<3
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome!
Bristol, 2014.
Illegalitás vagy legalitás? Habzsolás vagy kemény munka? Függőségek. Éjszakai élet. Bűnözők. Hatóságok. Kóstolj bele Bristol mindennapjaiba. Te mi mindent tennél meg azért, hogy meglegyen mindened, amire szükséged van? Azt hiszed nem keveredhetsz bele a rossz dolgokba? Vigyázz! Akármikor áteshetsz a ló másik oldalára.
Az oldal megnyitotta kapuit!
2014.09.11.
Staff

Alexis Kingsley

admin - profil



Nathaniel Ainsworth

admin - profil

Legutóbbi témák
» Twilight After Dark
isadora & sebastian EmptyPént. Dec. 26, 2014 9:37 am by Vendég

» Palmwoods 2.0
isadora & sebastian EmptyPént. Dec. 05, 2014 11:55 pm by Vendég

» A Discovery Of Witches
isadora & sebastian EmptyPént. Nov. 28, 2014 6:42 am by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
isadora & sebastian EmptyKedd Nov. 25, 2014 10:47 am by Vendég

» Kyle & Alice
isadora & sebastian EmptyVas. Nov. 02, 2014 12:32 pm by Alice Cromwell

» Seth & Courtney
isadora & sebastian EmptyVas. Okt. 26, 2014 10:03 am by Courtney Styles

» Jouer avec la magie --
isadora & sebastian EmptySzer. Okt. 22, 2014 8:05 pm by Vendég

» Szólánc hírességek neveivel
isadora & sebastian EmptyHétf. Okt. 20, 2014 2:02 pm by Jesse Knoxville

» Nathaniel & Kyle & Alice
isadora & sebastian EmptyVas. Okt. 19, 2014 12:25 am by Kyle Crosseria

Statisztika

: 17 (5)
Férfi: 15 (6)
________

Rich man: 7
Rebel: 12
Smart one: 9
Outlaw: 2
Good guy: 2

Megosztás
 

 isadora & sebastian

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Sebastian J. Novak

Sebastian J. Novak

good guy

Age : 43
Hozzászólások száma : 7

isadora & sebastian Empty
TémanyitásTárgy: isadora & sebastian   isadora & sebastian EmptySzomb. Szept. 13, 2014 10:16 pm

I've been breaking the law

Újabb kegyetlenül hosszú éjszaka, monoton és eseménytelen, újabb reggel, amit a lakásom kanapéján töltöttem. Hihetetlen, hogy az az ostoba liba zárat szereltetett a hálószobánk ajtajára és kényszerít, hogy a kanapén aludjak, és az még hihetetlenebb, hogy én hagyom is, hogy ezt csinálja velem. Igaz, haza jóformán már csak aludni járok, meg néha kölcsönvenni a nemsokára már ex feleségem hitelkártyáját, amikor épp nem figyel.
Hihetetlen, hogy úgy éltem le ezzel a nővel életem utolsó hét évét, hogy ez idő alatt egyetlen percig sem szerettem. Talán csak a családi presszió volt az, ami miatt végül a házasság mellett döntöttem és elvettem ezt a szöszit, akivel a jó szexen kívül semmi más nem kötött össze. Sosem voltunk egy hullámhosszon, mert ő materialista volt, én meg karrierfüggő, és az összes pénzem saját magamba öltem, ahelyett, hogy rá költsem. Így, az idő távlatából nézve mondjuk ennek pont örülök, mert így a válás után legalább nem kapja meg a közös vagyon felé... Ja, mert nincs is olyan, hogy közös vagyon. Erősen kétlem, hogy a jövőben azért a pár irgalmatlanul ronda kínai vázáért fájna a szívem...
Hanyag mozdulattal lököm be a kávézó ajtaját és lépek be rajta, tekintetemmel szabad asztalt keresve. Igaz, szinte már törzsvendégnek számítok itt, ennek ellenére a saját asztal jogával még nem élhetek, ami egyrészt jó, mert így nem utálnak a tömegek, amikor nekem van asztalom, nekik meg nincs, viszont a másik oldalról nézve, most mindenkinek volt asztala, csak nem nekem. A kurva élet.
Végül csak kiszúrtam egy üres asztalt, és arrafelé is vettem az irányt; a sarokban, a cserepes növény mellett, a hátsó udvarra nyíló ablakkal. Kibámultam rajta; az egyik asztalnál egy szerelmespár, aztán még egy, és szinte már kedvem is támadt szivárványt hányni, de ezt a pincérlány megakadályozta. Egy menükártya jelent meg a látóteremben, és egy notesz, amibe már írta is fel a szokásos rendelésem. Espresso, feketén, erősen. Kétszer. A többit már el szoktuk tussolni - azt, hogy mindig hoz mellé három fájdalomcsillapítót. Ő tudja, ő ismer. Nem beszél róla. Mint ahogy én sem arról, hogy tudom, éjjelente mivel keresi a kenyerét.
- Hosszú éjszaka? - Rám mosolyog, bólintok. Mint nyitott könyvből, olvas belőlem, és hosszú másodpercekig csak néz rám, mielőtt elmenne. Hihetetlen, mennyi mindent tudott meg rólam alig pár másodperc leforgása alatt.

breaking the law

Thanks T. G. I. Red <> Cupcake Graphics
Vissza az elejére Go down
Isadora Jonas

Isadora Jonas

rebel

Hozzászólások száma : 21
Tartózkodási hely : Bristol

isadora & sebastian Empty
TémanyitásTárgy: Re: isadora & sebastian   isadora & sebastian EmptySzer. Szept. 17, 2014 2:38 am


Sebastian & Isa




Újabb nagyon hosszú nap. Reggel óta meg sem álltam pihenni, se enni sem. Egész nap csak dolgozom. Reggel bementem két órára egyetemre, aztán mentem fotózásra. A fotózás elég sokáig eltartott, azután volt egy interjúm, aztán ruhapróba, mert a hétvégén megyek egy divatbemutatóra New York-ba, és a ruhákat amiket ott fogok viselni, azt próbáltuk, a többi modellel együtt.
Próba után sikerült ennem is valamit, délután 3-kor már ideje, hogy egyek is valamit. Még jó hogy nem ájultam el a nap folyamán.
Visszaöltöztem, majd elindultam hazafelé. Eszembe jutott, hogy inni kellene egy kávét, bár ilyenkor nem szoktam inni, de most úgy érzem, hogy kell. Leparkoltam a kocsimmal az egyik közelebbi kávézó előtt, majd bementem a kis épületbe. Hát eléggé tele volt, és a jó kis asztalomnál sem volt hely. Elkezdtem körbenézni a szemeimmel, hogy esetleg hol ülnek egyedül, ahová egy kis időre oda tudnék ülni, míg megiszom a kávémat. Végül találtam egy helyet, valahol jól hátul.
- Elnézést kérek. Mindenütt foglaltak az asztalok, és már nincsen hely. Esetleg nem bánja, ha leülök ide magához? - kérdezem a férfitól akihez odamentem.

Ezt viselem
Vissza az elejére Go down
Sebastian J. Novak

Sebastian J. Novak

good guy

Age : 43
Hozzászólások száma : 7

isadora & sebastian Empty
TémanyitásTárgy: Re: isadora & sebastian   isadora & sebastian EmptyVas. Szept. 21, 2014 11:22 pm

I've been breaking the law

Csendes magányomban filozofálok az élet értelmén, bámulok kifelé az ablakon, először az egyik, majd a másik kávémat elfogyasztva a tablettákkal együtt, majd elmerülök a legfrissebb hírek olvasásában a telefonomon. Az mondjuk, hogy olvasok, elég nagy túlzás, inkább csak simogatom az érintőképernyőt valami érdekes után kutatva, de minden olyan semmilyen és monoton és üres, és végül csak a vállam megrántva dőlök hátra és kezdek el játszani valami ostoba játékkal, amit még akkor töltöttem le, mikor a nemsokára már ex feleségem kioktatott arról, mekkora egy érzelmi nyomorék vagyok. Igen, még akkor is képes voltam játszogatni, és pont ezért csak napokkal később esett le, hogy a nő már beadta a válópert... Napokkal később, amikor végre megszereztem a megálmodott karakteremet a Temple Run 2-ben.
Gondolatmenetemből egy hang szakít ki; felemelem a tekintetem a telefon kijelzőjéről és lassan vezetem fel a pillantásom a lányon, egészen az arcáig, hogy utána egy félszeg, ám annál ravaszabb mosollyal tegyem félre a telefont és adjak választ a kérdésére.
- Csak tessék. - Kicsit összébb pakolom a dolgaimat az asztalon és intek a pincérlánynak, hogy rendeljek még egy kávét, és hogy a lány is rendelhessen, ha akar - már ha akar. - Szörnyű, milyen sokan vannak itt ma, igaz?
Ó igen, ambiciózus kezdete egy beszélgetésnek. Csak így tovább, Sebastian, csak így tovább.

breaking the law
Thanks T. G. I. Red <> Cupcake Graphics
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





isadora & sebastian Empty
TémanyitásTárgy: Re: isadora & sebastian   isadora & sebastian Empty

Vissza az elejére Go down
 

isadora & sebastian

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
we are young II.  :: Bristol :: Belváros-