<3
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome!
Bristol, 2014.
Illegalitás vagy legalitás? Habzsolás vagy kemény munka? Függőségek. Éjszakai élet. Bűnözők. Hatóságok. Kóstolj bele Bristol mindennapjaiba. Te mi mindent tennél meg azért, hogy meglegyen mindened, amire szükséged van? Azt hiszed nem keveredhetsz bele a rossz dolgokba? Vigyázz! Akármikor áteshetsz a ló másik oldalára.
Az oldal megnyitotta kapuit!
2014.09.11.
Staff

Alexis Kingsley

admin - profil



Nathaniel Ainsworth

admin - profil

Legutóbbi témák
» Twilight After Dark
Seth & Courtney EmptyPént. Dec. 26, 2014 9:37 am by Vendég

» Palmwoods 2.0
Seth & Courtney EmptyPént. Dec. 05, 2014 11:55 pm by Vendég

» A Discovery Of Witches
Seth & Courtney EmptyPént. Nov. 28, 2014 6:42 am by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Seth & Courtney EmptyKedd Nov. 25, 2014 10:47 am by Vendég

» Kyle & Alice
Seth & Courtney EmptyVas. Nov. 02, 2014 12:32 pm by Alice Cromwell

» Seth & Courtney
Seth & Courtney EmptyVas. Okt. 26, 2014 10:03 am by Courtney Styles

» Jouer avec la magie --
Seth & Courtney EmptySzer. Okt. 22, 2014 8:05 pm by Vendég

» Szólánc hírességek neveivel
Seth & Courtney EmptyHétf. Okt. 20, 2014 2:02 pm by Jesse Knoxville

» Nathaniel & Kyle & Alice
Seth & Courtney EmptyVas. Okt. 19, 2014 12:25 am by Kyle Crosseria

Statisztika

: 17 (5)
Férfi: 15 (6)
________

Rich man: 7
Rebel: 12
Smart one: 9
Outlaw: 2
Good guy: 2

Megosztás
 

 Seth & Courtney

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Courtney Styles

Courtney Styles

smart one

Age : 30
Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : > Bristol

Seth & Courtney Empty
TémanyitásTárgy: Seth & Courtney   Seth & Courtney EmptyVas. Szept. 14, 2014 4:52 am




to Seth <3
our baby is a girl

Még mindig hihetetlen, egyszerűen nem jön elhinnem azt a tényt, hogy terhes vagyok. Sőt, már a huszonkettedik hétben járó fiatal, várandós nő vagyok, aki bizony egyedül járja a nőgyógyászt, hiszen nincs ki elkísérje. Drága szüleim totál kiakadtak mikor megtudták i is zajlik bennem, bár anya örült a dolognak és még támogatott volna, ha nem esik le nekik a tantusz. Egy egy éjszakás kaland eredménye lett a csöppség, aki előszeretettel húzogatja a köldökzsinórt tornázás céljából. Ez még oké is lenne, mert én is meglepődtem rendesen mikor megláttam a tesztet, és eszembe jutott mikor és kivel voltam együtt utoljára. Visszatérve a szüleimre, akik nos… úgymond a vallásos fajtához tartoznak, akik szerettek volna tisztességes lánynak tudni, aki egészen a nászéjszakáig megtartja ártatlanságát, de valljuk be a mai világban ez már nem így működik, a túlzott eltiltásuk meghozta az eredményt. Szerettem jó kislányként viselkedni, nem volt vele gondom, mert nem igen vágytam ki a bulizós népség közé, remek egyetemre akartam bekerülni, de úgy gondoltam 21 éves fejjel itt az ideje végre levetni a köpenyemet és ideje élni. Nos, akkor este tényleg jó ötletnek tűnt elmenni abba a buliba, de már bánom. Oké, a pici nem tehet erről, és ezért nem lett volna szívem elvetetni Őt. Ha másnak nem is kell, én akkor is szeretni fogom, mert mégis csak az anyja vagyok vagy mi a fene.
Szeretek az orvoshoz járni csak azt sajnálom, hogy egyedül kell megosztoznom a kislányom szívverésének hangján. Nincs ki megszorítsa a kezem, és szép dolgokat mondjon. Persze jó fej a doki, mindig sikerült megnevettetnie, de azért más lenne, ha mondjuk, az apja tenne boldoggá a jelenlétével. Egy dolgot viszont utálok! Minden egyes ember valami kényszert érez a hasam megtapizására. Ez még rendben is lenne, és meg is engedném a barátoknak, családnak, de mikor egy évfolyamtársam jön oda, hogy ha nem bánnám, szeretné érezni a baba mozgolódását, na ez az a dolog, ami rendesen kiborít. Fogdossa csak a saját hasát! Elég kellemetlen érzések kavarognak bennem mikor idegenek szeretnék a kezüket rátenni a pocakomra, ez az én gyerekem, ne zavarják!
A farmerdzsekim is kezd kicsi lenni, pedig még nem is olyan hatalmas a hasam, lesz ennél még nagyobb is! Mindegy, még megfelel a célnak, mert csak a karom fázik, a lábam viszont sajog, nem tudok sokáig talpon maradni. Talán ez az oka, hogy alig kijőve a nőgyógyásztól egyből átsétálok a sétálóutcára, hogy betérjek valamelyik boltba. De előtte muszáj megállnom a babaüzlet kirakatánál. Egyszerűen mesések az ottani ruhácskák, meg csecsebecsék, amiket be kell szereznem majd a sajátomnak.


Jövendőbeli apukának íródott a reag, és írás közben a(z) i got u című számot hallgattam. Very Happy

©️


Vissza az elejére Go down
Seth Woodrow

Seth Woodrow

rich man

Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Bristol, Anglia

Seth & Courtney Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seth & Courtney   Seth & Courtney EmptySzer. Szept. 17, 2014 3:42 am


Courtney & Seth



Az utóbbi hónapokban bőven volt időm elgondolkodni és arra jutottam, hogy egy eszméletlenül nagy idióta voltam. Elképesztően gyerekesen viselkedtem, aminek eredményeképp Courtney-nak minden oka megvan arra, hog azt gondolja hallani sem akarok róluk, ahogy a születendő gyerekem sem érdekel a legkevésbé sem. Én csak, nekem csak egyszerűen kellett egy kis idő, hogy felnőjek a feladathoz, ami egy egész életre szól. Még magamnak is szégyenlem bevallani, hogy féltem... De ami megtörtént azt már egyikünk sem tudná, még ha akarná se visszacsinálni. Én pedig apa leszek pár hónapon belül. S bár szemétként álltam a dolgokhoz akarom ezt... Legalább erre az egy valamire büszke lehetek, mert biztos vagyok abban, hogy ez a baba lesz a leggyönyörűbb az életemben, közvetlenül az édesanyja után, aki valószínűleg látni sem akar. Nem is mondom, hogy nem tudom megérteni, mert elrontottam, amennyire csak lehetett megtettem. Az én hibám egyedül és vállalom a felelősséget, sőt mi több helyre akarom hozni nem számít mibe kerül, vagy mi mindent kell megtennem azért, hogy a gyerekem anyja megbízzon bennem. Egy idióta voltam, nem is tagadom. De még egyszer nem fogom elkövetni ugyanazt a hibát, hogy lemondok valamiről csak azért, mert nem állok készen arra, hogy végigcsináljam. Lássuk be... Nem voltam elég kitartó. De magamat ismerve abban egy percig sem tudok kételkedni, hogy még meg sem született máris ez a gyerek a legjobb dolog, amit elértem, ami megtörtént velem és amit megakarok élni. Nem mondok le róla...
- Tudod, hogy Te vagy a leggyönyörűbb kismama? - Legalább öt percnek el kellett telni, amíg megtudtam szólalni, addig csak észrevétlenül figyeltem arra gondolva, hogy ezt tényleg nagyon elszúrtam. De pontosan ezért valamit lépnem kell, ha ott akarok lenni a nagy pillanatban. Én látni akarom megszületni a gyerekem. Lassan sétáltam mellé, miközben engem nem a kirakat vonzott oda, sokkal inkább a gömbölyödő pocakja, amiről le sem tudtam venni a szemem.
- Beszélnünk kellene, azaz beszélni szeretnék veled feltéve, ha hajlandó vagy végighallgatni, de jó lenne, örülnék neki... Tudom, hogy a kezdetektől fogva órási hiba volt engednem, hogy úgy dönts egyedül akarod csinálni. Ezt most nagyon elrontottam... - Az az igazság, hogy csöppet sem lepne meg, ha most szépen elküldene a búsba, mert szó se róla megérdemelném, csakhogy most nem rólunk van szó. Ez már nem csak rólunk szól, hanem valamiről, ami mindkettőnkké és nem fogadom el, ha mégis kiakar zárni az életéből, az életükből.
Vissza az elejére Go down
Courtney Styles

Courtney Styles

smart one

Age : 30
Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : > Bristol

Seth & Courtney Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seth & Courtney   Seth & Courtney EmptySzer. Szept. 17, 2014 7:00 am




to Seth <3
our baby is a girl

A kirakat előtt állva rengeteg dolog jutott eszembe, voltak köztük szomorú és boldog képzelgések is. Mindegyiknek nagyon örültem, csak kicsit fáj, hogy egyedül kell megosztoznom a gyerekem növekedésén. Olyan rossz érzés egyedül járkálni ezekre a kontrollokra meg kismama tornára, melyen megmutatják miként kell fogni a babát, venni a levegőt, ilyesmi. Ezt az örömapával együtt kéne átélnem ehhez képest nincs senki sehol, egyedül vagyunk mint a kisujjam. Elszomorodtam egy-egy játék látványán, mert vannak és lesznek is olyan percek mikor az apjára lenne szüksége, de az tudomást sem akar venni róla. Biciklizni is az apja kéne megtanítsa, meg amúgy is, a kislányok jobban ragaszkodnak az apjukhoz és aranyosak is ez az igazság.
Gömbölyödő hasamat simogattam miközben fejben összeírtam milyen dolgokat kell vegyek a bébinek. Csak azt nem tudom merre fogom ezeket tárolni, mert Isa nagyon rendes volt, megengedte azt, hogy nála lakjak, lakjunk, de ez csak átmeneti. Mielőtt megszületne a gyerek muszáj lesz elköltöznöm egy olyan helyre, ahol senkit nem zavar az éjjeli sírás. Kiráz a hideg, ha arra gondolok mit fog leművelni ez a pici hercegnő, aki már most előszeretettel rugdalózik a pocakomban. Persze, azért várom már az anyaságot, lélekben felvagyok készülve erre a csodálatos érzésre bár félek a dologtól be kell valljam. Mi van, ha valamit rosszul csinálok? Állandóan ez jár a fejemben, képes vagyok magam elé nézni órákon keresztül és ezen járatni az eszem. Mondjuk különösebb dolgom nincs, az egyetemen még minden oké. 5 hónap és kész, az már másik kérdés miként fogom megszerezni a diplomámat.
Ezekbe a gondolatokba merülve nézegetem a kipakolt babaholmit, a hang, ami megüti a fülemet hirtelen jön, felriaszt és hirtelen azt sem tudom kihez tartozik. Automatikusan húzom össze a pocakom előtt a kabátot, mintha ezzel megakadályozhatnám a gyermekem bántását.
- Igazán rendes magától, de nem va… - fordulok a hang irányába miután megbizonyosodtam arról, hogy nem eshet bántódása a babámnak. De mikor meglátom ki is áll velem szembe megfagy az ereimben a vér, nagyot nyelek és kérdőn pillantok rá. – Seth… te mit csinálsz itt? – nézek rá választ várva, kissé félve. Ajkamba harapva figyeltem arcát melyből rájöttem mit is néz. A babánk átmeneti lakóhelyét.
- De én nem szeretnék veled beszélni. Minden tiszteletem a tiéd, nem haragszom rád, de lemondtál a gyerekedről így nincs mit átvennünk. – próbálok magabiztos lenni, erősnek mutatom magam pedig belül teljesen tönkre vágott az a hír, hogy Ő nem akar részt venni a gyereknevelésben. Arcát kémlelem, próbálok kiolvasni valami érzelmet, de ez nem megy, végül megszólalok. – Rendben, beszélhetünk, de üljünk be valahová mert egyszerűen rossz érzés állni miközben valaki rugdos belülről.


Jövendőbeli apukának íródott a reag, és írás közben a(z) cold night című számot hallgattam. Very Happy

©️


Vissza az elejére Go down
Seth Woodrow

Seth Woodrow

rich man

Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Bristol, Anglia

Seth & Courtney Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seth & Courtney   Seth & Courtney EmptyPént. Szept. 19, 2014 1:54 am


Courtney & Seth



- Ez így nem igaz. Akár tetszik Courtney, akár nem, de ez a baba akkor is ugyanúgy az enyém is , mint a tiéd. Nem tudsz ellene semmit tenni. Én pedig nem akarok nektek rosszat, csak annyit akarok elérni békés körülmények közt, hogy ne zárj ki az életéből. - Én nem is akarom tagadni, hogy nagyon elrontottam. Elszúrtam mint még soha semmit ebben az életben, de helyre fogom hozni. Mástól nem is várhatnám, hiszen ez csak és kizárólag az én hibám. Senkitől se várok el semmit sem. Magam, egyedül fogom csinálni, mert ez az apróság hozzám tartozik. Nincs okom panaszkodni. Talán túl jó nevelésben is volt részem. Mindenem megvolt, mindent megkaptam. Elértem, amit akartam. Így azt gondolom, hogy ennyivel tartozom a lányomnak is. Nem fog megvetni... Mert nem mondok le róla.
- Nézd, megértem, ha most azt mondod, hogy nincs szükséged rám, de a babánknak igen is szüksége van egy apára, mert Te sem akarhatod, hogy apa nélkül nőjön fel. Szeretnék rólatok gondoskodni. - Vannak dolgok, amiket már nem tudunk bepótolni. Már nem lehetek az első ultrahangos vizsgálaton, azon sem, amikor kiderült, hogy kislányunk fog születni, akkor sem voltam mellette, amikor először rugdosni kezdett, de arról még nem késtem le, hogy gondoskodjak róla. Ott akarok lenni, amikor a kislányunk születésekor. Egy biztos, önző vagyok, de nem akarok hétvégi apuka lenni.
- Megengeded? - Igen... Még eggyel több olyan dologgal bővül a lista, amiről eddig lemaradtam, miért is? Ja igen, megvan. Én idióta... De méghozzá akkora, hogy fantázia nem szülhetne ennél nagyobbat. De egyszerűen nem tudtam megállni, hogy ne érinthessem meg a hasát. Lassan előbb alig érezhetően helyeztem rá kezem a pocakjára olyan óvatosan, mintha attól tartanék, hogy valamit megint rosszul fogok csinálni. Halkan nevetni kezdtem, amikor éreztem, hogy megrúgott. Még mindig alig hiszem el...
- Hogyne, ahová csak szeretnél. - Még hosszú percekig tudtam volna élvezni a pillanatot, amiről mindeddig lemaradtam, a továbbiakban viszont szeretnék a részese lenni. Azt remélem, hogy valamiképp megbeszélhetjük nyugodtan, hangosabb szóváltások nélkül, mert meglehet, hogy elkéstem a döntésemmel, de makacs vagyok és nem fogom feladni.
Vissza az elejére Go down
Courtney Styles

Courtney Styles

smart one

Age : 30
Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : > Bristol

Seth & Courtney Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seth & Courtney   Seth & Courtney EmptyPént. Szept. 19, 2014 11:46 pm




to Seth <3
our baby is a girl

-Nem én jelentettem ki, hogy nincs szükségem a babára. Nem foglak kizárni az életéből, megnézheted, játszhatsz vele és ehhez hasonló, de többre ne számíts. Magamra hagytál, nem voltál mellettem a legelső perctől kezdve így… - sóhajtok, próbálok pozitívan hozzáállni a gyerekem apjához, de ez nem olyan egyszerű. De tényleg nem, mert a tudomásomra adta már az elején, hogy nincs szüksége egy nyűgre, így most nekem ne jöjjön azzal, hogy mégis szeretne részt venni a nevelésében.
Nincs ellenemre, ha meglátogatja, ha játszik vele vagy valami hasonló, de nem fogja soha megtudni ki is az igazi apja, és szerintem nem fogok egyedül maradni világéletemben. Vannak más férfiak is a világon, akik jobban örülnek egy édes kisgyereknek, mint a vérszerinti apja. Mindegy, bármi is legyen azt fogom szem előtt tartani, ami a kislányomnak a legjobb.
- Ki mondta, hogy a babának nem lesz apja? Lehet, hogy nem a genetikai lesz, de legalább szeretni fogja… És nem, nem akarom, hogy apa nélkül nőjön fel. Én nem szeretném, ha gondoskodnál rólunk. – nem, egyszerűen nem sikerül átsiklanom a múlton. Más a férfi nyakába ugrana, ha az mégis szeretne a gyerekéről tudomást venni, de bennem mély nyomott hagyott.
Tényleg herótot kapok, ha valaki hozzáér a hasamhoz, mert az még mindig hozzám tartozik nem pedig egy különálló testrész, így elég kényelmetlenül érzem magam, ha valaki a hasamat simogatja.
- Hát… rendben, nyugodtan. – óvatosan elmosolyodom, de izgatottan figyelem, ahogyan kezek közelít a hasamhoz. Fura érzés azt látni, hogy a szerelmem, mert nekem Seth többet jelent, mint egy egyszerű kalandot, a gyerekéhez ér, óvatosan, mintha bármelyik percben összetudná törni a csöppséget. Vele együtt nevettem fel mikor rúgott egyet, egyszerűen hihetetlen mennyi energiája van.
- Eleven egy csöppség, állandóan mozgásban van. – mesélem neki vigyorogva, megenyhült szívvel, mert azért csak az apja. – Rendben, akkor menjünk be a legközelebbi étterembe. – hozom fel a forradalmian remek ötletemet, majd megindulok az egyik irányba keresni egy jó étkezdét. Útközben többször is megsimogatom a hasam, végül, ha neki is megfelel bemegyek az egyikbe és már veszem is az irányt az egyik szabad asztalhoz.
- Mit szeretnél megbeszélni? – kíváncsian nézek fel rá az étlapból, miután elhatároztam mit is szeretnék rendelni.


Jövendőbeli apukának íródott a reag, és írás közben a(z) problem című számot hallgattam. Very Happy

©️



Vissza az elejére Go down
Seth Woodrow

Seth Woodrow

rich man

Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Bristol, Anglia

Seth & Courtney Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seth & Courtney   Seth & Courtney EmptyHétf. Szept. 22, 2014 8:24 pm


Courtney & Seth



- Viszont az a helyzet, hogy így nem csak engem bántasz, amit megérdemelnék, nem csak Tőlem tagadod meg, hogy apa legyek hanem Tőle is megtagadod, hogy az lehessek. Courtney, csalódást okoztam, erre nincs is mentségem, de nem voltam felkészülve arra, hogy a kis kalandunk után azzal fogsz felkeresni, hogy már apa vagyok. - Így nem is túlzok, ha azt állítom, hogy mi nem is ismerjük egymást. Alig tudok róla valamit. Ő sem ismer. Tudom, hogy rossz döntés volt, egy hiba, elrontottam. Nem tagadom, nem is tehetném, hogy ez is én vagyok, de ettől eltekintve semmivel sem tudhat többet rólam, minthogy hibázok, követek el hibákat, mint mindenki más. De helyrefogom hozni.
- Ezt nem gondolod komolyan... Nem gondolod komolyan, hogy engedni fogom, hogy egy vadidegen nevelgesse a gyerekünket? Erről tegyél le. Akár már most el is felejtheted. - Ki van zárva, hogy ezt megfogom engedni. Sőt, hallani se akarok erről. Ennek a babának vannak szülei és bárhogyan is alakulnak a dolgok kettőnk közt, attól még Őt szeretni fogjuk. Nem fogom eltűrni, hogy egy vadidegen legyen a gyerekemmel nap, mint nap.
- Nem hiszem el... Én vagyok az önző? Akkor elárulom, hogy ezek szerint Te sem vagy jobb. Én azon vagyok, hogy valamiképp helyrehozzam, hogy bebizonyítsam nem csak az vagyok, aki elszúrta. Te pedig a közös babánkkal a hasadban csak magadra gondolsz és arra, hogy csak legyen veletek valaki, az nem számít, hogy sosem lesz az apja, mert előbb-utóbb megfogja tudni, hogy a látszat csak egy csinos hazugság. - Talán mindezt jobb lett volna magamban tartanom, de egyszerűen kibukott belőlem, mert nem akartam hinni a fülemnek. Sőt, akadt volna még hozzáfűznivalóm, csak az már nem lett volna ennyire szalon kész.
- Nem lehet könnyű vele... Velem sem az. Ebben máris hasonlítunk. Rendben. Menjünk... - Még mindig alig tudom elhinni, hogy apa leszek, de érezni, megérinteni az sokat segített ebben.
- Mindent. Először is felnőttekként megtudnánk beszélni mi lenne a legjobb neki. Én nem hiszem, hogy a gyerekemnek jobb lenne nélkülem, mert akkor nem kerestelek volna meg. Courtney. úgy taszítasz, hogy nem is ismersz. Csak egy éjszaka volt... Mire számítottál? Kifogok ugrani a bőrömből örömömben, hogy teherbe ejtettelek? Nem így akartuk, egyikünk se, de így alakult. Nem gondolod, hogy előrébb vinne minket, ha egy kicsit nyitnánk egymás felé? Könnyebb lenne... - Szeretném, legalábbis jó lenne, ha nem rohannák el dühösen, sértetten és megbántva, hanem maradnánk a történtek ellenére, mert akár így akartuk, akár nem most már összeköt kettőnket valami egy egész életre.
Vissza az elejére Go down
Courtney Styles

Courtney Styles

smart one

Age : 30
Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : > Bristol

Seth & Courtney Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seth & Courtney   Seth & Courtney EmptyKedd Szept. 23, 2014 5:51 am




to Seth <3
our baby is a girl

-Nem tagadom meg, legalábbis nem teljesen. Mint már mondtam találkozhatsz vele, foglalkozhatsz, érdeklődhetsz, de nem szeretném, ha egy fedél alatt laknátok. Csalódást? El se tudod mekkorát okoztál… azt hiszed én fel voltam készülve erre az egészre? A családom elfordult tőlem, az apja tudomást sem akart venni róla… egyedül maradtunk. – felfelé emelem tekintetem, nagyokat pislogok. Nem fogom itt elsírni magam, már csak azért sem, mert gyengének mutatkoznék Seth előtt, ezt pedig nem akarom elérni. Erős vagyok, sikerülni fog egyedül is felnevelnem a babámat, aki az első perctől kezdve szerettem, pedig sosem voltam az a fajta ki ilyen korán szeretne anyává válni. Mindig is a karriert tartottam fontosnak, majd miután felépítettem azt, csak utána jöhetett volna a család.
- Miért? Egy dolog, hogy te vagy a biológiai apja, megértem, gondoskodni akarsz róla, de… tőlem miért tagadnád meg a boldogságot? – ha már vele egyszerűen nem jött össze? Meg amúgy is… Azon az éjjelen egyikőnk sem gondolkodott azon, hogy többször is fogunk találkozni, de a sors viccelődös kedvében volt így megtörtént a legrosszabb, ami igazából az egyik legjobb is.
- Ne beszélj velem ilyen hangnemben. Szerintem nem érdemlem meg ezt a megaláztatást… Önző lennék? Talán, de te sem vagy különb Seth! A legnagyobb szarban hagytál ott, nekem mindenről le kellett mondanom, mert nem tudtam volna elvetetni a babát! Nem érzek fájdalmat az óráim miatt, inkább csak azért, hogy az apja… nos, nem szeretett volna tudni róla. Eddig legalábbis. – nagyot nyelek, a gombóc még mindig ott szobrozik a torkomban, nem szeretne arrébb mozdulni és a szemem is kezd megtelni könnyekkel. Ezek a fránya hormonok! Mindig, mindenkor előjönnek, pedig én aztán nem vagyok egy sírós fajta. Rendesen megváltoztatott a terhesség, és ez még csak a gyereknevelés első fázisa, mi lesz még a továbbiakban?
- Hát nem, de szeretem. Még azt is elviselem, hogy éjjelenként rendesen szétrúgja a szerveimet. Nem tudok rá haragudni. – elmosolyodva simítok végig pocakomon, boldogsága jeléül pedig rúg párat a kislányom.
- Fogalmam sincs mire számítottam, talán egy kis támaszra. Ugyanolyan hihetetlen és nehéz volt nekem is elhinnem mi is a szitu. – zavartan piszkálom az elém lerakott szalvétát. Még most is alig tudom elhinni mi történt velem, pedig már itt van a hasamban a kőkemény bizonyíték rá. – Rendben, ismerkedjünk meg, de a gubanc kapcsolatunk zsinorán még ott van, esetleg csak kisebbé lehet varázsolni. – reménykedve nézek az arcába, halvány mosolyt engedek irányába. Részemről oké az ismerkedős dolog, jó lenne mesélni Emilynek majd az apjáról. Megérdemli, még akkor is ha hoppá volt.

Jövendőbeli apukának íródott a reag, és írás közben a(z) all of me című számot hallgattam. Very Happy

©️



Vissza az elejére Go down
Seth Woodrow

Seth Woodrow

rich man

Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Bristol, Anglia

Seth & Courtney Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seth & Courtney   Seth & Courtney EmptySzer. Szept. 24, 2014 2:12 am


Courtney & Seth



- Szóval, most egész életemben ezért fogsz büntetni? Vele? Mert hibáztam? Azt gondolod csak Te csalódtál? Én is haragszom, amiért senki se emberelte meg magát annyira, hogy száznyolcvan fokban felképeljen, hogy Te barom, ne csináld ezt, mert megfogod bánni. Te sem nyaggattál különösebben, nem küzdöttél simán csak beletörődtél... Én nem fogok beletörődni. - Ha kell minden követ megfogok mozgatni azért, hogy javítsak a helyzeten és a kapcsolatunkon. Ha pedig ehhez az kell, hogy megváltozzak, akkor azt fogom tenni. Más leszek. Apa leszek. Elismerem, hogy még nekem is fel kell nőnöm a feladathoz. Nem nagyon tudom még hogyan fogom csinálni, de megoldom és mindennek megfogom találni a módját, mert ez most fontos, ez most a legfontosabb. Nem érdekel kinek fogsz tetszeni vagy kinek nem, de Ő a minék, a mi életünk, a mi jövőnk. Ezentúl nem fogom eltűrni, hogy bárki is beleszóljon a dolgaimba.
- Csak minimálisan gondold magad a helyembe. Talán tetszene, ha azt kellene viselned, hogy minden nap egy másik nő édesgeti a kislányunkat? Te pedig olykor találkozhatsz vele, foglalkozhatsz, érdeklődhetsz, de nem szeretném, ha egy fedél alatt laknátok? - Minimálisan átgondolva is ez így nem fair, nagyon nem. Tudom, hogy csalódást okoztam... De ettől még nem kellene így megvetnie, mintha nem lettünk volna jelen mindketten, amikor ez a baba megfogant. Szemét voltam... Ezt nem is tagadom. De úgy akar kitaszítani az életükből, hogy azt sem tudja milyen ember vagyok. Elegem van a látszatból.
- A történteken már nem tudunk változtatni. Nem tudom visszacsinálni se megmásítani... De tényleg elakarsz lökni? Egyedül akarsz lenni? Mit gondolsz meddig fogod bírni? Előbb vagy utóbb összefogsz törni bármilyen erős is vagy. - Én itt vagyok és bármit megtennék azért, hogy jóvá tegyem, ami történt és bánom, hogy eddig nem voltam vele és nem számíthatott rá, mert egy címeres ökör voltam és nem akarom elhinni, hogy valóban ezt szeretné, mindenkit kitaszítani az életükből, nem hinném, hogy erre lenne szüksége.
- Jól van... De nem vethetsz meg valakit úgy, hogy semmit sem tudsz róla, csak annyit, hogy hajlamos hibázni, mint mindenki más. Én csak egy lehetőséget szeretnék kérni Tőled, hogy helyrehozzam. - Annyira mégsem késhettem el, hogy ez már ne lenne lehetséges. Megbántottam és nem voltam mellette... Mit veszíthetne? Újabb csalódást már nem tudok okozni és ha megint elrontom legalább akkor én is tisztában leszek vele, hogy voltaképpen meg sem érdemelném őket.
- Az a gombóc legyen az én gondom. - Mosolyodtam el halványan a tőlem már megszokott sejtelmességgel. Sokak szerint van valami a mosolyomban... Nagyon remélem, hogy igazuk van. Mert most nagyon is bizakodó vagyok.
- Na és... Mi lesz a neve a babának? - Már biztosan kigondolta és abban is biztos vagyok, hogy egy rendkívül bájos nevet választott neki, amikor megint csak nem voltam mellette, de most már szeretnék ott lenni... Mert ennek a babának van már apja és szeretni fogja.
Vissza az elejére Go down
Courtney Styles

Courtney Styles

smart one

Age : 30
Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : > Bristol

Seth & Courtney Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seth & Courtney   Seth & Courtney EmptySzer. Szept. 24, 2014 4:25 am




to Seth <3
our baby is a girl

-Nem akartalak megbüntetni, csak azt szerettem volna, ha átérzed milyen rossz is ez a helyzet. Örülök a babának, mert ennél jobb dolog nem is történhetett volna velem, de egyedül elég nehéz nekifogni bárminek is. Meg amúgy is, mit vártál tőlem? Azt, hogy letérdelek eléd és könyörgök, hogy vegyél tudomást a közös gyerekünkről? Szerinted bevált volna? És abban a pillanatban rendesen a tudtomra adtad a dolgokat…. – még mindig kiráz a hideg, ha arra gondolok mekkora veszekedés volt azon az estén mikor elmondtam neki. Még mindig nem hiszem el, hogy képes volt elküldeni, nem venni tudomást a gyerekéről, az pedig még jobban kiverte a biztosítékot, hogy a szüleim sem örültek az unokának. Miért?
Vajon ők nem követtek el butaságot? Bárkinek becsúszhat egy hiba az életébe, ami megváltoztatja az egészet, és én örülök a hibámnak. Örülök annak, hogy a megtartás mellett döntöttem, mert nem lenne tiszta lelkiismeretem, ha elvetettem volna. Az nem én vagyok.
- Belehalnék a gondolatba, a tudatba, hogy nem lehetek a kislányom mellett. Szörnyű érzés lenne, egyenesen utálnám… - jobban belegondolva tényleg rossz ötlet lenne eltiltatni az apjától. Seth is ugyanúgy az ő genetikai állományának alkotója, mint én, joga van időt tölteni vele és megismerni, szeretni. Az már tényleg másik dolog, hogy mi nem igen jöttünk ki egymással, sőt a szexen kívül semmit nem próbáltunk ki. Rossz belegondolni milyen lenne felnevelni egy biztos kéz nélkül, aki mindenben ott van mellettem, segít és szereti a lányomat. Sethből remek apa válhatna.
- Nem akarlak ellökni, de jelen pillanatban nem tudom mi lenne a helyes válasz. Szeretném, ha a gyerekünk mellett lennél… Egyedül sem akarok lenni, ott van Isa, aki átengedte nekünk a lakásának nagyobbik szobáját, de ez csak átmeneti. Szeretnék majd a pici kibújása előtt átköltözni egy albérletbe. – fogalmam sincs miért osztom meg vele a terveimet. Talán ez a beszélgessünk dolog hozhatta ki belőlem, vagy pusztán a tudat, hogy végre megbeszélhetem valakivel. A szüleim még mindig nem hajlandóak szóba állni velem, így tényleg egyedül maradtam.
- Ez az utolsó esélyed, ha elcseszed tényleg nem fogsz többet kapni. Szeretném, ha kiegyensúlyozott környezetben nőjön fel a lányom, hátha nem követi el ugyanazt a hibát, mint én. – nem fogom eltiltani semmitől, persze elmondom a véleményem és irányítom őt, szabad kezet kap, de szívinfarktust kapok, ha Ő is ilyen hamar fog teherbe esni.
Az én szüleim állandóan vitáznak, sőt még most is, így nem csoda, hogy az én életemre is kihatással volt, s ha lehetne egy kívánságom arra használnám, hogy a lányom életéből ezt a lehetséges eseményt eltávolítsam.
Melegséggel telik meg a lelkem, csak mosolyogni tudok, mert itt ülök a világ legszerencsésebb anyukájaként, a pici apjával, akit úgy látszik elkezdett érdekelni a kötelessége. Ez biztató hatással van rám.
- Emilyre gondoltam, legalábbis eddig ez a név van felírva az ultrahangos képekre, videókra, lehet szülés után már nem fog tetszeni. – mesélem el neki vigyorogva a névválasztásomat, majd a pincér érkeztével elmondom a rendelésem, majd rámosolygok Sethre. – De a változtatás jogát még fenntartom, biztosan találok még szép neveket.


Jövendőbeli apukának íródott a reag, és írás közben a(z) if i had you című számot hallgattam. Very Happy

©️



Vissza az elejére Go down
Seth Woodrow

Seth Woodrow

rich man

Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Bristol, Anglia

Seth & Courtney Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seth & Courtney   Seth & Courtney EmptySzer. Szept. 24, 2014 5:49 am


Courtney & Seth



- De most már itt vagyok és nem megyek sehová és akarom a babánkat és ezentúl azokról nem fogok tudomást venni, akik ezt nem nézik jó szemmel. Ti vagytok a fontosak. - Mi sem így akartuk. Nem gondolkodtunk, de attól még senkinek sem fogom megengedni, hogy egy hibaként tekintsen a lányunkra, még magamnak sem. Mert attól, hogy nem vártunk semmit sem a közös éjszakánktól megérdemli, hogy szeressük. Nem gondolkodtam tisztán. Tényleg nem akartam tudomást venni a kialakult helyzetről, de nem Ő tehet róla. Önző voltam. Csak magamra gondoltam. Elakartam hitetni magammal, hogy ennek a gyereknek jobb lesz nélkülem, mert nem adhatom meg neki azt, amit kellene. Butaság volt... Mert igen is megadhatom és meg is akarom adni neki, de ehhez az kell, hogy valamiképp bizalmat nyerjek és közelebb kerüljek ahhoz a nőhöz, aki a szíve alatt hordja.
- Pontosan. Nagyon szépen kérlek, hogy ne tegyél ki ennek. - Ezt nem érdemlem meg. Nincs oka ennyire gyűlölni. Elrontottam... Úgy érezheti, hogy kihasználtam és utána el is dobtam, amikor szüksége lett volna rám. Talán így is volt. Igazából fogalmam sincs arról, hogy ezt valaha jóvá tudom-e tenni a szemében. Talán nem. Talán nem érdemlem meg azt, amit most kérek Tőle, hiszen én is elfordultam, amikor arra kért, hogy legyek mellette, ha nem is szó szerint, de pontosan ezt kellett volna tennem.
- Csak ismerd el, hogy szükséged van valakire. Én pedig az apja vagyok. Engedd meg, hogy törődjek veletek. neked is könnyebb lenne, ha nem egyedül kellene mindenről gondolkodnod. - Semmi esetre se akarom, hogy egyedül legyenek. Igazság szerint azt szeretném, ha közelebb lennének hozzám... Erre tudnék is egy megoldást, csak ahhoz előbb az kellene, hogy megbízzon bennem. Tudom, hogy ez most egy óriási kérésnek tűnik, de a legjobbat szeretném nekik.
- Ha jól csinálom egy is elég, nemde? Számomra most ez a legfontosabb... Ti vagytok. - Nem kis feladat áll előttem. Jó apának kell lennem. De elsősorban az kell, hogy bebizonyítsam számíthat rám, hogy nem fogom ismét elhagyni őket. Nem lesz több önző pillanatom. Legfeljebb csak annyira leszek önző, hogy őket a magaménak akarom. Még a legvadabb álmaimban sem gondoltam mostanság családalapításra, de ha ezt most elszúrom, akkor a legnagyobb kihívásban fogok elbukni.
- Emily... Szépséges. - Bűbájos és elragadó. Úgy mondtam ki a kislányunk nevét, mintha már a karomban tartanám. Egyszerre töltött el a nyugalom és a melegség.
- Courtney, szeretném, ha számítanál rám. Tudom, hogy nagyon nehéz meg sok, amit most kérek, de lásd be, hogy nem maradhatsz egyedül. Te sem akarhatsz magadra maradni. Nem fog menni... - Mert egyedül egész egyszerűen nem fog menni. Most így gondolja. De mi lesz miután a baba megszületik? Nem fog tudni egyszerre otthon lenni vele meg pluszban eltartani magukat.
Vissza az elejére Go down
Courtney Styles

Courtney Styles

smart one

Age : 30
Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : > Bristol

Seth & Courtney Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seth & Courtney   Seth & Courtney EmptyCsüt. Szept. 25, 2014 3:25 am




to Seth <3
our baby is a girl

-Ezt örömmel hallom, de kimondott szavakban nem hihetek, nekem bizonyíték is kell. Mi vagyunk a fontosak… istenem, ezt milyen fura hallani a szádból. Remélem tényleg így lesz és nem csak a semmibe beszéltél. – szkeptikus lennék vele szembe? Igen, de ez miért baj? Tudtommal még mindig én vagyok a bajban hagyott nő, és ezért senki nem ítélhet el azért, hogy nem adom be egyből a derekamat a gyerekem apjának. Egyszer már megtörtént, gondolkodás nélkül mentem bele és meglett az eredménye, ezúttal sokkal, de sokkal óvatosabb leszek s ha ez azt jelenti, hogy csigaként haladok a megbízás útján akkor el kell fogadnia ezt. Minden embernél ki kell érdemelni a bizalmat, azoknál pedig még jobban kell teperni, akik egyszer már elveszítették azt, én sajnos ebbe a kategóriába tartozom. Miatta, de a múltat magam mögött hagyom, és pozitívan tekintek a jövőre.
- Rendben, nem foglak… - az asztal terítőjét kezdem el nézegetni, mintha olyan érdekes lenne rajta a minta. Pedig nem az, csak egyszerűen nem bírok a szemébe nézni, mert elsírnám magam, igen, a hormonok miatt. Kiráz a hideg, ha belegondolok milyen lenne a lányom hiányában élni. Szörnyű, pedig még csak meg sem született, de már most nagyon ragaszkodom hozzá. Ő az én egyetlen tündérbogaram, senki másé. Mindentől, legfőképp a csalódástól szeretném megvédeni, ne kövesse el ugyanazokat a hibákat, mint én és az apja.
- Büszke nő vagyok, ilyet sose vallanék be, mert ezzel elbuknék, de igen, tényleg szükségem lesz majd segítségre. Egyedül nem fog menni a munka, egyetem és a gyereknevelés. Valamit muszáj lesz feláldoznom, mert ott szeretnék lenni mikor Em kimondja az első szavakat, és megteszi első lépéseit. – belegondolni is fura, hogy pár hónap múlva a karjaimban tarthatom a hercegnőt. Azután pedig úgy fog pörögni az idő, hogy észre se fogom venni és már unokákat tartok ugyanúgy. Gyorsan pereg az idő, ezt a babám növekedése is bizonyítja, a kis pocaklakó úgy nő, mint a veszett gomba.
- Igen, elég egy is. – szívből kívánom, hogy sikerüljön neki remek apává válnia. Látom rajta az elhatározást, a vágyat, és szerintem sikerülni is fog a helyrehozás. Persze, mi sosem leszünk igazi család, mert csak a kislányunk köt össze, semmi több, nincsenek mágikus kötelek köztünk.
- Nekem is tetszik. – halványan elmosolyodom, és megsimogatom a pocakom, amit a drágaság meg is rúg. Elnevetem magam és kicsit megkocogtatom azt, amire egy újabb rúgás a válasz.
- Tényleg komolyan gondolod? Mármint azt, hogy a nap huszonnégy órájában tudsz segíteni? Nehéz a kisbabákkal, az újszülöttekkel pláne, rengeteget kell velük foglalkozni. Menni fog? – bizakodva nézek fel rá, remélem nem csak hantázik, hanem tényleg képes lesz felnőni a feladathoz. Két ember hozta össze a babát, akkor két ember gondoskodjon a továbbiakban is róla.

Jövendőbeli apukának íródott a reag, és írás közben a(z) somebody to you című számot hallgattam. Very Happy

©️



Vissza az elejére Go down
Seth Woodrow

Seth Woodrow

rich man

Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Bristol, Anglia

Seth & Courtney Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seth & Courtney   Seth & Courtney EmptyCsüt. Szept. 25, 2014 10:28 pm


Courtney & Seth



- Sokkal előbb kellett volna, de nem akarom, hogy a lányom abban a tudatban nőjön fel, hogy az apjának nem kellett. Talán ehhez még nincs túlságosan késő. Még ha mi nem is vártunk volna semmit egymástól... - Ez nem egy olyan döntés, amikor is, ha ráébredünk, hogy nem vagyunk hozzá eléggé jók, akkor visszatáncolhatunk. Időbe került észhez térnem és belátnom, hogy erről nem mondhatok le. Nem tehetem meg.
- Talán nálad már nem nyerhetek, de a lányunknál még igen. Neki még lehetek elég jó. Még lehetek jó apa. - Még ha jelen pillanatban fogalmam se nincs róla azt hogyan kell. De erősen kétlem, hogy lenne ilyen "Legyünk jó szülők" kurzus. Szóval, egyelőre csak annyit tehetek, hogy bízom benne, hogy menni fog. Az világos, hogy valamit nem elég csak akarni, még akkor is ha ennek a hajszálpontos ellentétében nőttem is fel, mert nekem elég volt csak akarnom valamit, ennél többre lesz szükség, sokkal többre, mint a puszta akarat. még egyszer nem okozhatok csalódást.
- Ezek szerint azt sem viselnéd el, ha egy férfi tartana el, igaz? Mert történetesen dolgozhatok, Te pedig betudnád fejezni az egyetemet, mert mindkettő mellé pedig Emily is eleinte inkább anya kell, mint apa, nem fog összejönni. - Mindketten makacsok vagyunk, de ettől még találhatunk, köthetnénk bizonyos kompromisszumokat, legalábbis nem lenne rossz... Mert bizonyára mi sem akarunk éjjel-nappal összekapni valamin, amiben nem értünk egyet. Ő egyetemre akar járni, dolgozni és babázni, lássuk be ez egyedül nem fog menni. De még össze is jönne egy keresetből nem egy álom megélni, különösen egy csöppséggel.  
- Ahhoz is elegek voltunk ketten, hogy megfoganjon. Ahhoz is elegek leszünk, hogy felneveljük. Megvan hozzá mindenünk, hogy csodálatos gyerekkora legyen, csak engedd meg, hogy segítsek. Attól még nem leszel rossz anya, mert nem egyes egyedül teremtesz meg neki mindent. - Egy nővel sem egyszerűbb, mint egy férfival, ha arról van szó, hogy jobb belátásra bírjuk egymást. De komolyan gondolom. Tudom, hogy lesz könnyű, főleg neki megbíznia bennem, mert egyszer már hátat fordítottam neki szemrebbenés nélkül. Szóval, valóban elképesztő lehet éppen az én számból hallania, hogy számíthat rám, de per pillanat nem hiszem, hogy akadna jobb... Én könnyedén levehetnék pár gondot a válláról. Nem kellene egyedül gondolkodnia mindenről.
- Nézd Courtney, nem a bankszámlámmal akarok bizalmat szerezni, de állapotos vagy, néhány hónapon belül pedig szülni fogsz, albérletbe szeretnél költözni, ami nem olcsó, a baba szükségleteiről nem beszélve... Mihez akartál volna kezdeni? Én csak szeretnék nekted megadni mindent, ahogy már eddig is kellett volna. - Arról nem beszélve, hogy semmi esetre sem akarom, hogy egyedül legyen. Nem lennék valami nyugodt a gondolattól, annál is inkább, ha a közelemben tudhatom a lányommal együtt.
Vissza az elejére Go down
Courtney Styles

Courtney Styles

smart one

Age : 30
Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : > Bristol

Seth & Courtney Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seth & Courtney   Seth & Courtney EmptyVas. Szept. 28, 2014 7:53 am




to Seth <3
our baby is a girl

-Nála még helyrehozhatod a dolgokat, mert nem szeretném, ha ez a tudomására jutna. Nem érdemli meg azt, hogy ne szeressék. Csodálatos egy teremtés lesz, ezt már előre tudom. Nem kell tudnia köztünk miért nem működött a dolog, csak legyünk ott, ha szüksége lesz. – még kicsike, de lassan kibújik a védelmező burokból és akkor kezdődik el az igazi élet. Elragadó hölgyemény lesz, már előre látom, nyüzsögni fog, de ez csak jót jelent. Már szeretném a karjaim közt tartani, megpuszilni és beszívni azt a nagyon finom babaillatot.
- Legyen úgy. Én teljes szívemből kívánom neked azt, hogy sikerüljön jó apává válnod, na csak egy olyan legyél, akit jobb elfelejteni. – bízom abban, hogy Seth képes megváltozni és gyengéden hozzáállni majd a későbbiekben a megfelelő módon nevelni a lányát. A gyerek nagy felelősséggel jár, sokat kell áldoznunk értük és muszáj mindig az első helyre tenni a gyereket. Hiszek abban, hogy ez Seth-nek is sikerülhet, előtte is sikerült már férfiaknak neki sem kéne nagydolognak lennie, és ha kellő képen akarja, akkor úgyis összejön.
- Igaz. De belátom, hogy segítségre lesz, van szükségem mert nem vagyok elég mindenhez egyedül. Márpedig Emilyt nem szeretném, ha más nő nevelné fel, a tudat, hogy nem lehetek ott valamelyik fontos eseménynél elszomorít. Az egyetem viszont muszáj, hogy a későbbiekben megadjak neki mindent. – makacs vagyok de az a helyzet, hogy Seth is hajthatatlan, amit eldönt az úgy is lesz így nincs miért tovább viaskodnom vele. A végén úgyis igaza lenne és a segítségét kérném, így inkább elfogadom már az elején, így nem eshetek nagyot. Megbízom benne, valamennyire, azért még teljesen nem sikerült megenyhítenie.
- Megengedem, hogy segíts nekem, nekünk. Meg amúgy is, milyen anya lennék, ha eltiltanám az apjától? Majd Ő eldönti, hogy szeretné e tartani veled a kapcsolatot vagy sem, de részemről nyílt utat kapsz hozzá. Köszönöm Seth. – suta bocsánatkérést nyammogok el neki, mert azért még mindig haragszom rá, de a lányom sorsát sokkal előrébb tartom, mint a sajátomat. Lehet nekem nem jött össze a tökéletes párkapcsolat, de neki még lehet remek kapcsolata az apjával. S ki tudja? Talán a közös gyereknevelés összehoz minket, bár én semmit sem szeretnék már tőle, ahhoz többre lenne szükség mint két bocsánatkérő szóra, nem adom be még egyszer olyan könnyen a derekam.
- Kellett volna… nekem nem a pénztárcádra van szükségem vagy a csekkeidre, hanem az érzelmi támogatásra, amit nem kaptam meg. Tudom, hogy mindez költséges de megteremtem a szükséges alapot hozzá. A segítséget viszont elfogadom. – hátradőlök a székembe, és mosolyogva nézek a pincérre mikor jön, hogy felvegye a rendelésünket. Veszem a lehetőséget és először rendelek én, egy jó hadseregnyi ételt ráadásul, amihez teát kérek. Nem tudom pontosan mit is szeretnék enni, minden kívánok…

Jövendőbeli apukának íródott a reag, és írás közben a(z) tainted love című számot hallgattam. Very Happy

©️


Vissza az elejére Go down
Seth Woodrow

Seth Woodrow

rich man

Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Bristol, Anglia

Seth & Courtney Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seth & Courtney   Seth & Courtney EmptyKedd Szept. 30, 2014 1:41 am


Courtney & Seth



- Ezt úgy mondod, hogy tulajdonképpen meg se próbáltuk. Tudom, hogy ez is az én hibám, csak szerintem nem fair valamiről úgy beszélni, hogy nem tapasztaltad meg, csupán az előítéleteid beszélnek belőled. De persze nem hibáztatlak. Én szúrtam el. Viszont a picivel még csinálhatjuk jól, együtt. - Totálisan leblokkolt a hír, hogy apa leszek. Én is tudom, hogy nagyon nem így kellett volna reagálnom erre az egészre. Egyszerűen nem szabadott volna ellöknöm magamtól őket, mert ezzel mindent elszúrtam, amit és amennyire csak lehetett. Legalábbis az esélyeimet nála azt egész biztosan, de attól a kislányomhoz még lehetek jó, és még lehetek a szemükben jó apa.
- Ha azt akartam volna, hogy elfelejtsetek, akkor nem kereslek meg, nem látsz soha többé, számomra pedig nem lennétek. De nekem ez nem menne, hogy egész életemben bűntudatom legyen, az nem. - Kívánjon inkább a pokolba tiszta szívéből, minthogy tudomást se vegyen rólam. Én pedig inkább megpróbálok ezentúl a jónál is jobb lenni hozzájuk, mintsem, hogy azt akarjam elfelejtsenek.
- Köszönöm Courtney... Momentán semmit sem akarok jobban, mint megérdemelni, hogy apa lehetek. - Úgy is fogalmazhatunk, hogy ez a legfontosabb mindenki életében. Szülőnek lenni egyben a legnehezebb, legfontosabb és legbüszkébb feladat, amit jól kell csinálnunk, más különben elképzelésünk sincs róla mi mindent elveszíthetünk. Nos, én nem akarom megtapasztalni. Büszke apa akarok lenni.
- Oké, Ezt elfogadom. Viszont az első akarok lenni, akinek szólsz, ha valami kell... Bármi, akármi. - Valahogyan akkor is elfogom érni, hogy megbízzon bennem, mert erre nekünk is szükségünk van, a bizalomra. Másképp nem fog működni, tényleg nem. Bár nem akartam tudomást venni erről az egészről, de azt mindvégig tudtam, egy percig sem kételkedtem benne, hogy belőle fantasztikus anya lesz. Miért, miből? Fogalmam sincs. Egyszerűen csak az a csillogás a szemeiben elárulta.
- Csodálatos anya leszel, ugye tudod? - Én pedig mocskosul szerencsés vagyok. Nem csak Emily és Courtney miatt, hanem azért is mert megengedi, hogy helyrehozzam a hibáimat, még ha nem is fog sikerülni mindet, de tudom, hogy egy napon még köszönettel fogok neki tartozni azért, mert a kislányunk apja lehetek.
- Hűha, hát ezek szerint Te is az a mindent kívánós kismama vagy? Nem látszik. Döbbenetes jól nézel ki. - Ez tagadhatatlan, akár a döbbenet az arcomon, miután mindketten rendeltünk. Észvesztően gyönyörű, akárcsak a baba előtt. Szóval, egyáltalán nem tudom magam azért hibáztatni, mert képtelen voltam ellenállni a csábításnak. Courtney után még így nagy pocakkal is megfordulnék.
Vissza az elejére Go down
Courtney Styles

Courtney Styles

smart one

Age : 30
Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : > Bristol

Seth & Courtney Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seth & Courtney   Seth & Courtney EmptyHétf. Okt. 13, 2014 7:02 am




to Seth <3
our baby is a girl

-Lehet, ha másképp álltunk volna dolgokhoz minden máshogy alakult volna, de ezt nem tudhatjuk, és amúgy sem a múltban kell élnünk. Pár hónapon belül szülők leszünk, arra koncentráljunk, hogy a kicsi boldog családba kerüljön. – legalábbis számomra az a legfontosabb, hogy a gyerekem békességben, boldogságban és szeretetben nőjön fel. Ennél több nem is kell. Ha az apja szereti és a széltől is óvja, ráadásul az anyja is imádja a csöppséget minden adott a jó fejlődéshez. És szerintem bármennyire nehezen is indult a dolog, Sethből válhat még remek apuka. Mindenki követhet el hibákat, emberek vagyunk és előfordul, ezért kell adni a másiknak egy új lehetőséget a bizonyításért.
- Örülök annak, hogy megjött a józan eszed. Boldoggá tetted a napomat a meglepetésszerű feltűnéseddel. Megérte reménykedni abban, hogy megváltozhatsz. – halványan elmosolyodom, a szívemben lévő kisördög, pedig elhallgathat, mert nem maradtam egyedül. Végül csak akadt egy rendes személy, aki nem hagy magamra a nehéz időkben, amik egyben a legszebbnek is tekinthető. Próbáltam utálni teljes szívemből, de nem ment, valami nem engedte ez pedig a remény, ami mint tudjuk mindig utoljára hal meg.
- Megérdemled, de tényleg. Emilynek egy támogató apára van szüksége, aki mindig mellette van és vigyáz rá. Te vagy az a személy. – ezek a fránya hormonok ilyeneket mondatnak velem, lelkem mélyén tényleg ezt is gondolom, de nem akartam ilyen gátlástalanul kimondani neki. Így evidens lehet számára, hogy mennyire örülök a jelenlétének, az érdeklődésének, a szívem hevesebben dobban a gondolatra, hogy esetleg elkísér egy vizsgálatra vagy ruhácskát nézni a lányunknak. Ilyen érzésnek kell uralkodnia egy terhesség alatt, öröm, boldogság.
- Rendben, biztosíthatlak afelől, hogy te leszel az első. Bízhatsz bennem. – nem szeretném becsapni, de ha segítségre szorulok, akkor szólni fogok. Felajánlotta, én pedig elfogadtam ajánlatát elvégre nehéz dolog kismamának lenni, és ha a barátnőm pont nem lesz otthon mikor elfolyik a magzatvíz valakire számítanom kell. Seth az apja, ez azt vonja maga után, hogy rábízhatom magam.
- Remélem, minden tőlem telhetőt elkövetek, hogy mindene meglegyen. – elpirulok a bókra, amit az előbb ejtett ki ajkain. Az Ő szájából hallva még ezt is elhiszem neki, pedig pár napja nem voltam biztos abban, hogy megállnám a helyem anyaként. Talán épp egy férfire, a férfira, az apára volt szükségem ahhoz, hogy teljesen felkészült legyek Emilyre.
- Amit a baba kér, azt meg is kapja. Szerencsére a reggeli rosszullétek elkerültek, legalábbis nagyon ritka volt a jelenlétük. Most következik a mérhetetlen kajamennyiség, amit időközben ledolgozok a kismama tornán. Oda is járok, hétfőnként 6-tól este 9-ig. Remek hely, előtte pedig a dokihoz megyek. Ha van kedved eljöhetsz velem a legközelebbire.


Jövendőbeli apukának íródott a reag, és írás közben a(z) am i wrong című számot hallgattam. Very Happy

©️


Vissza az elejére Go down
Seth Woodrow

Seth Woodrow

rich man

Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Bristol, Anglia

Seth & Courtney Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seth & Courtney   Seth & Courtney EmptySzer. Okt. 15, 2014 9:04 pm


Courtney & Seth



- Talán nem én fogom elnyerni a legjobb apa elismerést, de sosem tudtam milyen apa nélkül fél nőni. A lányom se fogja megtapasztalni. - Mert mindketten itt vagyunk és mindent megadhatunk neki. Nem akartam még apa lenni jó hosszú ideig, de másképp alakult. Apa leszek. Van még egy kis időm beletanulni, bár fogalmam sincs, azt sem tudom hol kezdjem. De hinni akarok abban, hogy bennem is van némi apai ösztön, ha képes voltam túltenni magam a büszkeségemen és bízni abban, hogy a gyerekem anyja adni fog nekem még gy esélyt, hanem is miattunk, akkor a lányunkért. Ezt most nagyon elszúrtam. Én is tudom. Azzal is tisztában vagyok, hogy nem érdemlem meg, hogy megbocsásson, mert ami volt azt már nem tudom visszacsinálni, sőt azt a támogatást, amit akkor kellett volna megadnom neki, amikor mindenki más ellökte azt sem tudom már visszaadni neki...
- Reménykedtél abban, hogy megváltozom? - Szerintem eddig még senki sem reménykedett abban, hogy megváltozom, hogy esetleg sikerülhetne, ha valóban akarnám. De ezek szerint Ő sokkal erősebben akart bízni ebben, sőt bennem. Ezek szerint valahol mélyen legbelül még azután is bízott bennem, hogy világosan kijelentettem nem akarom ezt a gyereket.
- Én eddig is bíztam. Tudtam, hogy megfogod állni a helyed egyedül is. Azt is pontosan tudtam, hogy megtartod Őt nélkülem is, akkor is, ha nem segítek és nem áll melletted senki. Ennél fogva tőled jobb anyát el se tudnék képzelni a babánknak. - Azt hiszem, sőt biztos vagyok benne, hogy ilyen egy mindent feláldozó szülő, hiszen, ha nem is végérvényesen, de ideiglenesen mindenről lemondott a lányunkért. Én pedig, ha ez most nehezen is hiszi el nekem mindvégig tudtam, hogy megteszi. Tudtam, hogy kifog tartani, ameddig csak kell. Nem számít, ha egyedül is kell végigcsinálnia.
- Te már most is azt teszed... Azért küzdesz, hogy Ő szerető családba szülessen. Küzdesz azért, hogy amikor felnő ne arról keljen beszélne#20B2AAd neki, hogy csak egy egy éjszakás kaland volt, az apja pedig hallani se akart gyerekről és ezt köszönöm Courtney. - Most már csak nekem kell megállnom a helyem apaként. Ő már készen áll arra, hogy anya legyen. Csak úgy ragyog. Boldog ettől a babától. Én pedig a részese szeretnék lenni a boldogságának.
- Egy csoport hormontúltengéses kismama egy helyiségben... Veszélyesen hangzik. De nagyon szívesen. Semmiből se akarok kimaradni illetve... Azt nem nézném végig, ahogy a szülőasztalon szenvedsz, ha nem muszáj. Meg gondolom körülbelül a pokolra is fogsz kívánni a fájásoktól, szóval... Jobb, ha nem ölsz meg közben. - De persze azt sem fogom kihagyni, sőt az utolsó hetekben szeretnék is mindig a közelében lenni.
Vissza az elejére Go down
Courtney Styles

Courtney Styles

smart one

Age : 30
Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : > Bristol

Seth & Courtney Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seth & Courtney   Seth & Courtney EmptyPént. Okt. 17, 2014 3:54 am




to Seth <3
our baby is a girl

-Szerintem annál szörnyűbb nincs is mikor egy gyerek nem lehet mindkét szülőjével. Amúgy Seth ne legyél ennyire pesszimista, lehet még belőled a legjobb apa. Csak gyakorlás kérdése. – én még mindig bizonytalan vagyok magamban. Honnan fogom tudni miket kell csinálni egy újszülött kisbabával? Vagy ha sírni kezd, akkor mit fogok tenni? Honnan tudom mikor kell a pelusát kicserélni és mikor csak etetni? Mindez hatalmas mérföldkő lesz az életembe, persze csak miután megérkezett a baba. Rengeteg dolgot nem tudok még, azt se tudom miként kéne megfürdetni a drágaságot az első napokban, vagy, hogy mit kell tennem, ha pöttyöket látok rajta. Már csak belegondolni is rossz és félelemmel tölt el, hogy milyen lesz a gyereknevelés. Mi van, ha nem fog menni? Mert az előfordulhat vagy előjön nálam az úgy nevezett terhesség után depresszió? Mihez kezdek magammal? Bárhogy is legyen bízom az apjában, és átengedem magam neki, remélve azt, hogy nem fogja elutasítani a segítségkérésemet.
- Reménykedtem, és szerettem volna, hogy megváltozz. Nem miattam, hanem a gyerekünkért. – halványan mosolygok rá. Tényleg arra vártam mikor jön meg a józan esze és kezd el apaként viselkedni, vagy legalábbis felnőtt férfiként, aki vállalja a következményeket. Szeretne megváltozni bennem ez mérhetetlen boldogságot generál, és várom, sőt szeretném már látni miben lesz más. Bízom benne, rendesen.
- Nehéz volt egyedül szembenézni mindenkivel. Én egyáltalán nem hittem, hogy képes vagyok minderre csak az motivált, hogy egy új élet növekedik bennem, aki nem érdemelné a halált. Nem lenne tiszta a lelkiismeretem, ha abortuszra mentem volna. – akaratomon kívül csúszik a kezem domborodó pocakromra és simogatom meg. Még meg sem született de szeretném védeni minden rossz dologtól, és ha ez azt jelenti, hogy fel kell adnom az álmaimat, akkor megteszem.
Majd ha nagyobbacska lesz akkor látok rá lehetőséget, hogy ezeket az álmokat újra fontolóra vegyem, esetleg az egyetemet befejezzem, mert diploma nélkül manapság már sehol nem vesznek fel.
[color=#914A53]- Én köszönöm Seth, hogy megadtad nekem a világ legjobb ajándékát. El sem tudod képzelni milyen nagyszerű dolog várandós nőnek lenni, Emily pedig egyenesen imádnivaló. – tisztán emlékszem arra mikor az első hangos ultrahangon vettem részt. Előkerültek bizony a papír zsebkendők, mert amint meghallottam a pici szívének dobbanásait egyből elöntötte a szememet a könnyek.
[i][b]- Nem a kismamatornára gondoltam, hanem az ultrahangos vizsgálatra. Még mennem kell párszor, hogy a doki megbizonyosodjon arról, hogy minden rendben. A szülőszobára meg nem is engednélek be, hidd el nem szeretném, ha olyan állapotban látnál.
– nem is értem azokat a személyeket, akik még videót is készítenek erről az eseményről. A táskám után nyúlok és előhúzok egy borítékot, amiben az eddigi összes kép megtalálható.
- Ő a kicsi Emily. – nyújtom át neki a képekkel teli papírtakarót.


Jövendőbeli apukának íródott a reag, és írás közben a(z) cold night című számot hallgattam. Very Happy

©️


Vissza az elejére Go down
Seth Woodrow

Seth Woodrow

rich man

Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Bristol, Anglia

Seth & Courtney Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seth & Courtney   Seth & Courtney EmptyPént. Okt. 17, 2014 9:13 pm


Courtney & Seth



- Elég, ha neki a legjobb tudok lenni. - Nagyon remélem, hogy az apa szerepben is leszek annyira jó, amennyire szeretnék és annyira jó, amennyire az életemnek más területein vagyok. Most ebben akarok sikeres lenni. Nem csak magamért, a lányomért is. Az életemnek a nagy részében önző voltam. Tudom. Finoman fogalmazok. Önző és büszke is. Most viszont azt szeretném elérni, hogy sok-sok év múltán a lányom is az legyen, az lehessen rám. Mert én biztosan az leszek. Ami még biztos, hogy rettenetesen el lesz kényeztetve, mert nincs és nem is lesz, amit ne adnék meg neki. Először is, mert módomban áll. Másodszor, mert nem voltam mindig mellette, mellettük, a miért bűntudatom van. Harmadszor pedig mert tudom, hogy nagyon büszke apa fogok lenni már az első pillanatoktól fogva.
- Courtney, elismerem, hogy nagyon nem így akartam, de ahhoz meg nem vagyok elég gerinctelen, hogy csak egy hibaként kezeljem a kialakult helyzetet. Nem így akartam, de így alakult és ezen nincs is mit tovább taglalni... Örülök, hogy nem hallgattál rám, ránk, mindenkire és Te nem mondtál le róla, sokkal inkább minden mástól érte. Tisztellek érte. A gyerekem anyja vagy és ezt sosem fogom elfelejteni. Ezzel tulajdonképp csak azt akartam elmondani, hogy nem akarom, hogy boldogtalan legyél. - De ugyanakkor nem viselném el, ha egy másik férfi lenne a közelükben. Nem erőltethetem rá, hogy próbáljuk le mindennek ellenére, de abban még bízhatok, hogy idővel változni, javulni fog a kapcsolatunk talán annyira, hogy ezen is elgondolkodhassunk, mert a lányunk megérdemelné...
Egy idióta voltam. Csak magamra gondoltam. Nem lett volna jogom arra kérni, hogy vetesse el, mert el sem tudom képzelni milyen érzés... - Tulajdonképp az abortusz gondolatától is a hideg futkos a hátamon. de a lehetősége nem az én számlámra írandó. Én azt mondtam, hogy nem akarok tudni erről az egészről. Az abortusz azért lett volna, hogy Te követhesd az álmaidat és semmi és senki se zavarjon ebben. - Volt alkalmam hallani, amint a szüleink erről a lehetőségekről tanácskoznak. Gusztustalan...
- Számíthatsz rám. - Vettem el az asztalról papírborítékot. Az egyetemi felvételimnél is nyugodtabb voltam. Most pedig a születendő gyerekem ultrahangos képeit fogom először látni. tényleg nem mérhető semmihez sem. Gondolataimba merülve vagy inkább, mint akit megbabonáztak kezdtem el nézegetni a képeket, ha most elkezdene csettintgetni a szemem előtt szerintem az sem tűnne fel, mert ezek mondhatni az első pillanatok a lányommal, Emilyvel.
Vissza az elejére Go down
Courtney Styles

Courtney Styles

smart one

Age : 30
Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : > Bristol

Seth & Courtney Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seth & Courtney   Seth & Courtney EmptySzomb. Okt. 18, 2014 4:02 am




to Seth <3
our baby is a girl

Ezt az évemet nem így képzeltem el, nem álmodoztam arról, hogy a közeljövőben anyává válok, de a Sors közbeszólt és igazából jól is tette. Szeretem azt az életet, amit a baba nyújt nekem azzal, hogy belépett az én kis jelentéktelen életemben. Lehet sokan azt mondják fiatal vagyok még, először a tanulással kellett volna foglalkoznom nem pedig a légy bekapásával, de ami összejött az összejött, én pedig nem fogom eldobni magamtól a lehetőséget, hogy anya lehessek. Lehet többször nem jönne össze, inkább nem kockáztatok, és miért is tenném, ha útközben Sethenk is megjött az esze?
Mellettem, mellettünk akar lenni minden egyes percben, szeretne részese lenni az életünknek ez pedig boldogsággal tölt el. Tudom, hogy gondoskodó apa lesz, olyan aki nem felejti el mikor van a lányának balett edzése és mikor kell babákat venni neki. A pónikról nem is beszélve.
- Mindig jó kislány voltam, a szüleim tanácsai szerint cselekedtem, tulajdonképpen Ők irányították az életemet, de mindez megváltozott azon az estén mikor elmentem bulizni. Áldom és átkozom is azt a napot, de mindent neked köszönhetek Seth. Kirúgtál a biztonságot nyújtó csigaházamból így megmutatva miként is kell élni. Nem haragszom érte, legalábbis már nem. Megtanultam döntést hozni, és azzal, hogy mindenkinek bemutattam és a saját véleményem szerint cselekedtem, ezzel tettem jót mindenkinek. – szívből örülök annak, hogy így alakult az életem. Bár annak jobban, ha mondjuk a gyerekem apja már a kezdetektől fogva támogatott volna, de jobb később mint soha, nem igaz? – Én boldog vagyok Seth, egy csodálatos kislányom lesz, akit pár hónapon belül már a saját karjaimban tarthatok. – ha pedig a pasik által nyújtott boldogságra gondolok, akkor az már más tészta. Valamikor biztosan nekem is meg kell keresnem a partneremet, aki segít a gyereknevelésben is. Számomra Seth, a gyerekem apja lenne a tökéletes társ, de nem úgy néz ki, hogy nekünk menne ez a dolog. Felemésztenénk egymást, vagy valami hasonló. Félek ettől az érzéstől.
- Még mindig a visszhangzik a fülemben azok a szavak mikkel elküldtél azon az estén. A szüleinkről pedig ne is beszéljünk, majd megbánják az abortusz felhozatalát mikor meglátják a legszebb babát, az unokájukat. – minden anya elfogult a gyerekével, én is megtehetem és meg is fogom tenni. Emily már most elvarázsol mi lesz akkor mikor megérkezik? El se tudom képzelni…
- Köszönöm. – alsó ajkamba harapok mikor látom mennyire elveszett a képekben. Mintha látnám lelki szemeimmel miként tartja a kezében a csöppséget. Beszélni szeretnék hozzá, de nem figyel rám ezért jobb kezemmel az Ő kezéért nyúlok és megsimogatom.
- Emily majd szétrúgja az oldalamat, türelmetlen egy nőszemély. És gondolom éhes is.

Jövendőbeli apukának íródott a reag, és írás közben a(z) black widow című számot hallgattam. Very Happy


©️



Vissza az elejére Go down
Seth Woodrow

Seth Woodrow

rich man

Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Bristol, Anglia

Seth & Courtney Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seth & Courtney   Seth & Courtney EmptyKedd Okt. 21, 2014 1:17 am


Courtney & Seth



- Abban biztos vagyok, hogy ez a baba a legjobb, amiben részem volt egész életemben, még ha nem is akartam, akkor is így gondolom. De Te nélkülem is a sarkadra álltál volna előbb-utóbb, csak történnie kell valaminek, amitől besokallsz és eldöntöd magadban, hogy elég volt, másképp fogom csinálni, mert jó tanácsokkal tele van a padlás, de élni helyettünk senki sem tud. Nálam ez a pont Te voltál és az, hogy teherbe estél. Valaminek engem is észhez kellett térítenie, hogy ráébredjek másképp akarom csinálni. - Többnyire én is mások helyeslése szerint csináltam mindent. Talán most egészen máshol tartanék, amilyen makacs vagyok és mindig magamra hallgatok, de nem így volt. De csak akkor egyszer ne hallgattam volna senkire, nem hallgattam volna meg senkit, akkor minden másképp lenne. Tudom, hogy ezen már hiába is rágódom, mert a múlton nem tudunk változtatni, de végül egyedül léptem túl az önzőségemen, korábban, akkor is ment volna, ha nem lettek volna mások, akik elhitették velünk, vagyis szinte belénk erőszakolták, hogy ez a nem kívánt gyerek a legrosszabb, ami történhetett velünk... Ő erősebb volt nálam. Én feladtam, csak hogy nyugtom legyen, mert már elegem volt abból, hogy mindenki olyan rohadtul tudja mit kellene tennem, épp csak én nem. Szóval velem könnyű, könnyebb volt. Vele már nehezebb, nem is bírtak el vele.
- Én most nem a babára gondoltam, hanem ránk. Rád... - Lehet ezt jobb lett volna nem kimondani, de z most már nem lényeges, mert kiböktem. Az ember előbb azzal szembesül milyen férjnek lenni, csak azután kell elgondolkodnia azon milyen apa válhatna belőle. Velünk ez fordítva esett meg, sőt egy kicsivel gyorsabban is történtek a dolgok. Szinte azt mondhatjuk, hogy nem is ismerjük egymást. Én alig tudok valamit a gyerekem anyjáról. Ő pedig alig tud valamit rólam. Mindössze annyit, ami akaratlanul is meghallott, ami nem lehet túl fényes, sosem voltam egy bájgúnár. De ha mindennek ellenére képes bízni abban, hogy képes vagyok megváltozni értük, akkor megérdemel annyit, hogy megpróbáljam.
- Nem akartam a későn ébredők között lenni. - És bűntudatot sem akartam érezni, mert lelkem azért még nekem is van, attól függetlenül, hogy sokszor nem veszek róla tudomást, néha azért érzem, hogy van. - Inkább nézek mindenkivel szembe a Te oldaladról.
- Fogalmam sincs hol késik a rendelésünk. Rugdossam... Oh, már nem kell. - Épp felakartam ajánlani, hogy seggbe rugdosok mindenkit, amikor meghozták az ebédünket... - Te jó ég. Azt Te mind megfogod enni? Érdeklődve fogom nézni hová fog az a sok minden beléd férni. - Előbb elképedtem, majd elmosolyodtam. Felteszem még nekem is sok lenne, de hát a kislányunk éhes, akkor enni kell... Mindenből, amit csak kér.
Vissza az elejére Go down
Courtney Styles

Courtney Styles

smart one

Age : 30
Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : > Bristol

Seth & Courtney Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seth & Courtney   Seth & Courtney EmptySzer. Okt. 22, 2014 6:32 am




to Seth <3
our baby is a girl

-Még meg sem született a picibabánk, de már két ember életét változtatta meg, és szerintem mi csak a kezdet voltunk. A szüleink is mentem máshogy fogják gondolni a mondottakat mikor meglátják. Bennem mindig is megvolt az, hogy gyereket akarok és nem egy meghatározott időben, hanem akkor mikor jönnie kell. Emilynek most kellett eljönnie, mert ráébresztett arra, hogy nem minden a tanulás és a munka, hanem annál sokkal fontosabb a boldogság. A babám pedig ezt jelenti számomra, mérhetetlen boldogságot. – már régóta televolt a hócipőm azzal, hogy a szüleim és a családom belátásai szerint cselekedtem, belém nevelték azt, hogy első a pénz és csak utána szükséges a családdal foglalkozni. De mindezt hiába próbálták belém rögzíteni valami mindig izzott bennem, az ellentmondás iránti vágy csak nem volt elég bátorságom.
De mikor megtudtam a jövőm új úthoz ért akkor megvilágosodtam, egyből leesett, hogy én sosem voltam és nem is leszek olyan, mint a szüleim. Ezt az érzést, a terhességet, azt hogy eljárok ultrahangra és érzem miként rugdos a pici lábával felbecsülhetetlenek, minden nő álma még akkor is, ha nem ilyen fiatalon következik be.
Nem vagyok egy könnyű természetű nő, makacs vagyok és ha kell nagyszájú, ezen tulajdonságok pedig remekül jöttek mikor fogtam a leg lényegesebb cuccaimat és átmentem a barátnőmhöz lakni. Még most sem hiszem el, hogy megtettem ezt a lépést, de abortuszra semmiképp nem mentem volna el. Most élném a lázadó korszakomat? Dehogy, csak a magam útját kezdem el járni.
- Ránk? Ezt hogy érted? Mi is boldogak vagyunk, nem? Te részese lehetsz a kislányod életének, én pedig a legszebb időszakomat élem. – vagy mi másra gondolhatott?
Szerintem a mi történetünk már akkor depi endre lett írva mikor megismerkedtünk azon a bizonyos éjjelen. Lehet, ha másképp alakul ez a dolog és nem leszek terhes, vagy ha máskor is találkozunk akkor együtt lettünk volna, lett volna esély arra, hogy esetleg egymásba szeressük, de így… Bár nehéz mindezt elkönyvelni úgyhogy nem is tudok róla semmit, legalábbis kevés dolgot ahhoz, hogy azt mondjam a gyerekem apjától nem akarok semmit, szörnyű ember. Mert lehet nem az, de a szükség néha törvényt bont, s hogy elkerülje a szülei piszkálódását inkább behódolt nekik. De megjött az esze, ez azért értékelendő.
- Megnyugodhatsz Seth, nem tartozol közéjük. Még időben jött meg a józan eszed. – mosolygok, jól érzem magam és hosszú idő óta nem csak a baba gondolata tesz boldoggá. Most, hogy itt ül velem az apja is mintha tökéletes lenne minden, túl tökéletes ahhoz, hogy igaz legyen. – Örülök, hogy nem kell ezt a harcot egyedül megvívnom. – már kezdtem belefáradni, de nem adtam volna meg, Emily jelent számomra mindent.
- Köszönjük. – nézek rá hálásan a pincérre, aki leteszi elénk egy hadseregre elég kajamennyiséget. – Megpróbálom, annyi mindent ettem az elmúlt időben. Például a disznóhúst nem igen ettem meg, de ez is megváltozott. Ha kérsz valamiből nyugodtan vegyél, jóétvágyat. – az ölembe terítem a szalvétámat majd nekifogok kulturáltan elfogyasztani a rendelt ennivalót. Mindenből eszek, rendesen, fogalmam sincs hova fér belém, de képes lennék felfalni az egész konyhát.

Jövendőbeli apukának íródott a reag, és írás közben a(z) black widow című számot hallgattam. Very Happy


©️



Vissza az elejére Go down
Seth Woodrow

Seth Woodrow

rich man

Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Bristol, Anglia

Seth & Courtney Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seth & Courtney   Seth & Courtney EmptyCsüt. Okt. 23, 2014 11:40 pm


Courtney & Seth



- Hát... Őszintén szólva annyiban biztos lehetsz, hogy nem vagyok, nem is voltam az a típus, aki gyereket hagyott maga után mindegyik nőnél, aki megfordult az ágyában. Szóval, a szüleimnek ahhoz mérten kell átgondolnia, hogy részesei szeretnének-e lenni a baba életének, hogy közel sem lesz olyan tökéletes mindig szalonképes és hibátlan életem, mint amilyet szántak nekem. De nem érdekel... Viszont egyelőre biztos vagyok benne és mindenki más is az lehet, hogy ennek az gyereknek akarok megadni mindent és nem akarok tovább lépni. Tehát nem akarnak tudomást venni a kicsiről, akkor elég felszínes kapcsolatot fogunk ápolni, de túlságosan családias sem volt sosem, vagyis végül nem veszítettem semmit sem. - Egészen nyersen megfogalmazva ezt azt jelentené, hogy jó ideig nem akarok többszörösen apa lenni, más nőtől meg pláne nem. A szüleim hibaként könyvelték el. Én nem fogom... Teszek a tökéletes látszatra. Van gerincem. Nem tudnék nem most tudomást venni arról, hogy van egy lányom. Egy kislányom. A mi lányunk. Azt hiszem ezt még gyakorolnom kell, de szerintem hamar belefogok jönni, remélhetőleg az apa szerepbe is.
- Nekik nm is veled van problémájuk, hanem sokkal inkább velem, mert úgymond felelőtlen voltam, amiben is valami... Ők csak engem akartak kihúzni ebből a szerintük kínos helyzetből, amiről úgy gondolták, hogy csak úgy érhetik el, ha katasztrófaként fogják fel... Tényleg úgy is beszéltek róla. Te is hallhattad. Nekem pedig ebből volt már elegem akkor is. Tudod mi tipikusan az a család voltunk, ahol senkit nem érdekelt mit csinálsz addig, amíg megvan a megfelelő látszat és az kifogástalan és addig nem is fognak észre venni, amíg valamit el nem szúrsz. - Miért mondom el mindezt? Mert így talán kicsivel átláthatóbb lesz számára is a dolog, hogy mi miért volt úgy, ahogy. Tudom, hogy ez voltaképpen nem magyarázat semmire sem. Nem is azt várom el, hogy ezek után megértsen, de próbálnék megválaszolni pár kérdést. - Tőled odáig lettek volna, ha nem egyből azzal indítunk, hogy terhes vagy. - Rossz volt az időzítés. De imádták volna, ha előszór is úgy viszem haza bemutatni, hogy a barátnőm, nem egyből azzal, hogy nagyszülők lesznek.
- Szerintem nagyon sokan eszméletlenül boldogok lenének, ha annyi kitartás és erő volna bennük, mint benned. Mert boldogabb lett az életed mióta erre rájöttél. - Okos, csinos, talpraesett, határozott. Az időzítésben nem vagyok nagy, de mindig is egy ilyen nőt kerestem, akartam és amikor épp nem kerestem, akkor megtaláltam.
- Jó étvágyat... Na és nálatok változott valami? - Az Ő szülei sem egészen úgy álltak a helyzethez, ahogy kellett volna. Inkább voltak csalódottak, mintsem boldogok. Kíváncsi tekintettel fürkésztem, hogy az a sok minden tényleg hová fog beleérni, bár szerintem ez még neki is rejtély. Kétlem, hogy a terhesség előtt ennek a felét is megbírta volna enni.
Vissza az elejére Go down
Courtney Styles

Courtney Styles

smart one

Age : 30
Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : > Bristol

Seth & Courtney Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seth & Courtney   Seth & Courtney EmptyVas. Okt. 26, 2014 10:03 am




to Seth <3
our baby is a girl

Csendben hallgatok mellette mikor a családjával való viszonyról beszél és arról, hogy ha a szülei ugyanúgy fognak hozzáállni a kicsihez mint pár hónappal ezelőtt, akkor elég felszínes kapcsolatuk lesz. Szomorú azt hallani, hogy eddig sem volt az a kimondott családi hangulat nálunk, el sem tudnám képzelni milyen lehetett a gyerekkora. Bár, lehet nem szenvedett hiányt semmiben, és így próbálták enyhíteni a bűntudatukat a szülei.
- Ennek igazán örülök, hogy Emilynek nem kell megosztoznia az apukáján, és nem kell megszoknia hatezer másik gyereket. – viccelődök ugyan, de azért tényleg örülök annak, hogy Seth nem többszörösen apuka. – A szüleiddel majd meglátjuk, hogy lesz, úgysem ők a legfontosabbak a gyerekünk életében, hanem mi. Az meg még fontosabb, hogy mi ketten harmóniában éljünk egymás mellett. Ha nem akarnak tudomást venni róla, akkor ők vesztenek, mi nem leszünk kevesebbek ettől. – legalábbis szerintem nem.
Különben sem vagyok az a fajta, és soha nem is akartam olyan anyuka lenni, akit befolyásolhatnak az öregebbek. Oké, hogy hagytam beleszólni a szüleimet a legtöbb dolgomba, de ez csak azért volt, mert akkor úgy gondoltam, hogy egyedül képtelen vagyok döntéseket hozni. Ezt pedig már régen megcáfoltam.
- Bocsáss meg, de utálom az ilyen embereket. Nem minden a látszat, mert kívülről hiába szép az alma, ha belől rothadt az egész. Nem minden a hírnév, mert ha az elmúlik akkor mi marad? A családodra nem számíthatsz, mert csak a címlapon támogatjátok egymást, akkor ennek mi értelme? Nem értettem a szüleidet akkor sem, és nem is akarom. – alsó ajkamat kezdem el rágcsálni, majd nagy levegőt veszek és folytatom. – Előttem leírták magukat azon az estén, és lehet bennem van a hiba, amiért terhesen állítottam a házukba, de valahogy nem szeretnék megismerkedni velük. Igaz, mindenkinek jár a második esély, de ahhoz bizonyítani is kell. Ők pedig magasan tesznek a jövendőbeli unokájukról. – tényleg türelmes vagyok, és megértő, amiért sokan néznek naivnak, de vannak határok, amiket jó lenne betartani. – Már mindegy, csak lehet, ha másképp, esetleg finomabban reagálják le az egész helyzetet minden máshogy lenne. – már mindegy, mert ami volt az már nem jön vissza.
A második esély lehetősége az mindenki előtt ott lebeg, én kész vagyok elszívni a békepipát, ha társra találok. De egyedül csak a hülye iszik magába, akkor ez miért ne lenne igaz a csatabárd elásására is?
- Köszönöm Seth, ez igazán jól esett. Bókolni aztán tudsz, nézd, még a könnyeim is kezdenek kicsordulni. – egyik legrosszabb dolog a terhességben a felfokozott érzelmek. Így képes vagyok nagyon hamar elkezdeni sírni, ugyanakkor váltani is.
- Változtak a dolgok. Például már nem a szüleimmel lakom, és egészen a múlthétig egy szót sem beszéltem velük. Azt hitték megtöröm, feladom és sírva könyörgöm nekik, hogy segítsenek. De nem így tettem, rájöttek, hogy akaratos egy nőszemély vagyok és inkább támogatnak. Meg szerintem rájöttek arra, hogy hamarosan unokájuk születik, akit majd lehet babusgatni. Attól függetlenül, hogy most úgymond szent a béke köztünk nem fogok visszaköltözni hozzájuk, jól vagyok ott, ahol. De elfogadtam az ebéd meghívásukat vasárnapra. Beszélgetni akarnak, és megtudni dolgokat Emilyről. – regélem el neki a szüleimmel való kapcsolatot, ami nem rég alakult ki. Igazából jó is, meg nem is, de erre kár gondolni. Nem érdekes.
A tányérokból pedig egyre jobban fogy az étel, ebből is, abból is csipkedek és már mindjárt ki is ürülnek.


Jövendőbeli apukának íródott a reag, és írás közben a(z) black widow című számot hallgattam. Very Happy

©️



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Seth & Courtney Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seth & Courtney   Seth & Courtney Empty

Vissza az elejére Go down
 

Seth & Courtney

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
we are young II.  :: Bristol :: Belváros-