<3
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome!
Bristol, 2014.
Illegalitás vagy legalitás? Habzsolás vagy kemény munka? Függőségek. Éjszakai élet. Bűnözők. Hatóságok. Kóstolj bele Bristol mindennapjaiba. Te mi mindent tennél meg azért, hogy meglegyen mindened, amire szükséged van? Azt hiszed nem keveredhetsz bele a rossz dolgokba? Vigyázz! Akármikor áteshetsz a ló másik oldalára.
Az oldal megnyitotta kapuit!
2014.09.11.
Staff

Alexis Kingsley

admin - profil



Nathaniel Ainsworth

admin - profil

Legutóbbi témák
» Twilight After Dark
Seraphin + Sasha EmptyPént. Dec. 26, 2014 9:37 am by Vendég

» Palmwoods 2.0
Seraphin + Sasha EmptyPént. Dec. 05, 2014 11:55 pm by Vendég

» A Discovery Of Witches
Seraphin + Sasha EmptyPént. Nov. 28, 2014 6:42 am by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Seraphin + Sasha EmptyKedd Nov. 25, 2014 10:47 am by Vendég

» Kyle & Alice
Seraphin + Sasha EmptyVas. Nov. 02, 2014 12:32 pm by Alice Cromwell

» Seth & Courtney
Seraphin + Sasha EmptyVas. Okt. 26, 2014 10:03 am by Courtney Styles

» Jouer avec la magie --
Seraphin + Sasha EmptySzer. Okt. 22, 2014 8:05 pm by Vendég

» Szólánc hírességek neveivel
Seraphin + Sasha EmptyHétf. Okt. 20, 2014 2:02 pm by Jesse Knoxville

» Nathaniel & Kyle & Alice
Seraphin + Sasha EmptyVas. Okt. 19, 2014 12:25 am by Kyle Crosseria

Statisztika

: 17 (5)
Férfi: 15 (6)
________

Rich man: 7
Rebel: 12
Smart one: 9
Outlaw: 2
Good guy: 2

Megosztás
 

 Seraphin + Sasha

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Sasha A. Crowley

Sasha A. Crowley

smart one

Hozzászólások száma : 22

Seraphin + Sasha Empty
TémanyitásTárgy: Seraphin + Sasha   Seraphin + Sasha EmptySzer. Szept. 24, 2014 8:58 am


- Seraphin, cseszd meg, hányszor mondjam még, hogy tegyél rendet a konyhában? - morranok fel hangosan, miután körbenéztem a házban, megérkezésem után. Csak most estem haza, reggel nyolctól az iskolapadban szenvedtem egészen délutánig, utána meg rohanhattam melózni, most meg már réges-régen este van. Baromi jó úgy haza érni, hogy az egész ház úgy néz ki, mintha egy elefánt csörtetett volna végig benne, vagy egy atombomba robbant volna föl. Megcsinálnám én is a dolgokat, de hozzám képest jelen pillanatban egy mosott zokni is egy álom partinak számít. Kócos hajam egy fekete hajgumival hátra kötöm, majd nyomban ki is bontom, ha lelóg a szemembe a hajam, már annyira sem látom azt a káoszt, ami a házunk helyén található. Ruby szokott rendet rakni, vagy legalább kiosztani a feladatokat, de Ő már öt napja nincsen sehol sem, ugyanis elutazott haza a szüleihez, bejelenteni a nagy hírt, amit még az öcsémnek sem mondtam el. Talán azt remélem, hogy ha nem kell róla beszélnem senkivel sem, akkor az egész egyszerűen nem lesz, és nem kell azon aggódnom majd, hogy mi a frászkarikát fogok én csinálni két gyerekkel. Amíg tudom, csak húzni fogom a dolog bejelentését, de nem csak azért, mert frászt kapok a gondolattól, hogy gyerekem lesz, hanem azért is, mert nem akarom, hogy Seraphin elköltözzön innen. Addig nem engedem ki a házamból, amíg vissza nem ül az iskolapadba, és nem szerez magának valami normális szakmát. Lehet, hogy pillanatnyilag nagyon jól elvan azzal, hogy írogat össze vissza mindenfélét, de könnyen előfordulhat, hogy egyszer csak kiég, és nem tud több értelmes mondatot papírra vetni. Kell, hogy legyen valami, amihez akkor is nyúlhat majd, és ez a valami ne a drogok legyenek, és ne is én, hanem saját maga, mert... mert meg kell majd tudnia állnia a saját lábán. Félek, ha bejelentem neki a babákat, akkor első dolga az lesz, hogy össze pakolja a cuccait, és lelép, de ezt ugye nem hagyhatom. Rendbe kell tennie az életét, méghozzá úgy, hogy én irányítom, hogy mikor és merre menjen. Talán azt hiszi, hogy csak szekálom őt, de nem, fogalma sincs, hogy nekem mennyire szükségem van Őrá. Csak Ő maradt nekem, és foggal körömmel ragaszkodni fogok ahhoz, hogy ne taszítson el magától sehogyan sem.
Ruby itt van nekem, de Ő mégsem az öcsém. Teljesen máshogy állok hozzá a két emberhez.
Lerúgom a lábaimról a cipőket, szépen egymás után kigombolom az ingemen a gombokat, majd le is dobom a kanapéra a ruhadarabot, hogy egy sima szürke pólót vehessek föl helyette.
- Megmozdulnál végre? - Morranok rá, majd felkapok a földről egy zoknit, és hozzá vágom. Lehet, hogy nem pont az övé volt, de ösztönzésnek mindenféle képen megfelel majd.
Vissza az elejére Go down
Seraphin A. Crowley

Seraphin A. Crowley

smart one

Age : 34
Hozzászólások száma : 27
Tartózkodási hely : bristol

Seraphin + Sasha Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seraphin + Sasha   Seraphin + Sasha EmptySzer. Szept. 24, 2014 9:47 am

...felnézett a könyve mögül a szeretőjére, kinek karcsú testét csupán egy vékony, szatén köntös fedte, és ajkaira halovány mosoly kúszott fel. Az olvasmány sosem volt számára annyira érdekes, mint annak a kamasznak a teste, aki most beosont a résnyire nyitott ajtón keresztül és elhelyezkedett a kávézóasztalon, mint a macska, ami kényeztetésre várt.


A kanapén ülök, ölemben az apánk régi írógépével, és makacsul csapkodom a billentyűket. Írok - vagy legalábbis próbálok, de minél jobban igyekszem, annál homályosabbak a képek, amiket a lelki szemeimmel látok. A nappaliban cigaretta szaga terjeng, a füst lustán kígyózik a félig elszívott szálból a plafon felé, és egy ideig csak azt bámulom, mielőtt visszahajolnék az írógép fölé.

- Még mindig azt a szart olvasod? - Fogalmazásmódja nem volt választékos, sőt, maga a viselkedése is rejtegetett magában valami polgárpukkasztóan vulgárisat, ami már kurvának titulálhatta volna őt, ha nőből lenne; de az ártatlan, gyermeki arc és a búskomor, égszínkék szemek szinte angyalivá tették a megtört, madárcsontú testet és annak tulajdonosát.
- Már csak pár oldal, és befejezem. - Átlapozott a következő oldalra, majd pillantását újra a betűk soraira irányította és belemerült az olvasásba, rá sem nézve a kedvesére. - Feküdj le, kedves, utánad megyek.

Már épp kezdeném jónak ítélni ezt az egész novellakezdeményt, amikor az írói delíriumomból kirángat egy ismerős, agresszív hang, a nevemen szólít, majd a tulajdonosa is rám ront és egyből ingyen sztriptízt rendez; az inge valahol mellettem landol a kanapén, majd egy rózsaszín zoknit is kapok az arcomba, ami meg minden bizonnyal a párjának a tulajdona. (Itt fel is merül bennem a gondolat, hogy wtf, ki hord felnőtt ember létére rózsaszín zoknit?)
- Szörnyen irritált vagy, mikor keféltél utoljára? - Rámorranok, de az írógépet félreteszem az asztalra, benne a félig teleírt papírlappal. Igazából vissza kéne vinnem a szobámba, mielőtt beleolvas, vagy első sorban eloltani a cigit, mert Ruby szörnyen ideges lesz, ha megint telefüstölöm a házat, de most valahogy egyik se tud érdekelni... Mert lóg valami a levegőben, ezt érzem, csak nem tudom, hogy ez most a cigifüst, vagy valami titok fekszi meg a hangulatot, vagy csak szimplán paranoiás vagyok és kialvatlan. - És egyébként is, a fasznak ordibálsz, mindjárt megcsinálom, ha már úgyis elűzted az ihletem mára.
Kelletlenül morranok a bátyámra, ahogy felkászálódok a kanapéról és még a kezembe veszem a cigarettát, hogy egy utolsót szívjak bele, mielőtt belevetném magam a házimunkák forgatagába (igazából csak néhány tányért kellene elmosogatni, meg kivinni az üres pizzás dobozokat, de valahogy nem tudom erre magam rávenni). Egy pillanatig még Ruby-t is visszasírom lélekben, mert ő biztos megcsinálná a dolgokat helyettem (meg traktálna egy legalább másfél órás monológgal a cigaretta káros hatásairól meg arról, hogy ha nem szedem össze magam, fogja a cuccaimat és kidobálja őket a francba az ablakon, és mehetek, amerre látok), de aztán rájövök, hogy jobb így, nélküle.
Egy lemondó sóhaj kíséretében túrok a hajamba. Majd még egyszer. És még egyszer. Basszus.
- Egyébként nagyon jó napom volt, kösz, hogy megkérdezted. Hagytam neked a pizzából is, ha kell, a szobámban van, a cigi meg az éjjeliszekrényen, csak a nődnek ne szólj róla, nem szereti, ha idebent dohányzom.
Vissza az elejére Go down
Sasha A. Crowley

Sasha A. Crowley

smart one

Hozzászólások száma : 22

Seraphin + Sasha Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seraphin + Sasha   Seraphin + Sasha EmptySzer. Szept. 24, 2014 11:18 am

- Te... - gnap, fejezném be a szót, de még idejében elharapom, és nem mondok neki semmi ilyesmit. Befejezhetném úgy is, hogy "neked ehhez semmi közöd" de ez sem jó. Amit igazából mondanék, azt meg félre értené, szóval inkább nem mondok semmit sem, csak morgok neki valami olyasmit, hogy "régen".
NEm csak kupi van, de még a ház is bűzlik, szerencsére Ruby nem ma és nem is holnap akart jaza jönni, hanem még ellesz körülbelül egy hetet, az idő alatt pedig alaposan ki tud szellőzni a lakás, és a bútorok, legalább is nagyon remélem, mert ha nem, akkor kénytelen leszek az öcsémet a bokájánál fogva kilógatni az ablakon, és addig rázni, amíg az összes cigaretta ki nem potyog a zsebeiből, és ki nem tudom dobni őket. Le kell szoknia erről a vacakról, mert károsítja magát vele, és hatalmas kísértésbe visz engem. Mert vágyom a cigire, kell, egyszerűen szükségem van rá, de ha Ruby megérzi rajtam a dohány szagot, akkor kiveri a hisztit.
Elégedetten nézem ahogy végre megmozdul, és hasznossá teszi magát, vagy legalábbis azzá fogja tenni magát, ha jót akar. De nem, nem csinál semmit se csak a haját macerálja.
- NEm ordibálok cseszd meg, csak mérges vagyok, és emelkedett hangnemben szólaltam meg. Ha csak az kell, hogy elűzzem az ihletedet, hogy megszólalok, akkor egész nap pofázni fogok neked, akkor talán végre megjön egy kicsit az eszed. - Felelem neki, és száz százalékosan hidegen hagy, hogy egyébként jó napja volt. De jó neki, ha én is az egész napomat lazsálással tölteném, akkor nekem is nagyon de nagyon jók lennének a napjaim.
Elkotyogja hol a cigije, nyomban megyek is és el is teszem magamnak, majd eldugom a könyveim közé vagy valami, és előveszem szűkösebb időkben. Mondjuk most. Egy szálat beveszek a számba, meggyújtom, és hosszasan megszívom, majd fújom ki a füstöt. Máris minden sokkal jobb, szebb, és tisztább. Már nem jár senki se táncot tűsarkúban az idegeimen. Igazán csodálatos érzés.
Számban a cigivel keresem meg Seraphint, és segítek neki abban, amit éppen csinál. Vagyis ha minden igaz, akkor a pakolásban.
- Egyre többet morog a cigid miatt. Nemsokára a gyorskajákat is ki fogja tiltani a házból, és kénytelen leszel az ablakon keresztül leüzletelni a pizza futárral a dolgaidat. - Sóhajtok fel bosszúsan. Nem lenne szabad megengednem neki ezt, de nem megy, nem tudok neki nemet mondani, legalább is az esetek többségében.

Vissza az elejére Go down
Seraphin A. Crowley

Seraphin A. Crowley

smart one

Age : 34
Hozzászólások száma : 27
Tartózkodási hely : bristol

Seraphin + Sasha Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seraphin + Sasha   Seraphin + Sasha EmptySzer. Szept. 24, 2014 8:16 pm

- Te már megint kezded? - Megforgatom a szemeim, még mindig a hajam tekergetve az ujjaim köré, mert ez valamilyen szinten megnyugtat, meg a kezeim is le vannak foglalva és ilyenkor nincs kedvem egyszerűen megragadni a testvérem pólóját és jól megrázni, hogy "térj már észhez, ember!". Néha komolyan kedvem lenne ezt megtenni, hátha akkor az a sok hülyeség, amivel a nője megtömte a fejét, kihullana valahol a búsba és végre megint nyugtom lenne, mert egy-egy hosszabb éjszakám után Ruby nem próbálna bogarat ültetni a fülébe, mennyire is haszontalan vagyok a társadalom számára. - Nem elég, hogy a nőd minden nap elismételte ezt nekem, mielőtt elutazott, most még te is kezded. Egyébként emlékeztetnélek rá, hogy a pénzt, amit a könyvemért kaptam, teljes egészében átutaltam a számládra, úgyhogy nem értem, miben van a gond.
Istenem, annyira irritál, hogy csak a rossz oldalát látja a dolgoknak. Mi a rossz abban, hogy azt csinálom, amit szeretek? Igaz, hogy ez az iskola rovására ment, de erre senki sem kíváncsi, amikor egy-egy újabb projektet küldök be a kiadónak. Egyébként is, a szüleink is mindig azt mondták, hogy csináljuk azt, amit szeretünk, akkor ő miért nem tudja felfogni, hogy nekem így a jó?
Amikor távozik a nappaliból, én is átmegyek a konyhába és kelletlenül bár, de nekiállok a mosogatásnak, valami ezer éves dalt dúdolgatva, amit annak idején még mindketten szerettünk... Annak idején, még mielőtt Sasha elkezdett anyáskodni fölöttem. Még az ujjaim is összerándulnak erre a gondolatra, és kedvem lenne földhöz vágni a tányért, amit épp a kezemben tartok. Miért, miért, MIÉRT?!
Amikor a "kedves testvérem" is megjelenik a semmiből, már nincs kedvem rámorranni; igazából meg se érdemelné, mert elvégre is befogadott (annak ellenére, hogy Ruby-nak nem tetszett az ötlet) bevitte a kéziratom a kiadóba, amikor betegen feküdtem itthon (de meddig kellett őt győzködnöm, hogy ezt megtegye!) és összeszedett párszor, amikor szét voltam esve, mind fizikailag, mind idegileg. Igazából hálás is voltam, vagyok neki ezért, de amikor így anyáskodik fölöttem, amikor hagyja, hogy egy nő, aki még csak nem is a felesége, így befolyásolja - bah! egyenesen irányítsa - az életét.
- Te is tudod, hogy akkor viszont én ki fogok költözni. Nem akarom, hogy egy olyan nő irányítsa az életem, akihez lényegében semmi közöm nincsen. - Befejezem a mosogatást, majd odalépek a bátyámhoz és kiveszem a szájából a cigit, beleszívok, majd halványan mosolyogva Sasha arcába fújom a füstöt. Szégyelld magad, Seraphin, rossz vagy, nagyon rossz. Visszanyújtom a cigarettát és visszatérek a konyhapult tisztításához, hogy addig is lekössem valamivel a gondolataim és ne kezdjem el szidni a nőjét; ő is nagyon jól tudja, hogy én és a lány nagyon nem vagyunk egy hullámhosszon, és ha ez a ház még kisebb lenne, valószínűleg valamelyikünk meggyilkolná a másikat... Vagy valamelyikünk elmenne, és valószínűleg én lennék az. - És neked sem kéne engedned, hogy ő diktáljon minden szabályt.... Értem én, hogy szereted, de ne engedd már, hogy irányítson, nem látod, mennyit változtál, amióta együtt vagytok?!
Keserűen megnyikkanok, ujjaim összeszorítva a rongyon, amit a kezemben tartok; én... én komolyan nem akarom őt kioktatni, mert úgyse hallgatna rám, de hogy tud ő így a tükörbe nézni minden reggel? Nem vágyik arra a szabadságra, amit az a nő nem ad meg neki? Nem értem. Komolyan.
Vissza az elejére Go down
Sasha A. Crowley

Sasha A. Crowley

smart one

Hozzászólások száma : 22

Seraphin + Sasha Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seraphin + Sasha   Seraphin + Sasha EmptySzomb. Szept. 27, 2014 9:47 am

Az összes könyvért kapott pénzét átutalta nekem, ami nem volt kevés. MEgrázom a fejem, ez akkor sem lesz ez így jó, sem neki, sem pedig nekem.
- Akkor miből fogsz megélni?Hogy tervezed a jövődet, ha mindenedet nekem adod? De inkább utald át nekem, mielőtt elvernéd mindet. Majd félre teszem neked, és akkor elvégezhetsz valamilyen iskolát, ha meguntad az írást. - Nem is olyan rossz ötlet, sőt! Nem azt mondom, hogy akkor most azonnal menjen és üljön be az egyetem padjaiba, hanem, hogy megcsinálhatna egy bármilyen képzést. Elmehetne egy mixer tanfolyamra, és már azzal is nagyon jól el lehet helyezkedni. Nincsenek nagy vágyaim, csak annyi, hogy legyen belőle valaki. Legyenek papírjai, amikkel majd tud boldogulni. Vagy tanulhatna nyelveket, és utána már az övé lenne a világ.
Ha már én megtettem neki pár dolgot, akkor Ő is megtehet nekem, hisz bevittem a papírjait a kiadóba vagy hova. Tartozik nekem, és megvenni nem fog tudni, hogy leszálljak róla, hiába utalja nekem a pénzét, mindet vissza fogom neki adni, a megfelelő pillanatban.
- Ha úgy döntesz, hogy elköltözöl innen Ruby miatt, akkor utánad megyek, és a hajadnál fogva foglak vissza rángatni ide téged. - Felelem neki kissé mérgesebben, mint kellene, majd elcsórja a cigimet, és kapok egy adag füstöt a képembe. Tudom, hogy csak azért csinálja, hogy idegesítsen vele, de pechére ez nem jött be. Becsukom a szemeim addig amíg rám fújja a füstöt, majd mikor abba hagyja, vissza veszem tőle a cigarettámat, és megszívom. Én viszont nem fújom rá, a füstöt.
- Te ezt nem érted. Nem változtam semmit sem, még mindig ugyan az vagyok aki voltam, Ő csak... kissé más világításba helyezi a dolgokat. MAjd ha egyszer hazahozol valaki olyat, aki sokáig melletted lesz, akkor te is hasonló képpen fogsz viselkedni. Talán akkor majd végre megjön az eszed. -
Vissza az elejére Go down
Seraphin A. Crowley

Seraphin A. Crowley

smart one

Age : 34
Hozzászólások száma : 27
Tartózkodási hely : bristol

Seraphin + Sasha Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seraphin + Sasha   Seraphin + Sasha EmptyVas. Szept. 28, 2014 2:25 am

- Író vagyok, Sasha. Amíg van miről és van min írnom, mindig lesz miből megélnem, emiatt ne aggódj. Az a pénz, amit a könyveimből utaltam át... Azt vedd úgy, hogy az volt a lakbér az elmúlt öt és fél évért. - Természetesen az iskola témáját nem passzolja le, továbbra is fenntartja, hogy tanulnom kéne, és ekkor kedvem támad őt nyakon venni, mégsem teszem ezt meg. Lényegében nagyon hálás vagyok neki azért, hogy van, csak... Csak. Lényegtelen. - A jövőmet pedig... Nem tervezem. Majd ami jön, az lesz, addig pedig írni fogok, mint látod, elég jól meg lehet ebből élni, és ebben még te sem fogsz tudni megakadályozni.
Nehezen sóhajtok, befejezve a takarítást, és a rongyot a lefolyóba dobva. Ha ezt az állapotot meg tudjuk tartani, amíg Ruby visszatér, és egyszer sem jut eszünkbe rágyújtani a lakásban, talán végre elhiszi az a nőszemély, hogy nem vagyok annyira szörnyű, mint amilyennek hisz.
- Ha úgy döntök, hogy elköltözök innen, akkor minden bizonnyal olyan messze megyek majd, hogy ne találj meg, és akkor a nőd végre nem rágja majd a füled, hogy szabadulj meg tőlem... Azt hiszed, nem hallottam, ahogy erről veszekedtek? - Keserűen elmosolyodok, ahogy visszaadom neki a cigarettát, de többet nem is fűzök ehhez hozzá; szerintem már rég nyilvánvalóvá vált a számára, hogy én és Ruby nem nagyon rajongunk egymásért, de valami olyan szinten, hogy ha tehetnénk, kifiléznénk egymást. Minden bizonnyal ezért is nem töltünk sok időt egymás közelében - amikor ő a házban garázdálkodik, én legtöbbször elzárkózok a szobámba és írok, amikor meg én garázdálkodok, akkor ő alszik, úgyhogy ez így még kivitelezhető is... De az utóbbi időben megint elmérgesedtek a dolgok, és ez az alma a hamis mosolyok ragyogó vörös színe alatt már magjáig rohadt, bűzölög, rontja a levegőt.
- Nézd, a jövőbeli terveim között nem szerepel a családalapítás, úgyhogy lehetnél olyan kedves, hogy ezt a témát hanyagold. Egyébként is, mióta vagytok együtt Ruby-val...? - Elgondolkodva túrok a hajamba, időt hagyva neki a válaszadásra, majd folytatom, még mindig nem nézve a testvéremre, sőt, még csak abba az irányba se, ahol van. - Mert tudod, valahogy nem látom rajtad, hogy boldog lennél vele... És tudod, mennyire jó megfigyelő vagyok. Nos, erre mit mondasz?
Vissza az elejére Go down
Sasha A. Crowley

Sasha A. Crowley

smart one

Hozzászólások száma : 22

Seraphin + Sasha Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seraphin + Sasha   Seraphin + Sasha EmptyVas. Szept. 28, 2014 4:31 am

- a testvérem vagy, nem kérek tőled lakbért! - Jelentem ki neki, de ezzel már tisztában kellene lennie. Egyszer sem panaszkodtam, hogy fizessen már, mert tőle nem fogadok el pénzt, ha már egyszer én akarom azt, hogy itt lakjon, és szem előtt maradjon.
- Nem kérem, hogy hagyd abba az írást, de igazán csinálhatnál mellette valami mást is. - Mondom neki, majd részemről ennyi volt a beszélgetésünk ezen része, a mai adag szekálását megkapta ezzel kapcsolatban, majd holnap folytatom, és reménykedek abban, hogy egyszer csak megunja a szövegelésem, és tényleg nem csak írni fog, hanem kitalál magának valami mást is.
Rubyval tényleg nagyon sokat veszekszünk Serapinon. Szerinte el kellene küldenem, de én nem vagyok hajlandó. Volt, hogy már megfenyegetett, hogy akkor majd Ő megy el, és ha akarom akkor meglátogatom, de szerencsére lenyugodott. Nagyon sokszor felmerül ez a téma közöttünk, és van amikor cseppet hangosan esünk egymásnak ebben a témában.
- Ne foglalkozz Rubyval, az öcsém vagy, és addig maradsz itt amíg szeretnél, és remélem, hogy sokáig szeretnél még itt maradni. Sok mindenben engedek neki, de ebben a kérdésben sohasem fog Ő nyerni. - Már jó párszor elmagyaráztam Rubynak ezt, de csak nem hajlandó megérteni. Megpróbálhatnának mondjuk jól kijönni a másikkal, de nem, legalábbis én még a próbálkozás legapróbb jelét sem láttam rajtuk, inkább csak kerülik egymást. Pedig ez nem mehet így sokáig tovább.
Vissza kapom a cigarettámat, és elszívom, majd a csikket elnyomom a mosogató falán, és a kukába dobom. Ez az tuolsó, nem szabad többet szívnom, pláne most, hogy Ruby terhes, és nem akarom megmérgezni a babákat. Még csak az hiányzik, hogy miattam legyen rossz a tüdejük, és ezért is kapjam majd Rubytól a cseszegetést.
- Múlt hónapban voltunk egy évesek. - Felelem a kérdésére, majd folytatja a beszédet... és a lényegre tapint. Nem vagyunk Rubyval valami boldogak, folyton marjuk egymást, mégsem tehetek semmit azért, hogy ez megszűnjön. Nem dobhatom!
- Boldog vagyok... voltam legalább is, és majd valamikor újra az leszek, csak most Ruby... kissé szeszélyes, és nem hagyhatom el, pedig elhiheted, hogy már megfordult a fejemben, de... a kezeim meg vannak kötve. Egyszer majd talán te is megérted. - Válaszolom neki, és nem tudom, hogy kimondjam e azt a pár szót, amit annyira titkolni akarok, de hátha Ő, mint külső szemlélő majd segít tisztán látni, bár... nem tudom. Végül sóhajtok, és kimondom azt, amit annyira nem szeretnék igaznak tudni. - Ruby terhes.
Vissza az elejére Go down
Seraphin A. Crowley

Seraphin A. Crowley

smart one

Age : 34
Hozzászólások száma : 27
Tartózkodási hely : bristol

Seraphin + Sasha Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seraphin + Sasha   Seraphin + Sasha EmptyVas. Szept. 28, 2014 5:13 am

- Te nem kérsz, de én kifizetem, mert azért mégiscsak te etetsz, te adsz tetőt a fejem fölé, te viseled el a faszságaimat... Ugyan már, Sasha, ne legyél ilyen. Neked jobban kell az a pénz, mint nekem. - Abba inkább, mennyi az annyi, nem megyek bele; ő is tudja, hogy elég nagy összegekről beszélünk, annak ellenére, hogy azt a könyvemet is, amikor megmutattam neki, leszólta, mondván, hogy ebből sosem fog elkelni egy darab sem. Igaz, ez az incidens is régen volt már és nem is igaz, és azóta a könyveim témája egy messzebbi témakörbe lett elküldve, azok közé a dolgok közé, amiket csak ritkán emlegettünk, vagy soha sem. - És az íráson kívül szoktam más dolgokat is csinálni, ne mondd, hogy nem.
Hát... Igen. Amikor rám jött a Gyűrűk Ura mánia, megtanultam tündéül. Megtanultam halszálkába befonni a hajam. Megtanultam úgy feltörni a szomszéd wifijét, hogy ne jöjjön rá, én használom egyfolytában arra, hogy pornót nézzek. Háromszor rendet tettem a szekrényben. Összehaverkodtam a pizzásfiúval. Ez is teljesítmény, igaz?
- Ezek a te szavaid, de Ruby gyűlöl engem. Ha tehetné, úgy baszna ki az ablakon, hogy csak nyekkennék, majd még utánam is dobálná a ruháimat, mint azokban az ócska romantikus vígjátékokban, amiket annyira utálunk, és amiket egyfolytában megnézet veled. - Vagy lemaradtam volna valamiről, és a bátyám is megkedvelte őket időközben? Mert abból, amire emlékszem, amikor legutóbb együtt néztünk ilyet, mert semmi jobb nem volt a tévében, azt mondta, nem szereti az ilyeneket. Lehet, azóta változott az ízlése?
Aztán válaszol a kérdésemre, és már akkor sejtem, hogy a lényegre tapintottam. Ő is elismeri, hogy nem boldog ebben a kapcsolatban; és már biztatnám is, hogy akkor hagyja az egészet a jó büdös francba, de utána olyat mond, hogy először köpni-nyelni nem tudok, annyira megdöbbenek.
- Hogy MIIII?! - A hangom legalább egy oktávot ugrik fölfelé a döbbenettől, és meg is kell csípnem magam, hogy felébredjek és tudjam, ez csak egy rossz álom volt, és csak rosszul hallottam, és Ruby egyáltalán nem terhes. Hogy ez csak Prima Aprilis volt. És meg is csípem magam, de fáj, és én rájövök, hogy igenis ébren vagyok. Basszameg. Hol volt ez a lüke, amikor az iskolában a biztonságos szexről beszéltek?! - Könyörgöm, mondd, hogy ez nem igaz, hogy csak viccelsz, hogy...
Én magam szakítom magam félbe. Nem viccel, látom rajta. Szentséges. Atya. Úr. Isten. Oké, azt hiszem, sokkal jobban ki vagyok borulva ezen a híren, mint ő... De nekem már nyilvánvaló, hogy ez a hír egyenlő azzal, hogy valamelyikünknek mennie kell, és valószínűleg én leszek az, tekintve, hogy túl sok helyet foglalok, és Ruby sem kedvel. Kettő-nulla ellenem.
- És akkor most mi lesz?
Vissza az elejére Go down
Sasha A. Crowley

Sasha A. Crowley

smart one

Hozzászólások száma : 22

Seraphin + Sasha Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seraphin + Sasha   Seraphin + Sasha EmptyHétf. Szept. 29, 2014 9:57 pm

- Úgy értettem, hogy értelmes dolgot. Az, hogy néha elmész itthonról kiereszteni a gőzt, vagy a szobádba zárkózva vered ki, az nem számít. - Pontosan tudja, hogy mire gondolok, mégis ilyennel húzza az agyam. Tudja, hogy erre harapok, és mindig ezt csinálja, hogy de hát neki fontos elfoglaltságai vannak, és ehhez hasonló szövegelések. Utálom, ilyenkor legszívesebben a falhoz nyomnám, és kapna két hatalmas nyaklevest, hátha akkor magához tér, de az öcsémet csak nem fogom elgyepálni, azokon az időkön már rég túl vagyunk, pedig milyen jó is volt!
- Lehet, hogy Ő ki akar téged dobni a lakásból, csak az a ciki, hogy ez nem az Ő lakása, hanem az enyém, és ha én azt akarom, hogy itt lakj, akkor ebbe neki nincsen sok beleszólása. Bármennyire is próbál meggyőzni, meg fenyegetőzni. - Lehet változtam, egy nagyon keveset, de az megmaradt, hogy az öcsémet szeretem, és nem hagyom a sorsára, gondoskodni fogok róla, tetőt teszek a feje fölé és etetem amíg hagyja nekem.
Elmondom neki a nagy hírt, és nem éppen úgy reagál ahogy számítottam rá. Azt hittem le fog dermedni, és majd nekem kell Őt jó alaposan megrázni, hogy végre magához térjen, de szerencsére nem. Csak lányossá változik a hangja, és elkezdi magát csipkedni, amit nem hagyok neki sokáig csinálni, mert lefogom a kezeit.
Megrázom a fejem, mikor kéri, mondjam, ez csak egy vicc, egy baromi rossz vicc, de sajnos nem az, pedig milyen jó lenne ha az lenne! Most röhöghetnénk egy jót a reakcióján, és minden vissza térhetne a régi kerékvágásba, de nem fog...
- Hogy mi lesz? Az megfelelő válasz, hogy halvány lila gőzöm sincs? Ruby azért ment el, hogy bejelentse a hírt a szüleinek, talán ők majd lebeszélik a dologról, mert nem bírnak engem, egy huligánnak tartanak. De ha nekik nem sikerül, akkor megpróbálom majd én lebeszélni őt a dologról, még van időnk erre bőven. Vagy... szimplán el is vetélhet. - Sóhajtok fel. Nem állunk még készen a babákra.
- Ha sehogy se lehet őt meggyőzni, akkor... költöznünk kell. Ugyan is ikrek lesznek. De azt nem akarom, hogy te külön költözz tőlünk, érted?
Vissza az elejére Go down
Seraphin A. Crowley

Seraphin A. Crowley

smart one

Age : 34
Hozzászólások száma : 27
Tartózkodási hely : bristol

Seraphin + Sasha Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seraphin + Sasha   Seraphin + Sasha EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 6:51 am

- Tudod, ha már ilyen hosszú ideje együtt vagytok, szerintem igenis akarja majd, hogy őt preferáld helyettem. Ha hosszú távra terveztek, akkor igenis illene figyelembe venni azt, amit ő akar, nem? - Na nem mintha annyi kedvem lenne innen kirúgatni magam, mert nekem nagyon is jó életem van a testvéremmel egy fedél alatt, de el kell ismernie, hogy logikus az, amit mondok. Igaz, egyre biztosabb vagyok abban, hogy ennek a huzavonának így már semmi értelme sincs, mert ő tényleg úgy kezel, mint egy gyereket, aki képtelen megállni a saját lábán. Ennyire nem hisz bennem? Vagy csak annyira soknak tartja azt a tizenkét percet, amivel öregebb nálam? Mert komolyan, kezd már az agyamra menni ezzel.
És egoista módon már kezdeném is a hisztériát, hogy mit és miért s hogyan és miért ne, de amint meghallom a hírt Ruby terhességéről, mintha kimosták volna minden gondolatomat. Fehérítővel. Hipóval. Legalább ötször. Igazából erre pont nem számítottam; azt hittem, annál azért több esze van a kedves bátyámnak, hogy gyereket csináljon egy nőnek, akivel nem is boldog. És hiába tudom, hogy most valahogy illene őt támogatnom, de nem tudom, mit mondhatnék. Hogy majd minden rendben lesz, hogy majd segítek nekik? Ugyan, Ruby még akkor se engedne a gyereke közelébe, ha nem lenne más választása. Na nem mintha amúgy segítenék neki, mert amúgy nem szeretem a gyerekeket, csak hát... Ez akkor így még több tiltással lenne egyenlő. Ne csináld ezt, ne csináld azt... Nem hiszem, hogy Sasha legnagyobb vágya az volt, hogy huszonnégy évesen egy nő és két gyerek foglya legyen. Én meg főleg nem akarok az lenni, és azt hiszem, ezt illene közölni Vele is, valami olyan módon, hogy ne utáljon meg emiatt.
- Tudod, Sasha... Szerintem, ha már megcsináltál neki két kölyköt is, legalább az a minimum, hogy vállalod értük a felelősséget. Ne érts félre, nem rajongok a nődért, nem az a vágyam, hogy örökre a nyakunkon ragadjon, de nem is ejtheted így pofára, te nem vagy ilyen, ismerlek. - Legalábbis azt hiszem, hogy ismerlek. Ugyanis minél hosszabb ideje lakok egy fedél alatt veled és a nőddel, annál kevésbé vagyok biztos abban, hogy amikor épp nem figyeltem oda, nem raboltak el az ufók és cseréltek ki, vagy Ruby nem dobott be a mosógépbe, hogy kimossa az agyad. - Nem is ülhetek ám a nyakatokon egyfolytában... El tudom magam tartani, elkezdhetnél kicsit bízni bennem; természetesen ha ennyire kontrollálni akarsz, költözhetek valahova a közeletekbe, de nem fogok egy fedél alatt élni két gyerekkel és egy nővel, aki legszívesebben kidobna az útpadkára, mint a macskát.
Hirtelen megint kedvem támad rágyújtani - ez a téma mindig kihozza belőlem, Ruby kihozza belőlem, a gyerekek is kihozzák, Sasha, én magam, az élet. Tényleg szeretnék most ennek a jelenetnek a külső szemlélője lenni, vagy áttekerni rajta, mint ahogy a videón áttekerjük azt a részt, amit nem szeretünk. Túl kéne lenni ezen a beszélgetésen, a kilenc hónapon, a gyerekeken. Mindenen, mert ez így kezd irritáló, bah, egyenesen megterhelő lenni.

// Bocsánat a késésért, minőségért, mindenért, majd lesz ez még jobb is, csak várd ki ő.ő //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Seraphin + Sasha Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seraphin + Sasha   Seraphin + Sasha Empty

Vissza az elejére Go down
 

Seraphin + Sasha

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
we are young II.  :: Bristol :: Rezidenciák-