<3
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome!
Bristol, 2014.
Illegalitás vagy legalitás? Habzsolás vagy kemény munka? Függőségek. Éjszakai élet. Bűnözők. Hatóságok. Kóstolj bele Bristol mindennapjaiba. Te mi mindent tennél meg azért, hogy meglegyen mindened, amire szükséged van? Azt hiszed nem keveredhetsz bele a rossz dolgokba? Vigyázz! Akármikor áteshetsz a ló másik oldalára.
Az oldal megnyitotta kapuit!
2014.09.11.
Staff

Alexis Kingsley

admin - profil



Nathaniel Ainsworth

admin - profil

Legutóbbi témák
» Twilight After Dark
Nathaniel & Kyle & Alice EmptyPént. Dec. 26, 2014 9:37 am by Vendég

» Palmwoods 2.0
Nathaniel & Kyle & Alice EmptyPént. Dec. 05, 2014 11:55 pm by Vendég

» A Discovery Of Witches
Nathaniel & Kyle & Alice EmptyPént. Nov. 28, 2014 6:42 am by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Nathaniel & Kyle & Alice EmptyKedd Nov. 25, 2014 10:47 am by Vendég

» Kyle & Alice
Nathaniel & Kyle & Alice EmptyVas. Nov. 02, 2014 12:32 pm by Alice Cromwell

» Seth & Courtney
Nathaniel & Kyle & Alice EmptyVas. Okt. 26, 2014 10:03 am by Courtney Styles

» Jouer avec la magie --
Nathaniel & Kyle & Alice EmptySzer. Okt. 22, 2014 8:05 pm by Vendég

» Szólánc hírességek neveivel
Nathaniel & Kyle & Alice EmptyHétf. Okt. 20, 2014 2:02 pm by Jesse Knoxville

» Nathaniel & Kyle & Alice
Nathaniel & Kyle & Alice EmptyVas. Okt. 19, 2014 12:25 am by Kyle Crosseria

Statisztika

: 17 (5)
Férfi: 15 (6)
________

Rich man: 7
Rebel: 12
Smart one: 9
Outlaw: 2
Good guy: 2

Megosztás
 

 Nathaniel & Kyle & Alice

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Alice Cromwell

Alice Cromwell

rebel

Hozzászólások száma : 10

Nathaniel & Kyle & Alice Empty
TémanyitásTárgy: Nathaniel & Kyle & Alice   Nathaniel & Kyle & Alice EmptyCsüt. Szept. 18, 2014 11:11 am

Kissé dühösen csapom be a taxi ajtaját. Egész úton duzzogtam, de egyszerűen utálom, ha gyereknek és még hülyének is néznek. Pedig egyik sem vagyok. Mégsem mehetek egyedül bulizni, mert apám nem enged el. A nyakamra küldi Kyle-t, akinek pont annyi kedve van velem jönni, mint nekem elviselni őt. Komolyan, ez most kinek jó? Azt hiszi Kyle majd vigyáz rám? Hát persze... ez olyan, mintha a kecskére bízná a káposztát. Tutira előbb fog benyomni, mint én, mert persze engem egyáltalán nem akadályoz meg a jelenléte abban, hogy igyak és jól érezzem magam. A ruhám többet mutat, mint kéne, túl rövid, felül meg túl kivágott. Kevés ékszer, bulizós smink. Még a magassarkúm sem gátol meg abban, hogy Kyle-t lehagyva haladjak a szórakozóhely felé olyan sebességgel, amit csak képes vagyok diktálni jelen helyzetben. Valójában fogalmam sincs, hol vagyunk. Itt még nem jártam, de nem számít, szeretek új helyeket kipróbálni, bár valamiért úgy érzem, nem pont ez lesz a kedvencem, hiszen Kyle választotta. Még ez is... nem elég, hogy nem jöhetek egyedül, oda sem mehetek, ahova akarok. Pedig a csajokkal már jó régen lebeszéltük ezt a bulit. Bármennyire odavagyok Kyle-ért az ágyban, meg amikor éppen kedves velem vagy tűrhetően bunkó, ez azért nem volt szép tőle. Ő ide akar jönni, tehát ide jövünk... apám meg persze bólogatott rá, hiszen Kyle nyilván jobb társaságba jár, mint én. Ezt hol álmodta, fogalmam sincs... Hiszen csak rá kell nézni. Ő meg a normális társaság? Ugyanmár... Dühösen csörtetek tovább, hamarosan már a szórakozóhelyen találom magam. Körbepillantok, végülis elmegy, de azért nem fogok jó képet vágni, még nem.
- Ugye nem akarsz egész este a nyomomban lenni? Nem kell rám vigyázni. Menj és igyál valamit szerintem – intek a pult felé, ott biztosan jól elfoglalja magát. Én meg körbepillatok, megnézem a felhozatalt. Nem, egyáltalán nem a pia felhozatal érdekel. Csakis a pasik. Szerintem ez nem olyan nagy dolog. Egyszerűen csak jól akarom érezni magam, szórakozni akarok. Egy zsákmányra leső vadállat is megirigyelhetné, ahogy a tömeget pásztázom áldozat után kutatva. Úgy tűnik meg is van. Nem tart sokáig, máris megakad a szemem valakin. Elégedett mosolyt villantok, de nem megyek oda, még nem. Tekintetünk találkozik, én meg kivárom, vajon mit lép, de azért bátorításképp rákacsintok.
Vissza az elejére Go down
Kyle Crosseria

Kyle Crosseria

rebel

Hozzászólások száma : 10

Nathaniel & Kyle & Alice Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nathaniel & Kyle & Alice   Nathaniel & Kyle & Alice EmptyPént. Szept. 26, 2014 8:36 am

Ez az este, már most rossz ahogy van. Nem elég hogy bébicsőszködnöm kell, még az is a lelkemre van kötve hogy vigyázzak a húgomra, ami persze eszemben sincs, a közös taxizáson túl nem terveztem huzamosabb időt tölteni vele, az nem az én stílusom. De legalább a Devil's and Night klub az én választásom, ahol már vannak ismerőseim, és nem is bánom, kelleni fog. Mindenesetre én józanon nem megyek haza. Az fix. Kényelmes fekete viseletbe öltöztem, és egy inget vettem fel, a nadrágomon vannak láncok, viszont az ingen semmi. Kényelmes rövid bakancsot vettem fel, ami 10 soros csak, és nem feltűnő, viszont szar ha megrúgnak vele. Ahogy befelé igyekszünk Alice persze nem rest közölni hogy eszembe se jusson a nyakában lógni. Hát nem is áll.
- Nyugi lesz jobb dolgom is, mint téged figyelni - lépek be a klubba végül, és megcsap az ismerős légkör, imádom ezt a fülledt kis helyet, de azt azért szeretném tudni hogy a húgom apja, honnan a jó égből gondolta hogy én jobb társaságba járok mint a kicsi lánya. Néha még nálam is rosszabb alakokkal sodorja magát össze, de nem érdekel, engem aztán nem. Ahogy puffog, még megborzolom a haját egy egész kicsit, aztán felfedezem a kedvenc asztaltársaságom, ahonnan Neryssa integet, én meg ott hagyom Alicet, és közéjük telepedek le, és merülök el a beszélgetésbe, egyenlőre kényelmesen hátradőlve, és mivel ez még szerencsére dohányzó helynek számít rá is gyújtok. Kellemes füstbe burkolom magam, és kikérek egy nagy gin tonicot magamnak. Egyenlőre mértékkel iszom. Mérték a vödör. Hm. Elmerültem beszélgetek a többiekkel, és közben iszom, és csak néha réved a pillantásom Alice felé, de nincs veszélyben, eszem ágában sincs odamenni hozzá, inkább a mellettem ülő Neryssával foglalkozom.
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Ainsworth

Nathaniel Ainsworth

rebel

Age : 26
Hozzászólások száma : 23
Tartózkodási hely : † az ágyadban nézted már?

Nathaniel & Kyle & Alice Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nathaniel & Kyle & Alice   Nathaniel & Kyle & Alice EmptyVas. Okt. 12, 2014 12:05 pm

a little party never killed nobody
Most is ugyanott, ugyanúgy támasztom a bárpultot, ahogy minden itt töltött estém első fél, esetleg egy órájában szoktam. Egy szál cigi a kezemben, a többi valamelyik zsebemben, inni meg egyedül nem jó. Inkább megvárom, amíg rám talál valaki, akivel lehet. Nem mintha a jelentkezők száma olyan kevés lenne, de tízből öt túl ribanc, négy nem jön be, így csak egyetlen egy marad a végére, aki tökéletes lesz egész éjszakára. A baj csak annyi, hogy sosem tudom, az az egy mikor jelenik meg. Néha ő érkezik először, de sokszor inkább utoljára. Különösebben nem számít, akkor is megvárom, ha időközben ki kell mennem a  mosdóba elintézni egyet-kettőt az öt közül. Fogalmam sincs, mennyi idő lehet, abból ítélve, hogy a tömeg egyre nő, még nem túl sok. A telefonomat sikerült megint otthon hagynom, de nincs is rá szükségem. Ilyenkor nem keresnek, nem is szeretném görcsösen elmenteni senki számát, akivel lefeküdtem, és az idő sem érdekel. Maximum akkor lenne hasznos, ha ki akarnék csikarni a bátyáimból még egy kis pénzt, de ez sem nagy ügy, ha elfogy, meghívatom magam valakivel, aki épp ráér. Tekintetemet a cigifüst mögül folyamatosan a tömegen legeltetem. Hallom, ahogy közvetlenül mellettem két szőke arról dumál egymásnak, hogy a múltkor mindketten szerencsésen bekerülhettek az ötbe. Talán ha venném a fáradtságot, és rájuk néznék, akkor még emlékeznék is, de minek? Általában azon az egyen is szokásom már másnap reggel villámgyorsan túllépni.
Fejemet kissé oldalra döntve mérem végig a lányt, aki ha nem tévedek, pár pillanattal ezelőtt kezdett el bámulni. Elvigyorodom, mikor rám kacsint, s elégedetten lököm el magam a pulttól. Szívok egy utolsót a cigimből, majd bármiféle kapkodás nélkül a hamutálba dobom. Nem áll szándékomban sietni, ha kellek neki, akkor szépen megvárja, amíg lazából ellenállhatatlanba vágom magam, és majd utána tárgyalhatunk arról, hogy mit is fogunk mi ketten csinálni. Megindulok felé, a köztünk lévő távolságot néhány lépésre szűkítem, hogy közelebbről is megnézhessem magamnak. Készakarva sem tudnám letagadni, hogy meglehetősen tetszik, amit látok, ezért még közelebb lépkedek.
- Körülbelül hány kigyúrt pasas fog összeverni, ha meghívlak valamire? - kérdezem félmosollyal az arcomon. - Bár igazából teljesen mindegy. Inkább kapjak egy lila foltot, minthogy egyedül hagyjak egy ilyen szépséget.
tag: alice&kyle | music: xxx | words: 354
robb stark
Vissza az elejére Go down
Alice Cromwell

Alice Cromwell

rebel

Hozzászólások száma : 10

Nathaniel & Kyle & Alice Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nathaniel & Kyle & Alice   Nathaniel & Kyle & Alice EmptyHétf. Okt. 13, 2014 1:42 am

Ez egyszerűen elképesztő. Bírom Kyle pofátlanságát. Az igaz, hogy én sem vagyok semmi ilyen téren, de még bőven van mit tanulnom tőle, hiszen mesterien műveli. Arra, hogy összeborzolja a hajam, csak egy morgással válaszolok, nem mélatom többre. Jelenleg fel vagyok háborodva és minden egyéb ehhez hasonló érzések kavarognak bennem, csak mert sértve érzem az igazságérzetem. A fenébe is, nem vagyok már kislány. Ha meg már bébiszitter… hát erre a feladatra nem az én mintapolgár testvérem a megfelelő személy. Nem tudom apám hol él, de éppen most dobott az oroszlán barlangjába. Legalábbis az ő felfogásában ez a hely maga a pokol, hiszen a neve is valami ilyesmi, nem tudom, annyira nem figyeltem meg, amikor beviharzottam ide. Nem baj, feltalálom én magam… és akkor majd meglátjuk, hogy ki bosszant kit. Mert egyelőre sajnos nagyon is úgy néz ki, hogy Kyle áll nyerésre, ahogy behuppan amellé az örömlány kinézetű szuka mellé, esküszöm alig tudom az öklendezést visszafogni. Na várj csak… rossz embert provokálsz kisfiú… Ugyanis érzem magamon a tekintetét, anélkül, hogy odanéznék. Azt nem fogok… van nekem más látnivaló. Eredetileg csak egy csajos estét akartam, ahol jól kidumáljuk magunkat egy koktél mellett. Veszélytelen lett volna, de pont az apám az, aki ennél durvább buliba lökött bele. Végignézem a pasifelhozatalt, na nehogy már Kyle azt gondolja, hogy én odavagyok érte és egész este azt fogom lesni, hogy éppen melyik testrészét markolássza annak a macának. Ahelyett, hogy hozna nekem egy piát. Hát bunkó, ez van. Meg persze szemtelenül jóképű, mint az a srác, akit kiszúrok magamnak a bárpultnál. Én tényleg csak Kyle-t akartam eredetileg bosszantani, de ahogy rátéved a pillantásom az ismeretlen srácra, egyből átértékelődik bennem minden. Ez az első pillanat, amikor leesik, hogy akár jól is érezhetem magam. Hiszen, ha bárki megkérdezné, milyen pasi az esetem, valahogy így írnám le… és nagyon remélem, hogy a kedves testvéremmel ellentétben szorult meg benne némi jó modor. Rákacsintok, mert miért ne, ma merész vagyok, jobban, mint általában. Bár amúgy sem kell félteni. Egyszerre dolgozik bennem az, hogy megmutassam a testvéremnek, más pasi is akad nekem, nem csak ő, de ez az egész gyerekes bosszú a háttérbe szorul, amikor a srác elvigyorodik és lassan, de megindul felém. Hirtelen eltűnik a mostmegmutatomneked érzés, inkább remegni kezd a lábam, szokatlan és idegesítő módon. Pár lépés választ már csak el minket egymástól, ennyi időm van, hogy összeszedjem magam és legalább külsőleg magabiztosnak tűnjek. Le sem veszem róla a szemem, kis mosollyal várom, hogy mit lép. Meghagyom neki a kezdés jogát és bevallom tetszik is, hogy nem támasztja tovább a bárpultot, hanem lép is… A legtöbb pasi kényelmesen megvárja, amíg a csaj kezdeményez. Máris egy jó pont. Meg még egy, amikor megszólal. Valójában teljesen levett a lábamról, de nem én lennék, ha nem kötnék bele valamibe, meg nem is akarom, hogy egyből nyeregben érezze magát. Pedig ott van. Én meg elhúzom a szám.
- Hát ez a szépség dolgot kár volt belekeverni… pedig olyan jól indítottál… fussunk neki még egyszer – villantok édes, szinte már ártatlan mosolyt. Hát igen, minden pasi kijátssza ezt a kártyát a nők szépségét illetően, de meg kell hagyni, ezt leszámítva nagyon eredeti az ismerkedős dumája. Tetszik nekem, éppen ezért finoman, de beindul nálam a becserkészős projekt. Kész szerencse, hogy csipke tanga van rajtam.
- Egyébként egy sem… ha szerencséd van – hatásos pillantást küldök Kyle felé. Kinézem belőle, hogy az öklével védene meg, mégis úgy érzem, jelenleg az a bizonyos testrésze vezérli a mellette ülő csaj irányába. Nekem mindegy, ennél többet én sem foglalkozom vele.
- Hogy is van az a mondás? Amelyik kutya ugat, az nem harap…. Szóval mit is iszunk? – biztosítom, hogy Kyle nem fogja leharapni a fejét, legalábbis azt hiszem, de úgyis közbelépek. Ezt az estémet nem cseszheti el. Ha már így alakult és ott vagyunk, ahol ő akart bulizni, elégedjen meg ennyivel. Nekem ez a srác kell… pedig még a nevét sem tudom, de máris illetlenek a gondolataim.
- Alice vagyok – duruzsolom a fülébe, kissé közelebb hajolva. Csak azért, hogy ne kelljen annyira túlkiabálni a zenét. Kizárólag azért… Legalábbis jól hangzik így. Egyértelművé teszem számára, hogy mi a helyzet, bár úgy tűnik levágta, hiszen idejött. Nem baj, nem árt, ha biztos a dolgában. Ha csak nagyon nem vágja el magát valami hülyeséggel, ma az enyém. Vagy én az övé. Nézőpont kérdése. A lényeg, hogy reggel nem otthon ébredek terveim szerint.
Vissza az elejére Go down
Kyle Crosseria

Kyle Crosseria

rebel

Hozzászólások száma : 10

Nathaniel & Kyle & Alice Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nathaniel & Kyle & Alice   Nathaniel & Kyle & Alice EmptyVas. Okt. 19, 2014 12:25 am

Elképesztő hogy Alice apja pont engem talált meg ezzel a képtelen feladattal hogy vigyázzak a kicsi lányára. Pont. Én. Aki szinte minden kínálkozó lehetőséget megragad hogy ágyba vigyem a majdnem húgom, majd vigyázok az erényeire. Hát azért ez már olyan szintű elképesztő dolog hogy nevetni van kedvem rajta, de végül nem sokat foglalkozom a lánnyal, inkább a saját társaságom keresem, és észre is veszem őket, feketében és kirívóban és melléjük huppanok, hogy belefollyak a beszélgetésbe és a mellettem ülő Neryssa nem elhanyagolható bájait vegyem szemügyre inkább amit a szűkös kis felső remekül kiemel, de.... korántsem annyira mint Alice bájait. Pedig az ő ruhája fele ennyire sem kihívó. Elfoglalom magam és meghallgatom hogy a hévégén miről maradtam le, ami pletyka szinten érdekel is, főleg hogy többekkel egy egyetemre járok és megvannak a közös körök, akik mittudomén, minket is tanítanak nem csak a másik szakon és ilyesmik. A szaktársak már másik mese, egyiket se vinném ágyba, nem érnek annyit hogy drága időt és figyelmet pazaroljak rájuk, így is én vagyok a szak fekete báránya hogy nem igazán barátkozom, és mindenféle project munkát egyedül csinálok, és elutasítom a segítséget. ÉS röhejes módon emiatt mégis sokaknak tetszem, na meg amiatt is, hogy a kinézetem ellenére többnyire jók az eredményeim, egy-egy tárgy van ami mindig szívás és az átmész-re hajtok.
De most nem akarok ezzel foglalkozni és a szemem visszarebben Alice-ra és rosszallóan ráncolom a homlokom, ki az a homokhuszár aki a húgom körül lebzsel és teszi neki a szépet? Hozzáérjen, máris töröm azt a satnya kis kezeit! Bár... mióta érdekel ez engem? Egészen meglepődöm ezen, hogy milyen érzések kelnek bennem, de úgy döntök még nem lépek. Csak engem akar bosszanani de bassza szájba jól csinálja. Nem bírom elviselni hogy mással édelegjen, méghozzá ennyire látványosan. Felkelek, és a bárpult felé indulok, és alaposan végigmérem ezt a kis párost de nem szólok hozzájuk csak kikerülöm és rendelek még egy kört, ha már így állunk akkor egy egészen ronda estének nézünk elébe. És ki tudja még hol leszek reggel. Nem szokott érdekelni, de forr bennem valami furcsa érzés ami azt követeli hogy törjem ki ennek a szépfiúnak azt a kecses kis nyakát. Végül visszatérek az asztalomhoz, de azért a pillantásom vándorol.
- Hé. Ismeritek azt a pojácát azzal a szőke lánnyal akivel jöttem? - kérdezem végül, mintha csak mellékes lenne. Végül azonban csak tanácstalanságot kapok, nem igazán tudják ki a srác, ami bosszant ha már az én húgomra indult rá, na nem mintha őt amúgy félteni kellene....
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nathaniel & Kyle & Alice Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nathaniel & Kyle & Alice   Nathaniel & Kyle & Alice Empty

Vissza az elejére Go down
 

Nathaniel & Kyle & Alice

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Kyle & Alice
» Nathaniel & Daniel ~ Glad to see you again!??

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
we are young II.  :: Bristol :: Szórakozóhelyek-