<3
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome!
Bristol, 2014.
Illegalitás vagy legalitás? Habzsolás vagy kemény munka? Függőségek. Éjszakai élet. Bűnözők. Hatóságok. Kóstolj bele Bristol mindennapjaiba. Te mi mindent tennél meg azért, hogy meglegyen mindened, amire szükséged van? Azt hiszed nem keveredhetsz bele a rossz dolgokba? Vigyázz! Akármikor áteshetsz a ló másik oldalára.
Az oldal megnyitotta kapuit!
2014.09.11.
Staff

Alexis Kingsley

admin - profil



Nathaniel Ainsworth

admin - profil

Legutóbbi témák
» Twilight After Dark
nda † we're all fifty shades of fucked up EmptyPént. Dec. 26, 2014 9:37 am by Vendég

» Palmwoods 2.0
nda † we're all fifty shades of fucked up EmptyPént. Dec. 05, 2014 11:55 pm by Vendég

» A Discovery Of Witches
nda † we're all fifty shades of fucked up EmptyPént. Nov. 28, 2014 6:42 am by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
nda † we're all fifty shades of fucked up EmptyKedd Nov. 25, 2014 10:47 am by Vendég

» Kyle & Alice
nda † we're all fifty shades of fucked up EmptyVas. Nov. 02, 2014 12:32 pm by Alice Cromwell

» Seth & Courtney
nda † we're all fifty shades of fucked up EmptyVas. Okt. 26, 2014 10:03 am by Courtney Styles

» Jouer avec la magie --
nda † we're all fifty shades of fucked up EmptySzer. Okt. 22, 2014 8:05 pm by Vendég

» Szólánc hírességek neveivel
nda † we're all fifty shades of fucked up EmptyHétf. Okt. 20, 2014 2:02 pm by Jesse Knoxville

» Nathaniel & Kyle & Alice
nda † we're all fifty shades of fucked up EmptyVas. Okt. 19, 2014 12:25 am by Kyle Crosseria

Statisztika

: 17 (5)
Férfi: 15 (6)
________

Rich man: 7
Rebel: 12
Smart one: 9
Outlaw: 2
Good guy: 2

Megosztás
 

 nda † we're all fifty shades of fucked up

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Nathaniel Ainsworth

Nathaniel Ainsworth

rebel

Age : 26
Hozzászólások száma : 23
Tartózkodási hely : † az ágyadban nézted már?

nda † we're all fifty shades of fucked up Empty
TémanyitásTárgy: nda † we're all fifty shades of fucked up   nda † we're all fifty shades of fucked up EmptyPént. Szept. 12, 2014 10:34 am

nath ainsworth



.:family:.
maybe you
maybe you
maybe you
maybe you

.:friends:.
maybe you
maybe you
maybe you
maybe you

.:lovers:.
- Isa Jonas
maybe you
maybe you
maybe you

.:enemies:.
maybe you
maybe you
maybe you
maybe you

.:others:.
maybe you
maybe you
maybe you
maybe you



credit to tillie at caution



you and nath



írj nekem ide valami cukit




Kód:
<div style="font-family:times new roman; font-size:50px; text-transform:lowercase; color: #615572; line-height:85%; font-weight: bold; letter-spacing:-5px; text-align:center; font-style:italic; text-shadow: -1px 0 #7B708B, 0 1px #7B708B, 1px 0 #7B708B, 0 -1px white; margin-bottom: -2px;">you and nath</div><center>
<div style="background-color:#C1BCC9; width: 250px; border-top: 1px dotted #000; border-bottom: solid 30px #532A70;"><div style="border-bottom: dotted 1px #000;"><div style="border-bottom: solid 20px #A296B6; margin-top: 3px;"><Br><div style="color:#000; font-size: 10px; font-family: georgia;  text-align: justify;width: 200px; font-style: italic; overflow: auto; line-height: 91%; margin: 10px 10px 10px 10px;">
írj nekem ide valami cukit

</div></div></div></div></div>
</center>


A hozzászólást Nathaniel Ainsworth összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 13, 2014 12:51 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Isadora Jonas

Isadora Jonas

rebel

Hozzászólások száma : 21
Tartózkodási hely : Bristol

nda † we're all fifty shades of fucked up Empty
TémanyitásTárgy: Re: nda † we're all fifty shades of fucked up   nda † we're all fifty shades of fucked up EmptyPént. Szept. 12, 2014 12:03 pm

isa and nath



Valami cukit? Hát nem is tudom mit is írhatnék. *gondolkodik*
Te voltál az első nagy szerelmem, és az első komolyabb kapcsolatom is. Együtt voltunk 2 és fél évig. Nehéz volt túltennem magamat rajtad. Ugyanis te hagytál ott engem egy szőke ribanc miatt. Ki tudtalak volna herélni, de nem tettem. Hogy mért is? Mert megbeszéltük a dolgokat, és azóta öri barik lettünk, amolyan barátság sok extrával Smile  
Ha lehet a love részbe kérném a szobámat Smile


Vissza az elejére Go down
 

nda † we're all fifty shades of fucked up

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
we are young II.  :: User részleg :: Kapcsolatlista-