<3
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome!
Bristol, 2014.
Illegalitás vagy legalitás? Habzsolás vagy kemény munka? Függőségek. Éjszakai élet. Bűnözők. Hatóságok. Kóstolj bele Bristol mindennapjaiba. Te mi mindent tennél meg azért, hogy meglegyen mindened, amire szükséged van? Azt hiszed nem keveredhetsz bele a rossz dolgokba? Vigyázz! Akármikor áteshetsz a ló másik oldalára.
Az oldal megnyitotta kapuit!
2014.09.11.
Staff

Alexis Kingsley

admin - profil



Nathaniel Ainsworth

admin - profil

Legutóbbi témák
» Twilight After Dark
Daria & Alexis EmptyPént. Dec. 26, 2014 9:37 am by Vendég

» Palmwoods 2.0
Daria & Alexis EmptyPént. Dec. 05, 2014 11:55 pm by Vendég

» A Discovery Of Witches
Daria & Alexis EmptyPént. Nov. 28, 2014 6:42 am by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Daria & Alexis EmptyKedd Nov. 25, 2014 10:47 am by Vendég

» Kyle & Alice
Daria & Alexis EmptyVas. Nov. 02, 2014 12:32 pm by Alice Cromwell

» Seth & Courtney
Daria & Alexis EmptyVas. Okt. 26, 2014 10:03 am by Courtney Styles

» Jouer avec la magie --
Daria & Alexis EmptySzer. Okt. 22, 2014 8:05 pm by Vendég

» Szólánc hírességek neveivel
Daria & Alexis EmptyHétf. Okt. 20, 2014 2:02 pm by Jesse Knoxville

» Nathaniel & Kyle & Alice
Daria & Alexis EmptyVas. Okt. 19, 2014 12:25 am by Kyle Crosseria

Statisztika

: 17 (5)
Férfi: 15 (6)
________

Rich man: 7
Rebel: 12
Smart one: 9
Outlaw: 2
Good guy: 2

Megosztás
 

 Daria & Alexis

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Alexis Kingsley

Alexis Kingsley

rich man

Age : 28
Hozzászólások száma : 77
Tartózkodási hely : Bristol

Daria & Alexis Empty
TémanyitásTárgy: Daria & Alexis   Daria & Alexis EmptyPént. Szept. 19, 2014 11:18 pm


I'm not a princess, this ain't a fairytale!


Akármennyire is magániskola, akkor is vannak jó rendezvények és események. Szerintem a suli úgy van vele, hogy annyira nem akar felvágni, mivel már így is rohadtul utálják egymást a többi környékbeli középiskolákkal, és nem akarja ezt a viszonyt még tovább bonyolítani, rontani. Na szóval, mint minden évben, most is megrendezésre kerül a csínyek éjszakája. Ezt általában a legidősebb korosztály balhéja, ami azt jelenti, hogy idén mi vagyunk soron. Százszor jobb rangidősnek lenni az iskolában... én mindig erre az évre vártam. Nem azért, mert befejezem, hanem mert ilyenkor a végzősöknek mindig nagyobb hatalmuk van mint a többieknek. Engem soha nem szívattak, ebből az egy dologból szerencsére kimaradtam (mondjuk mert elég nagy a szám), de sajnálni soha nem sajnáltam a többieket. Voltak, akik megérdemelték, voltak akik csak bénák voltak és... és így tovább. Nem fogom felsorolni.
Sötétedéskor indult útnak ez egész végzős korosztály hogy kicicomázza az iskolát belül kívül. Nekem van pár jó ötlet a tarsolyomban, már négy éve erre az éjszakára várok! Tényleg, igazából el sem tudom hinni, hogy végre itt vagyunk. Remélem megtudom szívatni a "kedvenc" tanáraimat.
Otthon senki nem kérdezte meg, hogy hová megyek, úgyhogy teljesen nyugodtan kisétáltam az ajtón, beszálltam a kocsimba és elhajtottam a suliig. A parkolóban óvatosan, a lehető legmesszebbre eső helyre leparkoltam, összeszedtem a cuccaimat, táskát a vállamra dobtam és kiszálltam. Még mielőtt elindultam volna, rágyújtottam egy cigire. Ezt most itt el fogom szívni. Közben figyeltem az érkező embereket, a legtöbbjük felkészülve jött. Nekem is, a lábam mellett egy nagy doboz, tele jó kis cuccokkal. Elmosolyodtam a gondolaton.
Kifújtam a füstöt és a nagy nézelődésbe megláttam valakit, akivel meg tudnám osztani a gondolataimat, az estémet.
-Daria! - Integettem neki és megvártam, még odajön hozzám. Remélhetőleg. Ha igen akkor meg sem engedem neki, hogy szóhoz jusson. - Helló csajszi. Remélem felkészültél a ma estére, és arra hogy innentől kezdve nem fogsz tőlem szabadulni. Leszel a szárnysegédem? - Nevettem el magamat és ismét slukkoltam a cigiből. Mindjárt elszívom, már alig várom hogy belekezdjek abba amit kiötlöttem. Lehet, hogy a parkolóval fogom kezdeni, ha már itt vagyunk. Még azt pontosan nem tudom, hogy hogyan, de valahogy... Esküszöm, ezt az estét nekem találták ki.

Vissza az elejére Go down
 

Daria & Alexis

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Alexis & Barbara
» Alexis fekete listája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
we are young II.  :: Bristol :: Badminton magániskola-