szüleim korán lefekszenek aludni, mivel egész nap terhelik magukat, és mire hazaérnek, addigra hulla fáradtak. A bátyám szívesen falaz nekem, vele nincs probléma... igaz, nem sokat van ilyenkor ő sem otthon, szóval nincs akit a szüleink zargassanak. Szerencsére.
Elég kihívóan öltözködtem, stílusomat mindig megtartom. Soha nem érdekelt, hogy majdnem kivan a fenekem vagy szinte be lehet látni a cicijeimhez... ugyan-ugyan. Mégis miből lenne félretett pénzem, ha nem bírnám eladni az összes cuccot amit kapok? Ez nem titok, tény, hogy egy ilyen nő mint én, előbb eltud adni bármit, mint egy nyakig beöltözött csaj.
A kedvenc szórakozóhelyemre megyek, ami a belváros szélén van. Már törzsvendégként vagyok a listán, szóval nem kell sorban állnom azért, hogy beengedjenek. Ez a legjobb az egészben. Oké, sok mindent pénzből szereztem meg, sok embert pénzzel szereztem meg magamnak, de nem bánom, mert szinte mindenem megvan amit akarok.
-Helló Alexis. - Fülig érő mosollyal enged be az egyik biztonsági őr az ajtón. Már kintről hallom a dübörgő zenét, igaz, hogy ez nem az én világom, de itt lehet a legtöbb cuccot eladni. Amit muszáj azt muszáj. Na meg ha egy kis tabit én is beveszek akkor már mindjárt jobb és szebb a világ. Biccentek az ismerősöknek, az első utam ugyanis a pulthoz vezet. Utána jöhetnek az ismerősök és aztán az ismeretlenek. Na meg ma úgy döntöttem ha sikerül eladnom mindent akkor felszedek egy szexi fiút. Szeretem az egy éjszakásokat... bocsika.
-Szia Sam. A szokásosat kérem. - Egy cosmopolitan koktélt rendeltem, mindig ezt iszom. A vodkától jó ütős lesz, meg annyira finom, hogy azt nem lehet elmondani. Amint megkapom az italomat, előveszek egy tabit a saját készletemből és be is veszem ezzel együtt.
Még nem indulok meg, csak leülök a pulthoz és miután kényelembe helyeztem magamat, nézelődni kezdek. Ki legyen az első áldozat?


Vissza az elejére Go down
Anika Wooden

Anika Wooden

rich man

Age : 30
Hozzászólások száma : 10

Anika & Lex Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anika & Lex   Anika & Lex EmptySzomb. Szept. 13, 2014 5:16 am





Alexis & Anika

let's party started!




Miről szólna a szombat este ha nem a reggelig tartó partizásról? Nem is én lennék ha nem húznék el otthonról egy jó buliba - a gond csupán annyi, hogy senki nem tart velem. Ez van, minden barátnőm bepasizott ezért otthon ülnek romantikus filmet nézve és csokit majszolva a választottakkal. Juhéj. Mondanám hogy örülök nekik, ami igaz is valamilyen szinten, de... ja, inkább féltékeny vagyok. Ez van! Félreértés ne essék nem akarok szerelmes lenni, nem is hiszek benne. Csak annyira szar látni ahogy a többiek bedőlnek ennek és végül mikor a pasik dobják őket hozzám rohannak oda kisírni a bánatukat. Igen, tényleg csak ennyi... ennyi, oké? Komolyan nem több. Esküszöm!
Felkapom magamra a bundámat és már ki is robbanok az ajtón közben elkiáltva magam egy "szia apuval". Még hallom ahogy a nadrágom miatt mérgelődik, meg hogy megfogok fázni, de ezen csak mosolygok és nem foglalkozok vele. Az én testem, hadd csináljak vele azt amit akarok, nem? Hála az égnek már 21 vagyok!
Nemsokára odaérek a kiszemelt szórakozóhelyre ahol sikerül beédelegnem magam a sorban elől álló pasikhoz így bemehetek velük. Azt azért meg kell jegyeznem hogy bár azt ígértem nekik valamelyikkel ágyba bújok az éjszaka folyamán, inkább otthagyom őket és egyedül mászok oda a bárpulthoz.  
Hihetetlen, de túl jó kisfiúknak tűnnek. Komolyan, nem is illenek ide... miért jöttek egyáltalán? Pff, nem érdekes. Csináljanak amit akarnak, a lényeg hogy bejutottam.
Kérek egy whiskey-t tisztán s mikor megkapom, elégedetten pillantok körbe a teremben. Jó estének nézek elébe... bár kissé unalmasnak. Egyedül nem fogom olyan jól érezni magam mint a többiekkel, de úgy néz ki most ezzel kell beérnem. Vagy.. mi van, ha... nem, lehet hogy itt nincsenek olyanok. De most komolyan, nem hinném hogy felismerném ha valaki az lenne... illetve nem mehetek oda mindenkihez hogy "hé, haver, nincs füved?". Bár éppenséggel megtehetném, de az nem az én stílusom. Múltkor is mi volt Köcsögékkel! Nekem olyan több nem hiányzik! Még mindig felmegy bennem a pumpa ha rá gondolok!
Ezért magam lenyugtatása végett egy húzóra ledöntöm a piámat és intek a pultosnak hogy jöhet a következő. Még egyszer körbe pillantok és meglátok tőlem nem messze egy csajt elég hiányos öltözetben, és még meg is fordul a fejemben hogy mi van, ha, de ki tudja? Ahhoz nem vagyok részeg hogy odarohanjak hozzá egy ilyen kérdéssel. Ugyanakkor ki tudja mi lesz később? Tuti nem fogom kibírni hogy valamilyen módon hülyét ne csináljak magamból, hát, ez van.
Mindenesetre jelen pillanatban beérem annyival hogy előkapok a farzsebemből egy picsapálcát (értsd: vékony cigi) és rágyújtok.


music: F'd Up World
note: RUHA 1, RUHA 2
words: 414

Vissza az elejére Go down
Alexis Kingsley

Alexis Kingsley

rich man

Age : 28
Hozzászólások száma : 77
Tartózkodási hely : Bristol

Anika & Lex Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anika & Lex   Anika & Lex EmptyVas. Szept. 14, 2014 3:34 am


I'm not a princess, this ain't a fairytale!



Felháborító, hogy egyesek mennyire nem tisztelik a nőket. Mondjuk az imént három faszi állt meg előttem, és a fülem hallatára elkezdtek rólam beszélni és még a K betűs szavat is kiejtették a szájukon. Ha abban a pillanatban nem foglalja le őket egy másik érkező nőszemély, akkor esküszöm odamegyek és belelépek valamelyik szájába. Egyáltalán nem félek a pasiktól... sőt, senkitől sem. Főleg nem az ÉN szórakozóhelyemen. Itt mindenki ismer, csak egy szavamba kerülne, hogy bárkit is kidobjanak. Pontosan ezért engedik meg azt is, hogy füvet áruljak. Mondjuk lehet, hogy egy ismeretlennek nem nézik el, de mivel tudják, hogy én tisztességes vagyok és úgy csinálom, hogy ne legyen túl feltűnő, ezért okés a dolog.
Szóval, most már a második koktélom végénél tartok, kicsit kezdem érezni az imént bevett bogyó hatását. Annyira felpörögtem, hogy az valami hihetetlen. Muszáj fel is állnom, kicsit mozognom a zenére. Nem mintha olyan túl jó ritmusérzékem lenne, de ez most pont nem tűnik fel úgysem senkinek. Legalábbis remélem. Ami azt illeti, ideje lenne elkezdeni melózni, mert így nem fogja magát kifizetni a piám amit megiszok, sőt a holnapi napom sem lesz túl kifizetődő.
Leöntöm a maradék koktélt, most nem rendelek újabbat. Majd később. Körülpillantok, először csak a pult közelében. Észreveszem, hogy egy csaj feltűnően megnézett, kicsit gyanús nekem, de ami azt illeti felettébb ismerős is.
Nem olyan jó már a szemem, szerintem a fülembe szurkált lyukaknak is szerepe lehet benne. Közelebb sétálok, majd végül úgy döntök egye fene, odamegyek mellé. Hátha rábírok sózni egy kis valamit.
-Szia. Anika ugye? Azt hiszem egyszer találkoztunk... anno... valami fura puccos eseményen. - Vontam vállat, és helyet foglaltam a mellette lévő széken. Az itteni gazdagok szinte mindig meg vannak hívva valami puccos dologra, legtöbbször sajnos az én "szüleim" szervezik meg a bálokat, stb... elég gáz, mert mindig tömeg van a házunkba és egy perc nyugalma sincs az emberek sokszor. Most mit mondjak... így jártam. Ha meg nem lennének ilyen helyzetek, akkor meg valószínű, hogy szét unnám magamat. Sőt, néha vannak olyan fiatalok, akiknek még olyankor is el tudok adni valami cuccot. Még jó, hogy a köreinkben a fiatalok nagyrészt tudják, hogy én mivel foglalkozom mellékállásba.
Amúgy nem igazán vagyok egy beszédes fajta, így nem fogok újat kérdezni. Megvárom, hogy hátha érdeklődik valami iránt, és szerintem nem is zavarom, mert ahogy elnézem tök egyedül van itt. Én általában mindenhová egyedül járok... hogy mért? Mert olyan besült ismerőseim vannak, hogy az nem igaz. Talán egy vagy két embert tudnék mondani akit ha hívnék (HA) akkor eljönne. Viszont mikor melózok akkor nem szeretem, mert sokszor kunyerálnak. Ugyan már! Ha fizetsz, akkor kapsz, ha nem fizetsz akkor tűnés.


Vissza az elejére Go down
Anika Wooden

Anika Wooden

rich man

Age : 30
Hozzászólások száma : 10

Anika & Lex Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anika & Lex   Anika & Lex EmptyVas. Szept. 14, 2014 5:53 am





Alexis & Anika

let's party started!




Szóval, következő a szitu: tök egyedül üldögélek a bárpultnál és már nemt'om mióta egy csajt stírölök. Persze nem úgy, de azért mégiscsak gáz. Mint például amikor ülsz a buszon, egy pillanatra ránézel valakire és elgondolkozol, rajta felejted az illetőn a tekinteted, majd csak azt veszed észre hogy az illető vagy rohadt furcsán néz rád, vagy próbálja elfojtani az éppen kitörni készülő röhögőgörcsét. Egyik jobb mint a másik... Bár úgy is csak egyszer találkozom velük az életben, legalább legyek emlékezetes, nem? Az ilyet úgyis mindenki elmeséli bent. "Te, ma egy csaj úgy megbámult...". Szép, szép.  
A csaj a hiányos öltözékben eléggé be van állva ahogy látom, tekintve hogy befurakszik a másik passzolom hány ember közé és rázza magát a ritmusra. Ja, lehet hogy nekem is ezt kéne, de előbb még kell egy újabb whiskey, amit a pultos már ki is tölt nekem. Hálásan rámosolyodok és fizetek neki. Legyek már cuki is néha - szívok egy slukkot a picsapálcámból.
Ms. Hiányos öltözék visszatér és mellém telepszik le. Rápillantok és igen, valahonnan nagyon ismerős az arca... de honnan... és basszus, megszólít és basszus (éljen a szóismétlés) a nevemet is tudja! Valami puccos esemény, hmm... lehetséges, elég sokan voltam már, hála drága édesapámnak.
- Khm, igen... oh. Oh! Alexis Kingsley?! - EZAZ, kisanyám, rájöttél hogy ki az! Tutira ő az! A múltkor az apja adott neki is valami összejövetelt, bár azt már meg nem mondom hogy milyen alkalomból. Minden szarra el vagyok rángatva amire csak lehet, szal lehetetlen számon tartani.
Aztán eszembe jut. Nem ismerem őt jól, de mintha azt rebesgették volna a madarak hogy dílerkedik hobbi gyanánt. Hobbi... aha, persze. Na, egy próbát megér.
Közelebb hajolok hozzá hogy jobban halljon, majd felteszem a nagy kérdésem.
- Hé, figyu, nincs nálad cucc tök véletlen?


music: Sweet Things
note: RUHA 1, RUHA 2
words: 290

Vissza az elejére Go down
Alexis Kingsley

Alexis Kingsley

rich man

Age : 28
Hozzászólások száma : 77
Tartózkodási hely : Bristol

Anika & Lex Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anika & Lex   Anika & Lex EmptyHétf. Szept. 15, 2014 9:53 pm


I'm not a princess, this ain't a fairytale!



Soha nem érdekelt, hogy ki mit mond másoknak rólam. Na jó, ez egy kicsit hazugság volt... az érdekel, hogy mit fognak a szüleim visszahallani. Mondjuk kifejezetten nem lenne jó ötlet, ha valamelyik szülőtől megtudnák, hogy a drága egyetlen lányuk drogot árul másoknak. El se tudom képzelni, hogy mit kapnék érte... életfogytig szobafogság vagy valami rosszabb... elküldenének a fenébe. Egy javítóba? Vagy esetleg egy bentlakásosba.. jajjaj.
Szóval odaverődön Anika mellé, mert nagyon nézett, feltűnően és nem értettem a célzást elsőre, szóval csak úgy kíváncsiságból odamentem. Amúgy szinte meg se ismertem elsőre, elég sokat változott meg azért ilyen bulikon is máshogy nézünk mi mint azokon a puccos eseményeken. Néha azért jó gazdagnak lenni, mert mindent megkaphatsz amit csak akarsz. Mondjuk ha én elszólom magamat, teeljesen véletlenül akkor a szülinapomra -ami ittlesz nemsoká- kapok egy autót. Egy olyan autót amit én választhatok ki, nem a szüleim. Ez nagyon király lesz!
Helyet foglalok és mégis csak úgy döntök, hogy rendelek egy újabb koktélt magamnak. Sam ezt is a többihez írja, mindig amikor megyek el akkor kifizetem. Nem szoktam soha itt hagyni a felírt cuccot, sőt, nagyon imádnak mert általában sok borravalót is hagyok. Ez van, eléggé nagyvonalú vagyok... remélem nem gond.
-Jaja. - Bólogattam amikor Anika a nevemet mondta. Egy apró mosolyt is megejtettem, lehet, hogy egy kicsit látszik rajtam, hogy kezd hatni az előző bogyó amit bevettem. Nem baaj, ettől csak minden jobb lesz. Kíváncsian vártam, hogy mi lesz tovább, reménykedtem benne, hogy azért bámult ennyire mert tudja, hogy miben utazom és valamit venni fog tőlem. Ezért vagyok itt bébi!
Amikor közelebb hajol, akkor már egy cinkos vigyor jelenik meg a képemen. Igen, tudtam! Amúgy igen, sokszor meg ez a "ki árul cuccot" pletyka, mert ez fontos az embereknek és olyankor páran ajánlanak engem. A tinik körében népszerű vagyok ilyen téren. Most mért venne bárki egy idősebb embertől cuccot, kitudja milyen csillagos árért, amikor itt vagyok én? Ugye?
-Attól függ, mit értesz cucc alatt. Mert akad ez-az. Szóval, mi kellene? - A táskámat ki se engedtem a kezemből, még egy pillanatra se hagytam szem elől veszíteni, hiszen abban van minden értékem. Kortyoltam egyet a koktélból, és érdeklődően néztem Anikára, hogy ugyan mit fog kérni. Nem ártana, még egy pár ilyen vevő, aki csak úgy odacsapódna hozzám, mint például ő.


Vissza az elejére Go down
Anika Wooden

Anika Wooden

rich man

Age : 30
Hozzászólások száma : 10

Anika & Lex Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anika & Lex   Anika & Lex EmptyKedd Szept. 16, 2014 7:09 am





Alexis & Anika

let's party started!




Tehát, a csaj akit nem is tudom mióta stíröltem ideült mellém és kiderült hogy ismerjük egymást, még ha csak futólag is. De nem ez a lényeg: van nála cucc! Istenem! Hirtelen el sem tudom dönteni mit kérdezzek, mi van nála, igazából valami olyan kéne ami gyorsan hat... áh, mindegy, fogalmam sincs, és ahogy nézem itt is van nála a táskája... hmm. Ahogy nézem, ő sem teljesen tiszta, és ez nem csak a koktélnak köszönhető. Egy kis koktéltól nem lesznek ilyen szemei az embereknek. Hahaha! Mondjuk elég kiszámítható volt. Ki az a hülye, aki ha drogkereskedő, nem vesz egy kicsit a saját árújából? Ráadásul ő még könnyedén meg is teheti. Nos, nem érdekes, végül úgy döntök hogy rábízom magam.  

- Mi lenne, ha ugyanazt adnád, amit te is beszedtél?
- Vigyorgok rá, majd beleszívok a picsapálcámba. - Ahogy nézem, elég jól használ...
Közben magamhoz veszem az italkámat és kortyolgatni kezdem. Na jó, francokat, lehúzom egyszerre. Igazából utálom az ízét, de egész hamar megérzem a hatását, szóval jobb, mint folyamatosan sört inni. Igen, másik pont amitől anyámék hülyét kapnak: képtelenek megérteni, hogy egy lány hogy lehet oda a sörért. "Az nem nőies, igyál inkább pezsgőt vagy bort, ha már nem tudjuk megakadályozni hogy ne igyál folyton". Mintha megszabhatnák! Sőt, mintha nem tudnák hogy emiatt még inkább vágyni fogok a "pasi italokra"! Nem ismernek eléggé.
- Sokszor jársz ide? - Kérdem Lexi-től, csak hogy ne a gondolataimban ragadjak le. Nehogy már így tegyek, ha eljöttem egy ilyen helyre, ráadásul még találkoztam is valami ismerőssel! - Nekem ez még talán csak a második alkalom... de elég jó helynek tűnik.
Az olyan lecsúszottaknak, mint amilyen jómagam is lennék. Hála az égnek ez kívülről nem látszik, még csak az kéne. Anyámék egy életre bezárnának a szobámba. Hmm, na ja, ilyenkor látszik hogy el kéne költöznöm otthonról...
Intek a pultosnak még egy pohárért, közben meg elfogy a cigim. Csalódottan lebiggyesztem az alsó ajkam, majd előkapok egy újabb szálat. Te jó ég, meg kellett mozdulnom valamiért! Hihetetlen!
- És, amúgy hogyhogy egyedül? - Pillantok rá újból Lexi-re. - Neked is felmondták a spanjaid a szolgálatot?



music: Whore
note: RUHA 1, RUHA 2
words: 348

Vissza az elejére Go down
Alexis Kingsley

Alexis Kingsley

rich man

Age : 28
Hozzászólások száma : 77
Tartózkodási hely : Bristol

Anika & Lex Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anika & Lex   Anika & Lex EmptySzer. Szept. 17, 2014 7:05 am


I'm not a princess, this ain't a fairytale!



A pia és a drog hatása a legjobb dolog a világon. Egy pontig. Ameddig nincs hányingere az embernek. Addig minden rendben van. Persze tudni kell a mértéket is, én pedig már elég jól kitapasztaltam azt. Mindjárt fejezek a koktélommal, ez már az x-edik lesz és még mindig úgy érzem, hogy innék valami ütőset. Lehet, hogy egy rövidet kellene választanom. Ameddig várom, hogy Anika elgondolkodjon azon, mit is adjak neki pontosan, addig gyorsan rálesek a kitűzött itallapra. Hm... nem is tudom.
Pár másodperc múlva ismét a lány felé fordulok és hallgatom mit mond. A meló az meló.
-Oké. Ezt most hoztam először, elég ütős cucc. Körülbelül 5 perc alatt fejbe ver. Egy kicsit. -Vonom meg a vállamat vigyorogva, majd előveszem a kis tasakot és Anika kezébe görgetek egyet a bogyókból. Ez nem valami selejtes cucc, amit tőlem vesz az ember, az általában jól megválogatott. Ha nem vernek át persze. Olyan csak egyszer fordult elő, de többet nem fog... nem részletezem.
Közben persze meg is mondott az árat, mivel ő az első vevőm ma este, ezért a minimumot kapja, na meg tudom, hogy jó fej is, és lehet, hogy egész este vele fogok lenni, mert eddig tökre bírom. Nem szoktam ilyenkor senkihez se hozzá csapódni, de most az egyszer mért ne? Ha nem bánja persze...
-Megiszunk egy tequilát? - Érdeklődtem mielőtt még feltette volna a következő kérdését. Nekem nagyon szúrja a szememet az a pia, főleg hogy imádom. A legjobb benne az, hogy engem rohadtul nem tud kiütni. Egyszer egy üveggel megittam és semmi bajom nem lett. Na jó, max egy kicsit szédelegtem, de az még nem vészes. - Jaja, már törzsvendég is vagyok. Itt mindenki ismer és tényleg király hely. Ezért árulom ezt itt. - Lebegtetem meg előtte a bogyós zacsit, majd visszateszem a táskámba és előhúzok egy szál cigit. Abból már tényleg csak rendeset, mert ha most erre a sok dologra rászívnék még egy vicces cigit, akkor valószínűleg úgy kiütném magamat, hogy a kórházba aludhatnék és reggelire kapnám anyámék szidását. Kösz nem.
Beleszívok egyet a cigimbe, majd a plafon felé pillantok és apró karikákat formázok a füstből. Csak 3-4-et sikerül. Kicsit nehezen értem meg amit Anika kérdez, mivel a zene kezd egyre hangosodni, mivel egyre több ember lesz bent és ilyenkor hívogatják a népet táncolni. Én nem megyek, az biztos. Legalábbis még nem. Annyit azért nem ittam.
-Amikor árulkodom, akkor egyedül jövök, mert a többiek mind elvárnák, hogy ingyen adjak nekik cuccot. Az meg úgy nem buli. Volt már, amikor rosszul sült el a dolog, úgyhogy azóta inkább hanyagolom az idióta ötleteket. Na, a te haverjaiddal mi van? - Érdeklődök már én is egy kicsit, ne nézzek már ki annyira unszimpinek vagy mit tudom én. Ismét slukkolok, de most már csak egyszerűen fújom ki a füstöt a számon. Közben azért megnézem a körülöttünk lévő embereket, és gondolkodom, hogy ki legyen a következő áldozat. Van akivel szemkontaktusból is megértjük egymást, szóval nem kell még egy ideig elmennem innen. Szerencsére. Most megjött a kedven a társasághoz, és Anika pont megfelel a célra.



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Anika & Lex Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anika & Lex   Anika & Lex Empty

Vissza az elejére Go down
 

Anika & Lex

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Daniel & Anika;; the boring party

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
we are young II.  :: Bristol :: Szórakozóhelyek-