<3
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome!
Bristol, 2014.
Illegalitás vagy legalitás? Habzsolás vagy kemény munka? Függőségek. Éjszakai élet. Bűnözők. Hatóságok. Kóstolj bele Bristol mindennapjaiba. Te mi mindent tennél meg azért, hogy meglegyen mindened, amire szükséged van? Azt hiszed nem keveredhetsz bele a rossz dolgokba? Vigyázz! Akármikor áteshetsz a ló másik oldalára.
Az oldal megnyitotta kapuit!
2014.09.11.
Staff

Alexis Kingsley

admin - profil



Nathaniel Ainsworth

admin - profil

Legutóbbi témák
» Twilight After Dark
Sage & Raven EmptyPént. Dec. 26, 2014 9:37 am by Vendég

» Palmwoods 2.0
Sage & Raven EmptyPént. Dec. 05, 2014 11:55 pm by Vendég

» A Discovery Of Witches
Sage & Raven EmptyPént. Nov. 28, 2014 6:42 am by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Sage & Raven EmptyKedd Nov. 25, 2014 10:47 am by Vendég

» Kyle & Alice
Sage & Raven EmptyVas. Nov. 02, 2014 12:32 pm by Alice Cromwell

» Seth & Courtney
Sage & Raven EmptyVas. Okt. 26, 2014 10:03 am by Courtney Styles

» Jouer avec la magie --
Sage & Raven EmptySzer. Okt. 22, 2014 8:05 pm by Vendég

» Szólánc hírességek neveivel
Sage & Raven EmptyHétf. Okt. 20, 2014 2:02 pm by Jesse Knoxville

» Nathaniel & Kyle & Alice
Sage & Raven EmptyVas. Okt. 19, 2014 12:25 am by Kyle Crosseria

Statisztika

: 17 (5)
Férfi: 15 (6)
________

Rich man: 7
Rebel: 12
Smart one: 9
Outlaw: 2
Good guy: 2

Megosztás
 

 Sage & Raven

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Raven T. Stark

Raven T. Stark

rebel

Age : 27
Hozzászólások száma : 4
Tartózkodási hely : Bristol.

Sage & Raven Empty
TémanyitásTárgy: Sage & Raven   Sage & Raven EmptyVas. Szept. 14, 2014 1:04 am




Sage & Raven

'You light the spark in my bonfire heart.'


Péntek. A kedvenc napom. Na, jó, az egyik kedvenc napom, teljesen konkrétan a szombatot követi. De azt hiszem, ma este nem megyek sehová. Eszméletlenül fáradt vagyok, a héten háromszor voltam bent az éjjel-nappali étkezdében, késő estig, emellett tanultam és minden nap tizenegy-öt éves gyerekekkel tanultam. Nem sajnáltatom magam, vagy ilyesmi, bírom én a gyűrődést és csöndben szenvedek, és ez együtt jár azzal, hogy magamnak kell cigit vennem, fent kell tartanom a gazdag emberek látszatát, amennyire csak tehetem, ezen felül még félre is kell tennem az egyetemre.
Pontosan tudom, hogy hol csúszott el a családom. Mióta anyámék összevesztek, és nem egyszer vetették fel a válás gondolatát, semmi sincs rendben. Apa, bár titkolja, nyilvánvaló, hogy hol van, amikor nem otthon tölti az éjszakákat, és hova tűnik a fizetése egy eléggé nagy része. Természetesen beszáll a háztartásba, de az közel sem elég. Hogy anya mit gondol erről az egészről, azt nem tudom. Ő rengeteget dolgozik, pont ezért. Hogy van-e valakije, a kórházban mondjuk, vagy egy civil, nem tudom. De nem is akarok ezen agyalni, mert nem tehetek ellene semmit. Az érettségi után úgy is lelépek, Londonba megyek és soha, soha nem jövök vissza.
Viszont, most, hogy közeledek a Starbucks-hoz, megcsap a kávé kellemes illata, amit úgy imádok. És, azt hiszem, ez után a hét után megérdemlek egy nagy pohár, erős feketét.
Belépek a kávézóba és a pult felé veszem az irányt, hogy rendeljek valami erőset, majd fizetés után nem távozok, hanem a hátsó rész felé veszem az irányt. Nincs kedvem még hazamenni. Úgyis teljesen egyedül lennék, esetleg a bátyám társaságát élvezném. És talán a barátnőéjét, akit egyébként nem csípek túlságosan... azt hiszem, ő sem kedvel engem. De egyébként pont leszarnám, tényleg, ha nem baszogatna állandóan. Everett persze mindig védi a lányt, és neki ad igazat, és nem érdeklem sem én, sem - az egyébként korrekt - meglátásaim a lányt illetően.
Többen is ülnek idekint, hiszen ma kivételesen szép idő van, azt leszámítva, hogy szeptember közepe van. Az elmúlt napokban-, és talán az utóbbi egy hétben, szinte minden nap esett, vagy, ha mégsem, hát biztosan be volt borulva. Szeretem az ilyen időjárást, nem is arról van szó, de azért kiülni a szabadba mégis kellemesebb az eső nélkül.
Én nem követem Őt. Nem vagyok a megszállottja, nem rajongok Érte. Nem bálványozom, és nem veszek meg érte - legalábbis, nem szemmel látható módon. De, ha meglátom, összeszorul a gyomrom. Tudják, van az a sok hülye klisé, hogy nagyobbat dobban az ember szíve, és azok a bizonyos pillangók is ott röpködnek a gyomorban. Én ugyanezt érzem, akárhányszor meglátom Sage Matthew Constantine-t. Istenem, ilyenkor mindig elképesztően hülyén érzem magam. És, bár reggel, amikor a tükörbe néztem, és ellenőrizetem a kinézetemet, mostanra nem érzem magam szépnek. Fekete csőfarmer van rajtam, sötétzöld-piros-sárga-fekete skótkockás tornacipő, fekete ujjatlan és kék-fekete kockás ing. Sötétbarna, feketébe hajló hajam kibontva, arcom szolidan kisminkelve - szemceruza, szempillaspirál (alapozóra nincs szüksége makulátlan, márványszerű bőrömnek). Ujjaimon összesen vagy nyolc gyűrű, jobb csuklómon hét karkötő, nyakamban ezüst nyaklánc, egyszerű, ezüst körlappal. Nem tudom, valamit bele kellene gravíroztatni, fogalmam sincs, hogy mit. De, már, ha észrevesz, biztosan nem fog szépnek látni, vagy menőnek.
Így tehát, tőle távol ülök le, táskámból kiveszem a biológia könyvet. Igazából nem ezért jöttem ide, hogy tanuljak, hanem azért, hogy ne kelljen hazamennem és ne kelljen tanulnom, vagy egyedül eltöltenem a délután hátralevő részét.
Lecsúszok kissé a széken és ölembe veszem a könyvet, hogy elolvassam még egyszer a mai tananyagot. Vagyis, úgy teszek. Tekintetem csak végigszalad a sorokon, vagy közöttük, nem olvasom a szavakat, és az azokból álló mondatokat, a képekre sem vetek egy pillantást sem. Csak nézem a lapokat, hogy lefoglaljam magam, és ne bámuljam Sage-et. Fogalmam sincs, hogy neki van-e fogalma arról, hogy ki vagyok, vagy hogy észrevett-e már egyáltalán valaha is. Gyanítom, hogy nem.

MUSIC: Bonfire Heart | NOTE: Everybody wants a flame, but they don't want to get burn. | WORDS: 616
Vissza az elejére Go down
Sage M. Constantine

Sage M. Constantine

rebel

Age : 30
Hozzászólások száma : 9
Tartózkodási hely : bristol

Sage & Raven Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sage & Raven   Sage & Raven EmptyVas. Szept. 14, 2014 1:54 am

Péntek délután. Hosszú és monoton, főleg, ha az ember ellógja az utolsó három óráját és ezt az időt inkább egy starbucks hátsó kertjében tölti, süttetve az arcát a sápadt napsütésben, kiélvezve, hogy kivételesen nem borítják szürke felhők az eget. Nagyjából két órája és negyvenkét perce ülhetek itt, előttem már sorakoznak az üres papírpoharak, karamellás frappucino, latte macchiato, espresso, cappucino, forró csokoládé. A hamutartó már megtelt, sorra gyújtok rá és nyomom el a csikkeket, előttem az asztalon ott hever a skiccfüzet és a toll, bámulok magam elé. Nincs ötletem. Tudom, mit kéne rajzolnom, tudom, kinek kéne és hova kéne, de valahogy képtelen vagyok rávenni magam. Az utolsó öt piszkozatom, a szebbnél szebb álomfogók, marionettek, mandalák, mind ott vannak a füzetem lapjain, mégsem tudom rávenni magam, hogy valami újat rajzoljak. Miért nem tudna valamit azok közül választani? Neki új kell, valami más. Mára kell. Este kilencre jelentkezett be, hogy varrjam fel neki, és utána javításokra, színezésre, árnyékolásra jönne kéthetente, és elég jól is fizetne, mégis, képtelen vagyok rávenni magam, hogy valami értelmeset is rajzoljak arra a lapra, nem csak négyzeteket és háromszögeket. Nem szereti a geometriát.
Irritált vagyok. Türelmetlen és ideges, és ezen még a sokadik kávém sem segít, pedig nagyon reménykedtem benne. A vérnyomásom is az egekben van, valószínűleg ha nem érdekelne, mekkora botrány lesz belőle, valószínűleg már az asztalt is felborítottam volna, hangosan káromkodva, hogy az az ostoba liba megbaszhatja magát meg a tetoválását is, és amíg nem tudja, mit is akar varratni, akkor hagyjon már békén a szerencsétlenségeivel, de inkább visszafogom magam. Ehelyett inkább újabb cigarettára gyújtok rá, tekintetem a hátsó kert ajtajába szegezve, hátha azzal egy ideig leköthetem magam, és hátha megvilágosodok a nagy bambulásom közepette, de aztán valami tejesen más történik. Nyílik az ajtó és egy ismeretlen ismerős lép ki rajta, kezében a starbucksos papírpohárral, és a szemöldököm akaratlanul is a magasba szökik, ahogy a tekintetemmel követem. Bár elég sok a szabad asztal, annak ellenére, mennyien vannak kint, ő mégis a terasz túlsó végében helyezkedik el, ahol csak akkor látom, ha átbámulok a tiniribik csoportján, akik kacagnak és minduntalan felém leskelődnek, igazgatva a hajukat vagy a sminkjüket.
Morogva hajolok vissza a füzetem fölé, de a gondolataim a terasz túlsó végén lévő asztal felé sodródnak, egész pontosan a lány felé, aki ott ül. Valahonnan annyira ismerős. Talán az iskolabuszról, mert szebb napjaimon rá mosolyogtam, amikor felszálltam, vagy a mcdonaldsból, amikor a szomszéd kasszánál állt és rá sandítottam a teszkós szatyros néni feje fölött. Afféle ismeretlen ismerős, akit hol látok, hol nem, és most így, jobban belegondolva... Ha már ilyen gyakran egymásba botlunk, az már karma.
Ettől a gondolattól vezérelten dobálom be a dolgaimat (két tollat és a skiccfüzetet) a táskámba és markolom fel a papírpoharam, amin már rég elkenődött a nevem, és megkerülve a tiniribik asztalát (itt egy tucat olvadozó tinilány sóhajt képzelj el) felé indultam, majd megálltam az asztala mellett.
- Helló, csatlakozhatok? Nincs több szabad asztal és hát arra gondoltam, hogy ha esetleg megígérem, hogy nem zavarlak a.... tanulásban, esetleg... na? - Igyekszem úgy állni, hogy ne lássa, hogy a tiniribik asztalán túl az erkély még üres, és lélekben vállon veregetem magam a fogalmazási képességeimért. Komolyan, kurva jó vagyok. Ha így folytatom, még akár költő is lehet belőlem. Ja, és hát reménykedem, hogy enged leülni, mert különben kénytelen leszek távozni, mert nincs az az isten, hogy megint elsétáljak a látványomra nyáladzó kis tinik mellett.

tags: raven; notes: lesz ez jobb is
Š
Vissza az elejére Go down
Raven T. Stark

Raven T. Stark

rebel

Age : 27
Hozzászólások száma : 4
Tartózkodási hely : Bristol.

Sage & Raven Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sage & Raven   Sage & Raven EmptyPént. Szept. 19, 2014 9:00 am




Sage & Raven

'You light the spark in my bonfire heart.'


Csöndes vagyok, mint alapvetően mindig. Nincs túl nagy szám, többnyire megtartom a gondolataimat magamnak. Nem azért, mert nem vagyok elég bátor beszélni, hanem azért, mert nem mindig alkalmas rá az idő, vagy a társaság. De alapvetően nem, nem tépem a számat fölöslegesen. Kivéve, amikor részeg vagyok. Akkor állandóan beszélek, mint, akit felhúztak, és általában hangos vagyok és egy faszfej. De most... inkább süllyednék el a föld alá. Vagy, mivel erre képtelen vagyok, hanyatt-homlok menekülnék, vissza, ahonnan jöttem, de akkor tényleg, egy igazi szerencsétlennek, bénának, idiótának és szefósnak gondolna Sage. Ami nem zavarna, ha nem pont róla lenne szó.
Miközben a szabad asztal felé haladok, nem tudok nem felfigyelni a hangosan vihorászó lányokra, akiken vagy egy kiló smink figyel, s gyorsan kimatekozom, hogy mire megrajzolják minden reggel az arcukat, az vagy egy órát elvesz az életükből – ha nem többet. Nem mellesleg hosszútávon nem tesz túl jót fiatal és hamvas bőrüknek, de hát... ki vagyok én, hogy beleszóljak az életükbe? Ők tudják. Én viszont biztosan nem akarok majd harminc-negyvenévesnek kinézni a gimnáziumi tablónkon.
Szóval, amilyen gyorsan és feltűnésmentesen csak lehet, a Sage által birtokba vett asztaltól a legtávolabb helyezkedek el, székemen lecsúszok és olvasok.
Ha most látna, biztosan azt gondolná, hogy mennyire béna, hogy suli után ide jövök, hogy még többet tanuljak, ’pihenés’ címszó alatt. De szerencsére nem lát, mivel a sivító, fiatal lányok kitakarnak – remélem.
Próbálom elterelni kósza és zilált gondolataimat a fiúról, de képtelenség. Biztosan tudom, hogy ez az a bizonyos, sokat emlegetett plátói szerelem. És a legrosszabb az egészben, hogy ő valószínűleg a létezésemről sem tud. Éppen ezért fölöslegesen teszem mindezt. Még jó, hogy nem megy át ez a plátói szerelem abba a másik fajta szeretetbe, a rajongóba. De nem... én szerencsére nem vagyok az a rajongó típus. Semmiért sem vagyok oda, különösképpen.
Éppen a vérkeringés egészen pontos, precízen kidolgozott ábrájához lapozok a biológia könyvemben, ahol a földi halandók számára érthetetlen szavak sorakoznak, latinul is. Nos, igen, aki sürgősségi orvos akar lenni, rosszabbik esetben törvényszéki antropológus, annak az ilyesmi egy könnyed, koradélutáni olvasmány.
Fel sem tűnik a közeledő alak. De, ha feltűnt volna, sem tehetnék semmit. De nem veszem észre. Csak, amikor megszólal. A hang ismerős, de amikor felnézek a fiúra, Sage-re, egy hosszúnak tűnő pillanatig csak bámulom. Bámulom, mint az országútra tévedt őz, a közeledő autó reflektorait és nem moccanok, nem szólok semmit. Csak pislogok, mint hal a szatyorban, és képtelen vagyok megszólalni. Kezd kínos lenni. Érzem a helyzet súlyosságát.
- Öhm... – csukom össze a könyvet és fektetem az asztalra, a kávé mellé. – Persze – intek a másik szék felé. – És... nem tanulok – lesütve tekintetemet mosolyodok el. – És nem zavarsz – teszem még hozzá gyorsan, s mivel kezdem magam kellemetlen helyzetbe hozni a hülyeségemmel, inkább a kávéba iszok. Nem hiszem el, hogy Sage, a fiú, aki érkezése óta felkeltette-, megragadta és megőrizte a figyelmemet, most itt ül, mellettem.
- A Roundview-ba jársz, ugye? – teszem fel az első kérdést, amire bár tudom a választ, remélem, elindít valamiféle beszélgetést kettőnk között.

MUSIC: Bonfire Heart | NOTE: Everybody wants a flame, but they don't want to get burn. | WORDS: 489
Vissza az elejére Go down
Sage M. Constantine

Sage M. Constantine

rebel

Age : 30
Hozzászólások száma : 9
Tartózkodási hely : bristol

Sage & Raven Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sage & Raven   Sage & Raven EmptyVas. Szept. 21, 2014 8:59 pm

Testsúlyom egyik lábamról a másikra helyezem, ahogy álldogálok az asztala mellett, és megpróbálok belelesni a könyvébe, még mielőtt becsukná azt, sikertelenül. A tekintetem is egy hosszabb pillanatig bóklászik a környezeten, mielőtt Rá irányítanám és észrevenném, hogy a megjelenésemmel valószínűleg kicsit nagyon felrúgtam a délutáni terveit és összezavartam őt, mivel csak pislog rám, mint borjú az új kapura. Ez egy másodperc erejéig az én magabiztosságomat is elveszi, de aztán visszaöltöm a pókerarcom és legmeggyőzőbb vigyorom, hátha mégis. Mikor végül csak választ kapok, egy könnyed mozdulattal dobom le a táskám az asztal mellé és húzom ki a Vele szemben lévő széket, hogy leüljek, háttal a sápítozó tinilányoknak és minden másnak. Pillantásom végigjárja az egész asztalt, a biológiakönyvet (brr, egyik nagy rémálmom) és a többi kipakolt cuccot, már ha még van valami, és csak ezután nézek újra rá, sápadt mosolyra húzva az ajkaim.
- Iiiiigen. - Kissé elhúzom az első magánhangzót, mintha szégyellném az iskolámat, mert egy kicsit talán így is van, de aztán csak lélekben legyintek a témára, nincs miről beszélni. - Te pedig a Badmintonba, igaz? Láttam, hogy ott szoktál leszállni.
Hátradőlök a széken és belekortyolok az undorítóan édes, karamellás frappucino-ba, miközben a válaszát várom. Igazából nem is tudom, mi vett rá, hogy idepofátlankodják hozzá, de az tény, hogy emberi kapcsolatokban elég nyomorék vagyok és velem fenntartani egy normális beszélgetést felettébb nehéz lesz, főleg, ha az iskola lesz a fő téma.

tags: raven; notes: na jó, ez tényleg szar lett, legközelebb majd jobban igyekszem
Š
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sage & Raven Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sage & Raven   Sage & Raven Empty

Vissza az elejére Go down
 

Sage & Raven

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Sage fekete notesze

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
we are young II.  :: Bristol :: Belváros-