<3
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome!
Bristol, 2014.
Illegalitás vagy legalitás? Habzsolás vagy kemény munka? Függőségek. Éjszakai élet. Bűnözők. Hatóságok. Kóstolj bele Bristol mindennapjaiba. Te mi mindent tennél meg azért, hogy meglegyen mindened, amire szükséged van? Azt hiszed nem keveredhetsz bele a rossz dolgokba? Vigyázz! Akármikor áteshetsz a ló másik oldalára.
Az oldal megnyitotta kapuit!
2014.09.11.
Staff

Alexis Kingsley

admin - profil



Nathaniel Ainsworth

admin - profil

Legutóbbi témák
» Twilight After Dark
Daniel & Anika;; the boring party EmptyPént. Dec. 26, 2014 9:37 am by Vendég

» Palmwoods 2.0
Daniel & Anika;; the boring party EmptyPént. Dec. 05, 2014 11:55 pm by Vendég

» A Discovery Of Witches
Daniel & Anika;; the boring party EmptyPént. Nov. 28, 2014 6:42 am by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Daniel & Anika;; the boring party EmptyKedd Nov. 25, 2014 10:47 am by Vendég

» Kyle & Alice
Daniel & Anika;; the boring party EmptyVas. Nov. 02, 2014 12:32 pm by Alice Cromwell

» Seth & Courtney
Daniel & Anika;; the boring party EmptyVas. Okt. 26, 2014 10:03 am by Courtney Styles

» Jouer avec la magie --
Daniel & Anika;; the boring party EmptySzer. Okt. 22, 2014 8:05 pm by Vendég

» Szólánc hírességek neveivel
Daniel & Anika;; the boring party EmptyHétf. Okt. 20, 2014 2:02 pm by Jesse Knoxville

» Nathaniel & Kyle & Alice
Daniel & Anika;; the boring party EmptyVas. Okt. 19, 2014 12:25 am by Kyle Crosseria

Statisztika

: 17 (5)
Férfi: 15 (6)
________

Rich man: 7
Rebel: 12
Smart one: 9
Outlaw: 2
Good guy: 2

Megosztás
 

 Daniel & Anika;; the boring party

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Anika Wooden

Anika Wooden

rich man

Age : 30
Hozzászólások száma : 10

Daniel & Anika;; the boring party Empty
TémanyitásTárgy: Daniel & Anika;; the boring party   Daniel & Anika;; the boring party EmptyVas. Szept. 14, 2014 5:21 am

A ház






Fogadóterem






"Buli szoba"





A hozzászólást Anika Wooden összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Szept. 16, 2014 6:42 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Anika Wooden

Anika Wooden

rich man

Age : 30
Hozzászólások száma : 10

Daniel & Anika;; the boring party Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel & Anika;; the boring party   Daniel & Anika;; the boring party EmptyVas. Szept. 14, 2014 5:35 am


Please,
Daniel és Anika
Help me out...
Annyira unom az ilyen rendezvényeket. Anyám kivételesen hazalátogatott egy hétre, így apám összehívott mindenkit akivel legalább 10 percet beszéltek. Az itt lévők 95%-át még csak nem is láttam soha. De legalább ha lenne valami velem egykorú, ám az életkor 1-től 5 évig, illetve 40-től 60 évig terjed. Nem egy leányálom egy 21 évesnek.
Épp ezért egy nagy sóhaj közepette leülök egy asztalhoz és csak nézem, ahogy unalmasabbnál unalmasabb emberek unalmasabbnál unalmasabb témákról beszélgetnek. Fantasztikus. És én emiatt öltöztem ki! Azt reméltem hogy legalább egy vállalható pasi-jelölttel összehoz a sors... mint például Vele... Nem! Az egy seggfej! Lehet hogy ő néz ki a legjobban a világon, sehol máshol nem láttam olyan gyönyörű szempárt, még ha olyan ridegeket sem. Ugyanakkor mikor ott hagytam és hátrapillantottam a sarokról, szinte csodálatot láttam visszatükröződni belőlük, és ez az egy rohadt dolog az, ami azóta sem megy ki a fejemből. Francba! Én még sosem voltam szerelmes és nem is akarok az lenni. Szerelem nem létezik. A vágy, na, az már igen. Azt ki kell élvezni amennyire és ameddig csak lehet.
Ezen gondolatomat a pincér szakítja félbe aki egy pohár pezsgőt nyom a kezembe. Persze, Phil mindig tudja mi kell nekem. Ő az egyetlen olyan 41 éves pasi akivel jól érzem magam (legyél büszke magadra, drága barátom, ez nagy kiváltság). Rámosolygok és egy húzásra ledöntöm a pezsgőmet, majd ezt követően Phil a kezembe adja a következőt. Túl jól ismer már.
Megköszönöm neki és tovább áll, én pedig újból körbe nézek a teremben, miközben a második italomat kortyolgatom. Na, hátha találok valami érdeke... nem, még mindig semmi. Várj! Az ott nem...? Azta, ők is meglettek hívva? Istenem, tudtam én hogy bírsz engem!
Ugyanakkor nem megyek oda Danielhez, csupán a távolból figyelem és ha egyszer rám pillant (csak remélni tudom hogy így lesz) elmutogatok neki egy "csak mi ketten, az emeleten"-t és el is slisszolok. Hála az égnek senki nem vesz észre, így könnyedén fel tudok menni a lépcsőn és megállok a most perpillanat sötét folyosón az első emeleten. Csupán azért szeretném erre hozni egyik... barátomat (ja, igen, asszem mondhatom barátnak) hogy tudjunk biliárdozni, ha ő is benne van. Na igen, szóval nekitámasztom a falnak a hátamat és várok, hátha felbukkan.


 BURN 362 SZÓ RUHA

Vissza az elejére Go down
Daniel A. Zingmark

Daniel A. Zingmark

smart one

Age : 26
Hozzászólások száma : 11
Tartózkodási hely : Bristol

Daniel & Anika;; the boring party Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel & Anika;; the boring party   Daniel & Anika;; the boring party EmptyVas. Szept. 14, 2014 12:45 pm



Anika & Daniel


A tükör előtt állok. Öltönyben, lenyalt hajjal. A nyakkendő fojtogat, szinte várom, hogy életre keljen, és kiszorítsa tüdőmből az összes levegőt. A nadrág kényelmetlen, bevág, az anyaga bár puha, és iszonyú drága, mégis kellemetlen az érintése. Az ing túl kemény, a zakóban  melegem van, de arra, hogy levegyem, esélyem sincs. A cipőről pedig ne is beszéljünk inkább.
Ugyan nem vagyok egy szakadt ruházatot kedvelő típus, és panaszkodni se szokásom, a mai napot képtelenség nyafogás nélkül túlélni. S ha már hangosan nem szólhatok egy szót se, gondolatban miért ne panaszkodhatnék? Azt úgyse hallja senki, csak én.
Rühellem az estélyeket. Szenvedélyesen, őrülten. Nem is értem, mi értelmük van, vagy ki volt az az eszement, aki feltalálta őket. A legszörnyűbb pedig az, hogy egész végig úgy kell viselkednem, mint valami babának, akinek arcára fagyott a barátságos vigyor.
Kezet kell fognom mindenkivel, válaszolgatnom kell ostoba kérdésekre, és persze valódi véleményem nem mondhatom el. Azt kell hajtogatnom, mit szüleim az ilyen események előtti egy hétben minden álló nap elismételtek nekem. Mintha minimum fogyatékos lennék.
Mélyet sóhajtva nézek szét. Nincs itt senki, aki csak kicsit is alkalmas lenne arra, hogy társalogjak vele. A vendégek vagy túl fiatalok, vagy túl idősek. Előbbiekkel maximum kergetőzni, fogócskázni lehetne. Mit meg is tennék, ha nem lennék egészen biztos benne, egyből szüleim dühös pillantásával találnám szembe magam. Utóbbiakat pedig inkább elkerülöm. Ha másért nem is, azért mindenképp, hogy megússzam kérdéseiket. Mikkel többnyire csak annyit érnek el, hogy zavarba jövök, és tőlem méltatlanul hebegni, habogni kezdek. Miről még csak nem is én tehetek. Hisz mégis hogy magyarázzam el, miért nem egy csinos lánnyal érkeztem? Miért nem volt még barátnőm? Miért nem mutattam még be egyetlen osztálytársat se, aki tetszik? Kíváncsi lennék, mégis milyen képet vágnának, ha elmondanám, aki tetszik nem csak, hogy nem lány, de még csak nem is olyan körülmények közül való, mint én. Teljes döbbenet, percekig tartó lefagyás, aztán vagy hitetlenkedő nevetés, vagy lenéző pillantások. Egyik se tűnik túlzottan vonzó lehetőségnek. Így inkább eredeti tervemnél maradok, és elkerülök mindenkit, ki úgy harminc fölött van.
Ismét körbenézek. Már nem remélek sokat, de mégis, hátha van itt valaki, kit eddig nem vettem észre. És amint kiszúrom a lányt, ki javában mutogat nekem, hálát az adok az égnek. Valaki mégiscsak van, aki figyel rám, és nem hagy szenvedni. Bólogatva jelzem, igyekszek elszakadni őseim köréből, és megyek oda, hova hívott.
Szerencsére szüleim teljesen lefoglalja, hogy mindenkinek bemutatkozzanak, kit nem ismertek eddig még, és hogy a lehető legjobb benyomást tegyék, így könnyedén lépek meg. Reményeim szerint úgy, hogy ez senkinek nem tűnik fel.
Máris sokkal vidámabban csörtetek fel az emeletre, és mosolyogva torpanok meg vendéglátónk lánya előtt. Igaz, hogy nem beszéltem vele túl sokat, mégis barátomnak tartom. De még ha nem is lenne az, ma akkor is ő a legjobb, ami történhet velem.
-  Szia. El se tudod képzelni, mennyire megkönnyebbültem, hogy te is itt vagy. Utálom ezeket a nevetséges összejöveteleket. - elhúzom szám, megcsóválom fejem. Rühellem, a hideg ráz ettől az egész parádézástól. Semmi értelme nincs, maximum csak annyi, hogy mindenki megmutathassa, milyen gazdag, befolyásos.
- Nem is rémlett, hogy ilyen nagy ez a ház. Alig találtalak meg. - na nem mintha a miénk sokkal kisebb lenne, de akkor is. Rég nem jártam már erre, és a házak mérete sose volt olyasmi, mit igyekeztem megjegyezni.
Vissza az elejére Go down
Anika Wooden

Anika Wooden

rich man

Age : 30
Hozzászólások száma : 10

Daniel & Anika;; the boring party Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel & Anika;; the boring party   Daniel & Anika;; the boring party EmptyKedd Szept. 16, 2014 6:38 am


Please,
Daniel és Anika
Help me out...
Na szóval, következő a helyet. Unalmas összejövetel, unalmas öreg emberekkel, unalmas beszélgetésekkel. És most minden egómat félretéve... csak én vagyok itt normális?! Mármint úgy értem, az emberek szeretnek szórakozni, vagy tévednék? Nem azt mondom én hogy ennek kell élni (noha én ezt teszem, de hé, fiatal vagyok) de ha már parti van, akkor parti van! Ez körülbelül olyan, mint egy halotti szertartás. Pff.
Na mindegy, öröm az ürömben: meglátom Danielt, ahogy lenyalt hajjal - HAHA, ó, anyám -, öltönyben, művigyorral az arcán áll a szülei mellett és próbálja elviselni az elviselhetetlent. Teljesen megértelek, édesem! Épp ezért veszettül mutogatni kezdek, és nem is olyan sokára észrevesz, s egy bólintással jelzi hogy benne van a dologban. Ismételten: drága Istenem, tudtam, hogy egyszer csak letekintesz rám!
Tehát, amilyen gyorsan csak lehet felsunnyogok az emeletre és megnyugodva veszem észre hogy semmi idegen tényező nem zavart meg és nem is fog. A szüleimnek egyébként sem tűnne fel hogy eltűntem, ilyenkor el vannak foglalva a vendégeikkel, na meg kit érdekelne a már 21 éves lánya egy ehhez hasonló eseményen? Legalábbis a mi körünkből.
Fent a sötétben, a falnak támaszkodva várom Danielt, és megkönnyebbülésemre nem is olyan sokára követ engem és sikeresen megtalál. Mikor megszólít, minden kertelés nélkül hálásan megölelem.
- Ahh, az ilyeneket ki nem utálja 25 éves kor alatt? Kész rémálom! Te vagy a megmentőm! - Nyafogok nem túl nőiesen (pokolba a nőiességgel!), majd összeszedem magam és elhúzódok tőle. Kiegyenesedek és elmosolyodom olyan édesen, amennyire csak tudok. - Szia.
Majd megjegyzi hogy alig talált meg, meg hogy milyen nagy a ház, én meg... kicsit feszengek. Őszintén szólva ilyenkor mindig úgy érzem magam mintha úgy hinnék az emberek, azért mert ilyen a családi hátterem, magasabban állok mint ők, vagy legalábbis azt hiszik hogy én hiszem azt, és ez borzasztóan zavar. Persze tudom hogy Niel (hé, szólíthatlak így? Olyan vicces...) nem azért mondta, de na... Mindegy! Nem érdekes!
- Khmm, hát, igen, de most már itt vagy. - Nevetek fel kissé idegesen, majd hogy eltereljem a figyelmét hogy ne tudjon rákérdezni igencsak hülye viselkedésemre, gyorsan karon ragadom és (tapogatózva a sötétben, annyira imádom, hogy ilyen rohadt okos vagyok, édes jó... hmm.) berángatom a "buli szobába". Oda beérve megkönnyebbülten felsóhajtok, kis keresgélés után felkapcsolom a villanyt, odasétálok a biliárdasztalhoz és nekitámasztom a csípőm.
- Na tehát. Mit csináljunk? - Mutatok körbe a szobán vigyorogva, miközben várom a válaszát.


 DON'T STOP 390 SZÓ RUHA

Vissza az elejére Go down
Daniel A. Zingmark

Daniel A. Zingmark

smart one

Age : 26
Hozzászólások száma : 11
Tartózkodási hely : Bristol

Daniel & Anika;; the boring party Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel & Anika;; the boring party   Daniel & Anika;; the boring party EmptyKedd Szept. 16, 2014 1:34 pm



Anika & Daniel


Elmondani se tudom, mennyire rühellem az ilyen estélyeket, s hogy mennyire idegenek ezek tőlem. Nem vagyok idevaló.  A lenyalt haj, az öltöny, a művigyor. Egyik se én vagyok. Nem szeretem megjátszani magam. Utálok hazudni, színészkedni. Az őszinteség, az az én utam. Szinte fáj eltitkolni, mit gondolok valójában, de tudom, semmi jó nem sülne ki belőle, ha akár csak egyetlen keresetlen szót is szólnék.
Az még hagyján, hogy rólam mit gondolnának, de nem akarok bajt okozni a szüleimnek. Nem szeretném, hogy illetlen viselkedésem miatt veszítsenek hírnevükből, vagy miattam ne tudjanak megkötni egy fontosabb üzletet.
Így hát, jó fiúkként tűrök, és arcomra fagyott mosollyal ácsorgok nem messze tőlük, földrengésért, hurrikánként, vagy legalább egy korombeliért imádkozva. Elkeseredetten nézek körbe közben. Már nem is reménykedek benne, hogy találok bárkit, kitől nem kezd egyből viszketni a tenyerem. Abban a pillanatban azonban, hogy Anika ismerős alakja felbukkan szemeim előtt, úgy érzem, a világ rendje helyreállt.
Nyugodtan bólintok meghívására, s bár kívülről pontosan ugyanolyan szoborszerűnek tűnök, belül ujjongok. Most már egész biztos vagyok benne, az este végére nem fogom azt érezni, hogy egy kötélen lógni, és fuldoklani is sokkal jobb lenne. Még nagyobb szerencsémre pedig, nem is kell sokat várnom, hogy esélyem legyen meglépni, és felkeresni kedves ismerősömet, vagyis inkább barátomat. Mindig is kedveltem, ma pedig különösen imádom. Már puszta jelenléte miatt is.
- Akit még az is lefoglal, hogy az asztalok között fogócskázik? – megcsóválom fejem, és természetesen viszonzom ölelését, hasonló kitörő örömmel, mint amivel ő fogadott engem.
Köszönésére vigyorogva bólintok egyet. Gesztusom máris sokkal őszintébb, és jóval kellemesebb is, mint az a műmosoly, mi eddig üldögélt arcomon. Nem is értem, miért nem tűnik fel soha senkinek, hogy nem valódi. Vagy mindenki tudja, csak nem érdekel senkit? Azt hiszem, inkább utóbbi az igaz.
- Ahogy mondod, ami nagy szerencse, mert tájékozódni még mindig nem tudok. – megcsóválom fejem, és kissé gyanakodva pislantok.  – Mi a baj? A ház méretére tett megjegyzésem? Ne aggódj, nincs gondom vele, a miénk is sokkal nagyobb, mint kéne. – legyintek, és megnyugtatóan megpaskolom karját. Nagyjából sejtem, min jár esze, főleg azért, mert én is hasonlóképp vélekedek az ehhez hasonló dolgokról. Ugyan szüleim nevében nem beszélhetek, én nem éreztem soha felsőbbrendűnek magam másoknál, csak azért, mert őseim gazdagabbak, és akkora házban élünk, hogy az már nevetséges.
Anika után csörtetek, amikor megindul. Nem akarok lemaradni, mert ugyan jártam már itt, annyira nem ismerem a helyet, mint ő. Elkeveredni pedig nem szeretnék. Még a végén valaki a partiról találna rám, aztán mehetnék vissza bájcsevegni.
- Mondjuk billiárd? Kezdetnek legalábbis. Ha már úgyis azt támasztod. – az asztal felé bökök. Nekem egyébként teljesen mindegy. A sarokban is szívesen agonizálnék, most, hogy megszabadultam végre arról az idegesítő estélyről.
- Bár nem vagyok túl jó benne. - vallom be apró vállrándítás kíséretében. Olyan dolgokban, miknek bármi köze van valami sporthoz, sose voltam jó. A sakkot kivéve, de azt meg nem igazán fogadja el senki annak.


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Daniel & Anika;; the boring party Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel & Anika;; the boring party   Daniel & Anika;; the boring party Empty

Vissza az elejére Go down
 

Daniel & Anika;; the boring party

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Anika & Lex
» Nathaniel & Daniel ~ Glad to see you again!??
» Daniel & Siobhan - Dale lakás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
we are young II.  :: Bristol :: Rezidenciák-