<3
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome!
Bristol, 2014.
Illegalitás vagy legalitás? Habzsolás vagy kemény munka? Függőségek. Éjszakai élet. Bűnözők. Hatóságok. Kóstolj bele Bristol mindennapjaiba. Te mi mindent tennél meg azért, hogy meglegyen mindened, amire szükséged van? Azt hiszed nem keveredhetsz bele a rossz dolgokba? Vigyázz! Akármikor áteshetsz a ló másik oldalára.
Az oldal megnyitotta kapuit!
2014.09.11.
Staff

Alexis Kingsley

admin - profil



Nathaniel Ainsworth

admin - profil

Legutóbbi témák
» Twilight After Dark
Ariana & Augustus EmptyPént. Dec. 26, 2014 9:37 am by Vendég

» Palmwoods 2.0
Ariana & Augustus EmptyPént. Dec. 05, 2014 11:55 pm by Vendég

» A Discovery Of Witches
Ariana & Augustus EmptyPént. Nov. 28, 2014 6:42 am by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Ariana & Augustus EmptyKedd Nov. 25, 2014 10:47 am by Vendég

» Kyle & Alice
Ariana & Augustus EmptyVas. Nov. 02, 2014 12:32 pm by Alice Cromwell

» Seth & Courtney
Ariana & Augustus EmptyVas. Okt. 26, 2014 10:03 am by Courtney Styles

» Jouer avec la magie --
Ariana & Augustus EmptySzer. Okt. 22, 2014 8:05 pm by Vendég

» Szólánc hírességek neveivel
Ariana & Augustus EmptyHétf. Okt. 20, 2014 2:02 pm by Jesse Knoxville

» Nathaniel & Kyle & Alice
Ariana & Augustus EmptyVas. Okt. 19, 2014 12:25 am by Kyle Crosseria

Statisztika

: 17 (5)
Férfi: 15 (6)
________

Rich man: 7
Rebel: 12
Smart one: 9
Outlaw: 2
Good guy: 2

Megosztás
 

 Ariana & Augustus

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Augustus H. Westwood

Augustus H. Westwood

rebel

Age : 39
Hozzászólások száma : 12
Tartózkodási hely : Bristol

Ariana & Augustus Empty
TémanyitásTárgy: Ariana & Augustus   Ariana & Augustus EmptySzer. Szept. 24, 2014 11:48 pm



Ariana & Augustus

Let's party tonight!

Jó kiszabadulni a hétköznapok szürkeségéből. Akkor is, ha szeretem, amit csinálok, és bár nem életem legnagyobb teljesítménye tanítani, azért nem tartom rossznak, szóval nem okádék mindennap, amit a főiskola falai között töltök el a hallgatóim között. Most azonban semmire sem vágyom, aminek köze lenne a sulihoz, csak egy jó buliban szeretnék részt venni, piálni és beállni némi fűtől, élvezni a dübörgő zene ritmusát és egyszerűen szórakozni, jól érezni magamat.
Nem aggódom, hogy nem akad majd társaságom ebben, biztosan nem én vagyok az egyetlen a városban, aki szeretne kiszakad zene ritmusát és egyszerűen szórakozni, jól érezni magamat.
Nem aggódom, hogy nem akad majd társaságom ebben, biztosan nem én vagyok az egyetlen a városban, aki szeretne kiszakadni a hétköznapokból elengednie magát úgy, ahogyan az most nekem is célom.
Nem szarakodok sokat a készülődéssel, de azért adok magamra. Taxiba vágódom – mivel tudom, hogy mit szeretnék az éjjel művelni, meg sem kísérlem, hogy magam vezessek oda és vissza – aztán bemondom az egyik népszerű belvárosi szórakozóhely nevét és bő fél óra múlva már fizethetem is ki a taxit.
Bemegyek a tömegbe, mert akárhogy is nézem, bizony már tömeg van. Az óra is későre jár, de ilyenkor a legélénkebb az éjszakai élet, ezért ez nem is csoda. A pult felé veszem az irányt és első körben rendelek whiskyt. A koktélokat nem szeretem, ahogyan a sör sem éppen a kedvencem. A legjobb a tiszta alkohol, még a jégtől is eltekintek, minek vizezzem fel, jó lesz anélkül is.
Egy srác vágódik mellém, úgy látom ő nem öt perce kezdte már a szórakozást, mert alig támasztja meg a pultot, de azért rendel még két sört. Már csak az a kérdés, hogy egyáltalán megkapja-e. Nem sokkal később mellécsatlakozik a haverja is, aki szintén kéri a maga rendelését, ő talán valamivel józanabbnak tűnik. Elvigyorodom, fiatalság, milyen jó is az. Mondjuk én sem vagyok egy nagypapa, szóval nem tűnök ki a tömegből. Látok pár ismerős arcot, de egyik sem olyan, akivel szívesen múlatnám az időt.
Figyelem a tömeget, hátha feltűnik valaki, aki kapható lenne velem elszórakozni az éjszakát – na jó, ilyen több is van – inkább azaz érdekes számomra, hogy olyat találok-e, akivel nekem is kedvem lenne ehhez?
Lassan kiürül a poharam tartalma, ezért rendelek még egyet, utána pedig kénytelen leszek belevetni magam a tömegbe, ha addig nem bukkan fel egy ismerős és jó fej arc az embertömegből.

words & note & music
Ψ


Vissza az elejére Go down
Ariana Peterson

Ariana Peterson

rebel

Hozzászólások száma : 4
Tartózkodási hely : Bristol

Ariana & Augustus Empty
TémanyitásTárgy:    Ariana & Augustus EmptySzomb. Szept. 27, 2014 2:06 am

Már lassan éjfélt ütött az óra mikor befejeztem a készülődést, bármennyire nem akartam kimozdulni a külvilágba a legjobb barátnőm rábeszélt. Rossz emlékeket idézett fel bennem a város, pláne az a hely ahová vinni akart. Nem akartam még több időt ott tölteni a kelleténél, hát igen a nap 24 órájából legtöbbször 10 órát kénytelen vagyok ott lenni. Történetesen ez lett a munkám ideiglenesen, a nagybátyám segítségével a legmenőbb parti helyén kaptam csaposként állást, de egyben ez a hely rengeteg emlékeket idézet fel bennem. Először Daniel-el itt találkoztam, rengeteg csodás emlékem van erről a helyről, viszont sokszor veszekedésbe torkollott a közös bulizásunk is. Annak ellenére, hogy együtt voltam vele, a drogok és az italok keverése miatt botrányosan viselkedtem ahogyan ő is aminek nem lett jó vége. Akármennyire is nem akartam itt dolgozni kénytelen voltam elvállalni ha nem akartam apám pénzéből megélni. Ez a lehetőség pedig teljességgel ki volt zárva.
– Kész vagy aranyom? – A gondolat menetemből Katinna élesztett fel, hirtelen azt se tudtam hol jártam, de aztán észbe kaptam pillanatok alatt.
– Persze, csak veszem a kabátomat és indulhatok is Sweety. – Imádtam a kocsimat vezetni, bár csak negyed órára voltunk a szórakozóhelytől így is a kocsimmal mentünk. Biztosra vettem nem fogok inni, mert Katinna így is túlzása fog esni, én leszek a vigyázója. Magamban már eldöntöttem, hogy nem iszok, nem is tehetem meg, ahogy semmilyen más drogokhoz nem nyúlhatok. Nem eshetek vissza a régi énemhez, ezt nem hagyhatom... Akkor fordultam ki a jó kislány szerepből mikor Daniel-el kezdtem el járni és ő vitt bele a drogok világába, csak olyan barátaim voltak akikkel a drogok miatt buliztam. Ez az énem már a régi, s nem fog visszatérni, sosem volt időm letesztelni mennyire vagyok tiszta és milyen kitartó is lettem. Igazából két barátom volt akivel tartottam a kapcsolatot, de az egyikkel nem sokszor találkozhattam, mert Daniel féltékeny volt rá és úgy gondolta rossz hatással van rám, ami igaz is volt. Augustus volt aki Daniel-en kívül ellátott drogokkal a bulikban és vele buliztam a legjobbakat, bármennyire is ki akartam lépni ebből az életből ő volt aki visszahúzott. Daniel akármennyire tiltott tőle annál jobban közel kerültem hozzá barátilag, mert bármennyire is be voltam drogozva egyetlen egy embert szerettem az pedig Daniel volt.
– Egy narancslét kérnék Ben, sok jéggel. – A narancslét lassan kezdtem el iszogatni és az egyik pultos barátnőmmel cseverésztem mg nem magamon éreztem egy szempárt, de eszemben sem volt megfordulni, nem az a fajta voltam. Meg hát egy partiban vagyunk itt sokszor megnéznek minket.
Vissza az elejére Go down
 

Ariana & Augustus

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Ariana & Dan
» Augustus & Siobhan
» Augustus & Amelie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
we are young II.  :: Bristol :: Szórakozóhelyek-