<3
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome!
Bristol, 2014.
Illegalitás vagy legalitás? Habzsolás vagy kemény munka? Függőségek. Éjszakai élet. Bűnözők. Hatóságok. Kóstolj bele Bristol mindennapjaiba. Te mi mindent tennél meg azért, hogy meglegyen mindened, amire szükséged van? Azt hiszed nem keveredhetsz bele a rossz dolgokba? Vigyázz! Akármikor áteshetsz a ló másik oldalára.
Az oldal megnyitotta kapuit!
2014.09.11.
Staff

Alexis Kingsley

admin - profil



Nathaniel Ainsworth

admin - profil

Legutóbbi témák
» Twilight After Dark
Isa & Court - Csajos nap, első felvonás EmptyPént. Dec. 26, 2014 9:37 am by Vendég

» Palmwoods 2.0
Isa & Court - Csajos nap, első felvonás EmptyPént. Dec. 05, 2014 11:55 pm by Vendég

» A Discovery Of Witches
Isa & Court - Csajos nap, első felvonás EmptyPént. Nov. 28, 2014 6:42 am by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Isa & Court - Csajos nap, első felvonás EmptyKedd Nov. 25, 2014 10:47 am by Vendég

» Kyle & Alice
Isa & Court - Csajos nap, első felvonás EmptyVas. Nov. 02, 2014 12:32 pm by Alice Cromwell

» Seth & Courtney
Isa & Court - Csajos nap, első felvonás EmptyVas. Okt. 26, 2014 10:03 am by Courtney Styles

» Jouer avec la magie --
Isa & Court - Csajos nap, első felvonás EmptySzer. Okt. 22, 2014 8:05 pm by Vendég

» Szólánc hírességek neveivel
Isa & Court - Csajos nap, első felvonás EmptyHétf. Okt. 20, 2014 2:02 pm by Jesse Knoxville

» Nathaniel & Kyle & Alice
Isa & Court - Csajos nap, első felvonás EmptyVas. Okt. 19, 2014 12:25 am by Kyle Crosseria

Statisztika

: 17 (5)
Férfi: 15 (6)
________

Rich man: 7
Rebel: 12
Smart one: 9
Outlaw: 2
Good guy: 2

Megosztás
 

 Isa & Court - Csajos nap, első felvonás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Isadora Jonas

Isadora Jonas

rebel

Hozzászólások száma : 21
Tartózkodási hely : Bristol

Isa & Court - Csajos nap, első felvonás Empty
TémanyitásTárgy: Isa & Court - Csajos nap, első felvonás   Isa & Court - Csajos nap, első felvonás EmptySzomb. Szept. 20, 2014 5:14 am


Court & Isa




Az egész napomat kivettem szabadnapnak. Ma csajos napot tartunk Court-al. Neki is és nekem is kijár a kikapcsolódás, kényeztetés, pihenés. Ezért befizettem magunkat egy szépségszalonba, egy mindenféle kényeztetésbe. Masszázs, arcpakolás, pedikűr, manikűr. Ez délutáni program, előtte reggelizni megyünk, aztán pedig vásárolni. A délutáni kényeztetés után pedig pizsibuli lesz, és filmet nézünk, hülyülünk, édességet eszünk.
Reggel sokáig aludtam, merthogy ez is a nap része, hogy akkor kelünk amikor akarunk. Én ébredtem fel hamarabb, ezért lementem a konyhába és készítettem reggelit, azt tálcára tettem, és felvittem Court-nak.
- Jó Reggel Csipkerózsika. - ébresztgettem mosolyogva barátnőmet.
Én még mindig az alvó ruhámban voltam. Majd átöltözöm akkor amikor megyünk vásárolni.
Vissza az elejére Go down
Courtney Styles

Courtney Styles

smart one

Age : 30
Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : > Bristol

Isa & Court - Csajos nap, első felvonás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Isa & Court - Csajos nap, első felvonás   Isa & Court - Csajos nap, első felvonás EmptySzomb. Szept. 20, 2014 6:54 am


To Isa, you are the best <3


Imádom a szabadnapokat, az olyanokat meg főleg melyek kényeztetéssel kezdődnek, folytatódnak és fejeződnek be. Eleinte, míg anyáéknál laktam rengetegszer volt kinyalva a fenek, de lassan négy hónapja állok a saját és Isa lábán, ami eléggé megterheli a pénztárcámat. Oké, anyáéktól még mindig jön a pénz, és dolgozom is, de már nem sokáig.
Viszont, ha adódnak alkalmak mikor nem kell sem tanulnom, sem dokihoz mennem és még a melóhelyet is messziről elkerülhetem akkor cselekszem. Aludtam, mert mi mást is tehetne egy 5 hónapos kismama? Lassan ébredeztem a szólogató hangra, majd mosolyogva ültem fel.
- Jó reggelt Isa… - törlöm meg ásítva a szemem, majd a levegőbe szagolok. – Azt nekem hoztad? Istenem… mondtam már, hogy imádlak? – igen, már vége a reggeli hányó korszaknak, helyette a feneketlen gyomor tünet jelent meg. Ez a terhesség…
- Nagyon csini a pizsid, új? – vigyorgok nekikezdve az evésnek. – Kérsz te is? Nem fogunk ennyit megenni Emilyvel. – legalábbis eddig még ez a neve a kislányomnak. Még nem jutottam oda, hogy elkezdjek keresgélni pedig lassan ideje lenne azt is fontolóra venni.
- Na, akkor ma mivel is kezdjük a programot?


Vissza az elejére Go down
 

Isa & Court - Csajos nap, első felvonás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
we are young II.  :: Bristol :: Belváros-