<3
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome!
Bristol, 2014.
Illegalitás vagy legalitás? Habzsolás vagy kemény munka? Függőségek. Éjszakai élet. Bűnözők. Hatóságok. Kóstolj bele Bristol mindennapjaiba. Te mi mindent tennél meg azért, hogy meglegyen mindened, amire szükséged van? Azt hiszed nem keveredhetsz bele a rossz dolgokba? Vigyázz! Akármikor áteshetsz a ló másik oldalára.
Az oldal megnyitotta kapuit!
2014.09.11.
Staff

Alexis Kingsley

admin - profil



Nathaniel Ainsworth

admin - profil

Legutóbbi témák
» Twilight After Dark
Daniel & Siobhan - Dale lakás  EmptyPént. Dec. 26, 2014 9:37 am by Vendég

» Palmwoods 2.0
Daniel & Siobhan - Dale lakás  EmptyPént. Dec. 05, 2014 11:55 pm by Vendég

» A Discovery Of Witches
Daniel & Siobhan - Dale lakás  EmptyPént. Nov. 28, 2014 6:42 am by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Daniel & Siobhan - Dale lakás  EmptyKedd Nov. 25, 2014 10:47 am by Vendég

» Kyle & Alice
Daniel & Siobhan - Dale lakás  EmptyVas. Nov. 02, 2014 12:32 pm by Alice Cromwell

» Seth & Courtney
Daniel & Siobhan - Dale lakás  EmptyVas. Okt. 26, 2014 10:03 am by Courtney Styles

» Jouer avec la magie --
Daniel & Siobhan - Dale lakás  EmptySzer. Okt. 22, 2014 8:05 pm by Vendég

» Szólánc hírességek neveivel
Daniel & Siobhan - Dale lakás  EmptyHétf. Okt. 20, 2014 2:02 pm by Jesse Knoxville

» Nathaniel & Kyle & Alice
Daniel & Siobhan - Dale lakás  EmptyVas. Okt. 19, 2014 12:25 am by Kyle Crosseria

Statisztika

: 17 (5)
Férfi: 15 (6)
________

Rich man: 7
Rebel: 12
Smart one: 9
Outlaw: 2
Good guy: 2

Megosztás
 

 Daniel & Siobhan - Dale lakás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Siobhan Dale

Siobhan Dale

smart one

Hozzászólások száma : 9
Tartózkodási hely : Bristol

Daniel & Siobhan - Dale lakás  Empty
TémanyitásTárgy: Daniel & Siobhan - Dale lakás    Daniel & Siobhan - Dale lakás  EmptySzomb. Szept. 13, 2014 1:47 am


Daniel & Siobhan


Az ágyamban heverészve a plafont bámulva döntök úgy, hogy meguntam a szobámat. Olyan mintha a kórházban lennék. Sivár... rideg... fehér. Jó, persze tudom, hogy nem éppen ez a legmegfelelőbb nap, hogy lefessem, meg amúgy sincs ahhoz most kedvem, meg valószínűleg festék sincs, de akkor is rossz nézni. Nem is tudom, hogy hogy lehet, hogy ez csak most tűnik fel. Apával kéne valami festéket vetessek. Mondjuk rózsaszínt. Jajj, fúj! Csak viccelek. Mindenki azt mondja, hogy az lányos szín, de... akkor valószínűleg én tévedtem el, amikor megszülettem, mert amióta csak az eszemet tudom, hányingerem van attól a színtől. A kék, meg a zöld, meg a fekete... ezek valahogyan sokkal jobban lázba hoznak. Nem hiába mondta az apám mindig azt, hogy engem fiúnak vártak. Hát pech, mert nagyon is lányból vagyok. Jó, jó. Persze tudom, hogy ezzel mindig csak viccelődni próbált, de én valahogyan nem tartom mégsem olyan nevetségesnek. Olyan, mintha nem örülne nekem a legkevésbé sem. Ajjajj... azt hiszem, hogy le kéne magamat valamivel foglalnom, mert mind hülyeségeken jár az eszem. Az előbb a plafonon, aztán a színeken... most meg azon, hogy fiúnak vagy lánynak passzolok leginkább. Lehet, hogy egy kissé furán hangzik, de talán egy kicsit mindkettő. Szeretem a fiús dolgokat... például amikor kicsi voltam, akkor mindig kocsiztam a bátyámmal meg a haverjaival. Amire természetesen nagyszerű mentségem is van, hiszen mégsem babázhattam velük, nem? Aztán meg ott van a foci... annak ellenére, hogy béna vagyok benne, én szeretek játszani. Nézni nem, mert unalmas, de bármikor beszállok a játszmába, még akkor is, ha hamar le kell ülnöm. Többnyire erről is a bátyám a felelős, mert akárhányszor labdázni volt kedvem, Ő a focit ajánlotta, mondván, hogy az igazi nagyok azt játszák és nem csak dobálják süketül egymásnak a labdát. Én pedig természetesen mindig nagy akartam lenni, de melyik gyerek nem?
Gondolataimból a gyomrom korgása ébreszt fel. Csak most jut eszembe, hogy ma még a szobámból sem jártam ki, csak addig amíg letusoltam és fogat mostam. Ennek meg már több órája, én meg még mindig itt unatkozok. Általában mindig könnyedén feltalálom magam, de ez most nagyon nem az a nap. Nagyon úgy hangzik, hogy senki nincs itthon, különben nem lenne ekkora nagy a csend. Sóhajtok egyet, majd felkelek az ágyból, és kicsit megigazgatom magam után az összegyűrt ágyneműt. A tükörbe nézve felcsatolom a szanaszét álló hajamat, aztán, bele dugom a lábamat a házicipőmbe és kilépek a szobámból, azzal a szándékkal, hogy összeüssek magamnak valami kaját. Mihelyt a konyhába érek és szembe találom magam a nagy mennyiségű mosatlannal, ami csoda, hogy nem ér fel a plafonig, egyből elmegy az étvágyam. Miért mindig nekem kell elmosni őket, miközben az én drága testvérkém és a hülye haverja semmit sem csinálnak csak egész nap tekeregnek? Pedig igazán az lenne a minimum, hogy ha Dan venné a fáradságot és legalább maga után elmosogatna, ha már az anyám ilyen lelkesen megtűri.
Duzzogva veszem el a mosogató szivacsot, teszek rá egy kis mosószert, aztán fújtatva állok neki a feladatnak, ami valószínűleg egy jó ideig el fog tartani.  


© ZENE: SZÁM CÍME | MEGJEGYZÉS: -
Vissza az elejére Go down
Daniel Holmes

Daniel Holmes

outlaw

Age : 33
Hozzászólások száma : 8
Tartózkodási hely : Bristol, Dale house

Daniel & Siobhan - Dale lakás  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel & Siobhan - Dale lakás    Daniel & Siobhan - Dale lakás  EmptySzomb. Szept. 13, 2014 2:29 am







A mai napom nem ment valami túl jól. Egyrészt, a csávó akitől veszem a cuccost lelépett valahova külföldre és nekem nem volt képes jelezni ezt. Minek is ugye? A viszont eladók már le se vannak... áh... mindegy. Ezen egy kicsit felizéltem magamat, úgyhogy elmentem a kedvenc kocsmámba és leöntöttem pár kör rövidet, és miután teljesen lenyugodtam, folytattam a napomat. Hát, keresnem kellett valakit, aki ideiglenes dílerem lesz, ameddig ez a majom nem jön vissza az országba. Szerencsére felhívtam annyi embert, hogy valaki csak tudott ajánlani egy megbízhatót. Nem akarok szarba maradni, mert akkor... akkor annak sosincs jó vége. Vannak olyan durva emberek, hogy inkább nem mondnám meg mit csinálnának velem akkor, ha nem szállítom le a cuccot időben...
Ajjajj.
Nagy szerencsém volt, ha fél órával később érkezik meg az alak, akkor vége lett volna az életemnek. Úgyhogy fellélegeztem és megvettem a cuccot, majd taxiba pattantam -kivételesen- és leszállítottam az anyagot.
A mai napból ennyi nagyon elég volt. Tudom, hogy sokat veszítek vele ha egy egész napot nem melózok végig meg ilyenek, de... nem érdekel. Kell nekem is a szabadnap. Majd máskor visszahozom a lóvét. Az úgyis megvár.
Nem tudom mit fogok még ma csinálni otthon... vagyis a Dale házban, hiszen ott általában uncsi minden. Soha sincs otthon senki, ha meg igen akkor csak olyankor jó a buli, amikor a haver otthon van. Ha nincs... akkor meg Hanival... hm... nem is lenne olyan rossz, ha most Hani otthon lenne. A titkos kapcsolatnak előbb vagy utóbb úgysem lesz jó vége, egyszer majd valamelyikünk véletlenül kikotyogja vagy esetleg ránk nyitnak, ami eléggé kínos lenne.
Hazataxiztam és betrappoltam a házba. Kabátomat felakasztottam kint az előszobában, aztán tovább mentem, a táskámat beledobtam a nappaliban lévő egyik fotelba és a konyhába vettem az irányt. Valami kaját gondoltam keresni vagy legalább egy sört... folyékony kenyér.
Amikor belépek meglátom Őt. Mily véletlen! Amúgy az az igazság, hogy nem érzek túl sokat Hani iránt... csak szeretek vele játszadozni. Oké, nem mondom, hogy nem érzem jól magamat ilyenkor meg minden, de azért... fura. Nem szeretném magamat lekötni, mert az soha nem jó. Meg akkor minden kis piszkos titkomat ki kell tálaljak. Na azt már nem.
-Szia Hani. - Tudom mennyire utálja ezt a megszólítást. Nem értem miért, pedig annyira illik rá... de jól van. Kinyitottam a hűtőajtót, kivettem egy sört, felbontottam és beleittam két kortyot. Aztán pedig letettem az asztalra és odaléptem Hanihoz. Hátulról átkaroltam, kezeimet megpihentettem derekán és egy puszit nyomtam a nyakára.
-Hiányoztam? - Jó, egy kicsit úgy jön le, mintha meg akarnám erőszakolni vagy ilyesmi, de közbe nem... csak... kíváncsi vagyok a reakciójára. Vajon megpróbál leütni egy kezéhez legközelebb lévő tárgyal vagy pedig engedi magát.
Hani <3

Š kristen

Vissza az elejére Go down
Siobhan Dale

Siobhan Dale

smart one

Hozzászólások száma : 9
Tartózkodási hely : Bristol

Daniel & Siobhan - Dale lakás  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel & Siobhan - Dale lakás    Daniel & Siobhan - Dale lakás  EmptySzomb. Szept. 13, 2014 3:26 am


Daniel & Siobhan


Utálom amikor ez van. Jelenleg 5-en lakunk ebben a házban, mégis mindig én vagyok az, akinek muszáj megcsináljon minden házimunkát. Vagyis az azért túlzás, mert valószínűleg, ha nem csinálnám sem lenne semmi baj, de most mit kéne csináljak? Nézzem? Ezt a rendmániát azt hiszem az anyámtól örököltem, aki ha tehetné reggeltől estig takarítana, csak, hogy lefoglalja magát. De nem teheti, mert dolgoznia kell, és amikor végez akkora már hulla fáradt és inkább alszik. Dög unalom itthon, de tanulni azért ma mégsem szeretnék, mert még a végén úgy járok, ahogyan az Kevin is megjósolta: megbolondulok. Talán ha végeztem a mosogatással kiolvasom még egyszer a Rómeó és Júliát. Az olvasás, az végül is nem egyenlő a tanulással, mert nem házi olvasmányt olvasok. Már legalább ezerszer kiolvastam, de nem tehetek róla, annyira imádom. A végén pedig mindig sírok, ami egy cseppet sem normális dolog, figyelembe véve, hogy jóformán semmi közöm a szerelemhez, meg a romantikához.
Még az edények felét sem mostam el, amikor meghallom, hogy nyílik az ajtó. Sosem voltam az a szívbajos  fajta, és most sem ijedek meg különösebben, hiszen ide semmiféle betörőnek nincs oka jönni. Ezért is nem szoktam zárni az ajtót, mert maximum engem ha elvisz valaki, itt különösebben érték nagyon nem akad. Abban reménykedek, hogy talán anya ért haza, hiszen Ő a legértelmesebb lény, akivel társalogni is tudnék, de hiába minden reményem, mert tudom, hogy ahhoz még fiatal az idő. Hogy apa érkezzen... nos ahhoz még ugyan korán van. Szóval ez vagy a dilis bátyám lesz, vagy Daniel... vagy mindkettő, bár azt kihúznám a listáról, mert ahhoz túlságosan is csend van. Amikor azok ketten jönnek, akkor általában már az utca végéről hallani lehet a szájukat, még akkor is, ha az ablak be van csukva.
Az ismerős hangra összerezzenek. Nem azért, mert ismerős a hang, mert ha egyszer itt van, akkor ismerősnek kell lennie, hanem inkább azért, mert valahol legbelül mégis abban reménykedtem, hogy Daniel lesz az. És... Ő is, aki haza tévedt. Sosem tudom, hogy hol szokott járkálni, ahogyan a bátyámat sem, de tudom, hogy hiába is kérdeznék rá, úgysem kapok választ. Vagy, ha mégis, akkor tutira nem az igazat mondanák. Tudom én, hogy titkolnak valamit, de egyszer úgy is rá fogok jönni.
- Siobhan! Ideje lenne megtanulni a nevemet. – morgom, miközben a mosogatást folytatom. Az az igazság, hogy már eléggé megszoktam, hogy így szólít, talán furcsa is lenne, ha a rendes nevemet mondaná. De Ő ezt nem kell tudja, higgye csak azt, hogy mérgesít a dolog. – Jó, hogy jöttél. Segíthetnél mosogatni. – mondom, bár úgyis tudom, hogy feleslegesen jártattam a számat, mert képes inkább megint elmenni valahová, mint, hogy legalább eltörölgesse a megmosott edényeket. Férfiak... sosem lehet rajtuk kiigazodni. Nem is értem, hogy miért szeretnek rendetlenségben élni. Talán jól érzik magukat, ha nincs rend. A szememet forgatom, ahogy hallom a hűtő ajtó nyikorgását. Mostanra már elég komolyan megszokta ezt... bár nem nézek oda, hogy megnézem mit vett ki, de nem nehéz kitalálni. Naná, hogy sört.
Az érintése váratlanul ér, érzem, hogy piros lesz az egész arcom, aztán kicsúszik a kezemből a tányér, egyenesen a mosogatóba, a habos vízbe. Nem tört össze, szerencsémre. Anya kiütne miatta. Behúzom a nyakamat, aztán nyelek egyet és aztán megfordulok, hogy szembe kerüljek vele. Próbálom a tekintetét kerülni.
- Nem különösebben... – hazudom, miközben a padlót bámulom. A habos kezemet a nadrágomhoz törülöm, aztán veszek egy annyi bátorságot, hogy csak éppen rá pillantsak, de pont olyan gyorsan ismét vissza szegezem a tekintetemet a padlóra. Mindig zavarban vagyok, mikor ilyen közel van hozzám.


© ZENE: SZÁM CÍME | MEGJEGYZÉS: -
Vissza az elejére Go down
Daniel Holmes

Daniel Holmes

outlaw

Age : 33
Hozzászólások száma : 8
Tartózkodási hely : Bristol, Dale house

Daniel & Siobhan - Dale lakás  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel & Siobhan - Dale lakás    Daniel & Siobhan - Dale lakás  EmptyVas. Szept. 14, 2014 4:03 am







Nem is olyan rossz Daleéknél lakni. Mit is mondjak... itt megvan mindenem ami kell és tudom, hogy egy kicsit pofátlan vagyok és kihasználom a haveromat, de hát mindegy. Majd egyszer valahogy meghálálom neki ezt a nagyon nagy szívességet. Amúgy meg amint összeszedem azt a pénzmennyiséget, amit szeretnék, rögtön visszaveszem a házat és még fel is újítom. Szeretném ha kicsit lakályosabb lenne. Soha nem volt az, mindig lehangoló és uncsi volt az a lakás. Na elkötelezni nem akarom magamat semmiképpen, még túl fiatal vagyok ahhoz, szóval végképp nem kell aggódnia senkinek se az miatt. Azt viszont tudom, hogy anyám első kérdése az lesz, amikor hazaengedik, hogy: "kisfiam, mért újítottad fel a lakást? Talán idefogtok költözni a barátnőddel?". Ja igen. Az anyám kicsit elment otthonról amióta újra elkezdett anyagozni és azóta azt hiszi, még mindig megvan az a barátnőm, akivel vagy egy éve szakítottam... Az egy kicsit durva volt. Mert ÉN (amit ugye nehéz elhinni) szerelmes voltam tényleg, és már ott álltam, hogy megveszem neki a gyűrűt meg hogy összeköltözünk... miatta simán megváltoztam volna, de hát otthagyott egy másik fasz miatt. Ez van. Azóta közöm sincs a szerelemhez. Az mi a fene egyáltalán?
A sörömet iszogatva figyelem Hani reakcióját. Elvigyorodom amikor leszid azért, mert Haninak hívom. Akkor se fogom máshogy hívni. Szerintem tényleg tök cuki ez a becenév, nem értem mi a baja vele.
-Oké, Hani. - Haha. Mindig csak ez a cukkolás. Imádom piszkálni, egyszerűen annyira jó érzés, amikor egy kicsit bedühödik, és én pedig utána közelebb lépek hozzá, hízelgően. Szerintem soha nem fogom megunni a piszkálását.
Amikor kijelenti, hogy segíthetnék neki mosogatni, akkor egy pillantást vetek a rengeteg mosatlanra és a törölgetni valóra. Leteszem a sörömet, odalépek hozzá. Kicsit végigsimítok a derekán. Nem érdekel engem az a mosatlan.
-Ugyan, hagyd már. Szerintem Te sem akarsz most pont azzal foglalkozni. - Még egy apró puszit adok a nyakára még mielőtt megfordul. Kezeim fordulnak vele, nem fogom elereszteni az biztos. Észreveszem, hogy elpirosodik egy kicsit, túl jók itt a fényviszonyok ahhoz, hogy ne tűnjön szembe. Nem szólok rá semmit, csak keresem a tekintetét, amit jó ideig nem kapok meg. Ahh, nemár Hani! Gyerünk.
-Hm, pedig megesküdtem volna... - Amikor a szemembe néz, ismét elmosolyodok, de aztán ez a mosoly el is tűnik az arcomról amikor a tekintete visszaesik a padlóra. Mért olyan érdekes az a padló? Amúgy tökre nem értem meg, mért nem mer soha rám nézni. Amúgy nem harapok... csak kicsit hiányos vagyok... és nem szeretethiányos.
-Ennyire érdekes az a padló? - Egy lépést hátrálok, és kezeimet is leeresztem a derekáról. Semmiképpen nem akarom megijeszteni vagy valami egyéb... a sörömért nyúlok egyik kezemmel, meghúzom és közben igen feltűnően végigbámulom Hanit. Hm... most is jól néz ki. Azok a lábak. Mmm.
Hani <3

Š kristen

Vissza az elejére Go down
Siobhan Dale

Siobhan Dale

smart one

Hozzászólások száma : 9
Tartózkodási hely : Bristol

Daniel & Siobhan - Dale lakás  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel & Siobhan - Dale lakás    Daniel & Siobhan - Dale lakás  EmptySzer. Szept. 17, 2014 12:19 am


Daniel & Siobhan


Hogy én mennyire tudom utálni mikor valaki ilyen beképzelt, majom. Egyre jobban látom, hogy a bátyám és Dan tökéletes csapat együtt: egyik sem különb a másiknál. Mindkettő olyan önelégült, lusta dög. Nagyon jól egymásra találtak az egyszer biztos. Csak szegény anyámat sajnálom, mert hát nem lehet valami könnyű neki sem nap mint nap azt látni, hogy ezek ketten nem tudnak viselkedni. Az apámnak minden bizonnyal mindegy, mert hát neki nem kell elviselni őket, de biztosra venném, hogy amúgy sem szólna nagyon bele, mondván, hogy Ő is volt fiatal. Aztán itt vagyok én... az egyetlen olyan személy ebben a házban, akinek nem tetszik a fura viselkedésük, az én vagyok. És a legőszintébb is, mert sosem titkoltam, hogy mi a véleményem róluk. Cseppet sem lep meg, hogy nem képes még a megszólításom után sem a rendes nevemen szólítani, de inkább nem szólok semmit, mert csak még jobban felmérgesít és akkor kénytelen leszek hozzá vágni az egyik tányért. Márpedig én egyáltalán nem vagyok az az agresszív fajta, de azért mégsem lenne jó, hogy kihozzon a sodromból. Azt hiszem, hogy kettőnk közül Ő járna rosszabbul. Van abban azért jó is, ha valaki lánynak születik, mert könnyen elbír az ilyen tuskókkal. És, hogy miért nem vagyok egy kicsivel kedvesebb hozza, ha egyszer nagyon is odáig vagyok érte? Hát azért, mert nem akarom, hogy Ő, vagy bárki más ezt észre vegye rajtam. Nincs az az isten, amiért a szemébe is bevallanám, hogy azt leszámítva, hogy egy idióta, nagyon is tetszik. Annyira, amennyire nem szabadna.
- De! Azzal kell foglalkoznom, mert különben csak még több gyűl össze. És sem te, sem a bátyám nem fogjátok elmosni helyettem! – Én egyszerűen képtelen vagyok felfogni, hogy miért van az, hogy olyan egyszerűen és lazán fognak fel mindent. Tényleg ennyire nem zavarja őket, ami körülöttük van? És mi lenne, ha én is tennék rá magasból? Akkor is képesek lennének nézni és várni addig amíg már nem lesz tiszta edény? Ebben szinte teljesen biztos vagyok. Ahogy szembe fordulok vele, a zavarom csak még jobban úrrá lesz rajtam. Egyszerűen nem tehetek róla, mindig ez van, ha ilyen közel áll hozzám. Olyan, mintha direkt élvezné is, hogy ilyen állapotban lát. Sőt, több mint valószínű, hogy úgy is van. Mert melyik férfi ne élvezne játszadozni a lányokkal? Egy se. Mindegyik ugyan olyan féreg... És ami a legszörnyűbb, hogy mi nők, mindezt tudjuk, és mégis mindig belesétálunk a csapdába. Olyan, mintha az oviban amíg mi alszunk, a fiúknak direkt azt tanítanák, hogy hogyan törjenek össze minél több lány szívet. És aki a legtöbbet összetöri, az győz. Szánalmas...
- Bármennyire is megsértem ezzel az egódat, de jobban örülök, ha nem vagy itthon... – sosem voltam valami jó hazudozó, és nyilván most sem sikerült túl jól a mondandóm, de remélem, hogy azért annyira mégis, hogy bevegye. Amióta velünk lakik annyit füllentettem már, hogy szinte hozzám nőtt. De ezt kell tennem ahhoz, hogy elkerüljem azt, amitől a legjobban félek. A szerelmet. Nem bírnám elviselni, ha pont egy ilyen alakba szeretnék bele, aki valószínűleg csak a játékának használna. Amit, ha Kevin megtud... brrr... inkább bele se gondolok.
- Nem igazán... csak... – nem tudok erre mit felelni, hanem csak rápillantok, mihelyt távolabb lép tőlem. Érzem, hogy csak még jobban kipirosodok, és szívem szerint elásnám magam. – Miért csinálod ezt velem mindig? – Csak néhány másodperc után döbbenek rá, hogy ezt a kérdést hangosan tettem fel, pedig egyáltalán nem volt szándékomban. Még az hiányzik, hogy itt rám törjön valami ostoba, hiszti roham.


© ZENE: SZÁM CÍME | MEGJEGYZÉS: -
Vissza az elejére Go down
Daniel Holmes

Daniel Holmes

outlaw

Age : 33
Hozzászólások száma : 8
Tartózkodási hely : Bristol, Dale house

Daniel & Siobhan - Dale lakás  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel & Siobhan - Dale lakás    Daniel & Siobhan - Dale lakás  EmptyCsüt. Szept. 18, 2014 2:28 am







Véleményem szerintem nagyon jó párosítás vagyunk Kevinnel. Ami azt illeti, ilyen jó haverom soha nem is volt mint ő. Tényleg gyerek korunk óta ismerjük már egymást, de sokszor van az, hogy ezek a kapcsolatok egy idő után "elavulnak" és megszakadnak, de a miénk még meg se közelített ilyesmit. Sőt, meg tudom számolni egy kezemen, hogy hányszor balhéztunk össze valamin. Akár pasiból vagyunk akár nem, akkor sem kell minket elítélni, mert ha jó a haver, akkor nem fogja elvenni a nődet, rá se fog nézni vagy nem fog beköpni a zsaruknak, stb... Nálunk ezek a legfontosabb dolgok, és pont meg is vannak.
Hanit szintén pici kora óta ismerem, ami azt illeti, dajkáltam is. Jó, én sem voltam valami hú de nagyon idős akkor, úgyhogy félve adták csak a kezembe. Amikor kicsit nagyobb lett, vigyáztunk rá Kevinnel, amiből általában nem sült ki jó, de melyik kisfiú nem rossz? Mi külön esetek voltunk. Aztán meg hát itt vagyunk. Ettől többet nem is kell mondani... tetszik, tetszik de lehet, hogy csak játszadozom. Nem merem az érzéseimet bevallani. Majd egyszer.
-Ugyan! Simán ráér az a mosogatás egy óra múlva is. Nem mennek sehova. - Elég lusta vagyok tényleg, de az, hogy mosogassak az a legutolsó dolog amit valaha megfogok tenni. Az a nők dolga. Maximum törölgetni segíthetek... de az is nagy szó már. Most nem fogok, van jobb elfoglaltságom.
Annyira imádom amikor ilyen elvörösödött! Ebből lazán levehetem, hogy hogyan viszonyul hozzám. Biztos vagyok benne, ha most megcsókolnám, akkor engedné is. Nem, még nem! Még várok. Ahogy ez megfordul a gondolataimban elvigyorodom és bólintok egyet. Meglepődött arcot színlelek.
-Megtudod indokolni ezen kijelentésedet? Mért nem jó ha itthon vagyok? Azt hiszem nem csinálok semmi rosszat.... - Jó, ez nem teljesen igaz. Mondjuk ha Kevin megtudná, hogy Hani és én... omm.. hát az valami hihetetlen balhé lenne. Vagy ha már oda jutna a dolog, hogy összejövünk (aminek nem sok esélye van még), akkor lehet, hogy elfogadná. Amilyen jó a beszélőkém, eléggé ki tudom magyarázni magamat.
Ismét kortyolok a sörömből, már szinte az egészet lehúztam. Annyira jól esik most. Mint általában. Végignézem, és közben ismét nagyot vigyorgok a kérdésén. Én?!
-Nem csinálok veled semmit! Ha nem akarnád, akkor nem engednéd. Mért nem tolsz le, hogy hagyjalak a fenébe? Tudom, hogy jól esik ahogy közeledek...

Hani <3

Š kristen

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Daniel & Siobhan - Dale lakás  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel & Siobhan - Dale lakás    Daniel & Siobhan - Dale lakás  Empty

Vissza az elejére Go down
 

Daniel & Siobhan - Dale lakás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Augustus & Siobhan
» Nathaniel & Daniel ~ Glad to see you again!??
» Daniel & Anika;; the boring party

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
we are young II.  :: Bristol :: Rezidenciák-