<3
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome!
Bristol, 2014.
Illegalitás vagy legalitás? Habzsolás vagy kemény munka? Függőségek. Éjszakai élet. Bűnözők. Hatóságok. Kóstolj bele Bristol mindennapjaiba. Te mi mindent tennél meg azért, hogy meglegyen mindened, amire szükséged van? Azt hiszed nem keveredhetsz bele a rossz dolgokba? Vigyázz! Akármikor áteshetsz a ló másik oldalára.
Az oldal megnyitotta kapuit!
2014.09.11.
Staff

Alexis Kingsley

admin - profil



Nathaniel Ainsworth

admin - profil

Legutóbbi témák
» Twilight After Dark
Augustus & Siobhan EmptyPént. Dec. 26, 2014 9:37 am by Vendég

» Palmwoods 2.0
Augustus & Siobhan EmptyPént. Dec. 05, 2014 11:55 pm by Vendég

» A Discovery Of Witches
Augustus & Siobhan EmptyPént. Nov. 28, 2014 6:42 am by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Augustus & Siobhan EmptyKedd Nov. 25, 2014 10:47 am by Vendég

» Kyle & Alice
Augustus & Siobhan EmptyVas. Nov. 02, 2014 12:32 pm by Alice Cromwell

» Seth & Courtney
Augustus & Siobhan EmptyVas. Okt. 26, 2014 10:03 am by Courtney Styles

» Jouer avec la magie --
Augustus & Siobhan EmptySzer. Okt. 22, 2014 8:05 pm by Vendég

» Szólánc hírességek neveivel
Augustus & Siobhan EmptyHétf. Okt. 20, 2014 2:02 pm by Jesse Knoxville

» Nathaniel & Kyle & Alice
Augustus & Siobhan EmptyVas. Okt. 19, 2014 12:25 am by Kyle Crosseria

Statisztika

: 17 (5)
Férfi: 15 (6)
________

Rich man: 7
Rebel: 12
Smart one: 9
Outlaw: 2
Good guy: 2

Megosztás
 

 Augustus & Siobhan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Siobhan Dale

Siobhan Dale

smart one

Hozzászólások száma : 9
Tartózkodási hely : Bristol

Augustus & Siobhan Empty
TémanyitásTárgy: Augustus & Siobhan   Augustus & Siobhan EmptySzomb. Szept. 13, 2014 12:49 am


Mr. Westwood & Siobhan


Biztosan sokan tartanak dilisnek, hogy még szombaton is bejárok a suliba, de most kivételesen nem plusz órára jöttem, hanem csak itt felejtettem a pszichológia könyvemet, ami normális esetben hidegen hagyna, csak, hogy hétfőre kénytelen leszek tanulni, mert dogát írunk. Eléggé maximalista vagyok, szeretek mindenből a lehető legjobban teljesíteni, és ha már az mellett döntöttem, hogy börtön pszichológus leszek –egyik legnagyobb gyerekkori álmom -, akkor tennem is kell az ügy érdekében. Másrészről pedig ki akarok törni a családi fészekből, igenis be fogom bizonyítani, hogy belőlem lesz valaki és többre viszem majd, mint a családom bármelyik tagja. Ha majd egyszer valamikor lesz családom, akkor nem akarom, hogy a nincstelenségtől szenvedjenek, azt akarom, hogy a gyerekeimnek majd mindenük meglegyen, semmiben sem szenvedjenek hiányt. Tudom, hogy túl előre szaladtam, hiszen ehhez még túl fiatal vagyok. De ha az ember nem kezdi el a lehető legfiatalabban felépíteni a jövőjét, akkor mégis mikor fogjon neki? 40 évesen, amikor majd rádöbben, hogy már késő? Óh, nem. Én nem fogom a szüleim példáját követni, még akkor sem, ha ez rámegy az egész fiatalságomra. Mert bizony sokan nem értik meg, hogy miért nem járok szórakozni, meg, hogy miért bújom folyton a könyveket. Hát pont ezért. Mert nekem első a jövőm. Amúgy is valahogy úgy vagyok azzal a sok idióta bulival, hogy felesleges pénzköltés csak. De ez persze csak az én véleményem, az én felfogásom. Mindenki éljen úgy, ahogyan kedve tartja.
A kapus könnyedén beengedett, hiszen elég jól ismer már. Gyakran járok ide plusz órákra is, vagy csak azért, hogy itt tanuljak, ugyanis otthon nem nagyon van erre lehetőségem, ha a bátyám és Dan otthon vannak. Azok mikor ketten össze kerülnek, akkor az embernek nyugta nincs, az biztos. Az anyám helyében eddig kidobtam volna mindkettőt. De hát Ő és a jó szíve... sosem tudott elég kesztyűs kézzel bánni Kevinnel és most ez az oka annak, hogy a drága bátyám ennyire tojik az egész világra. Kíváncsi leszek azért, hogy mi lesz majd akkor, ha családja lesz. Bár simán kinézem belőle azt is, hogy felszed valami gazdag libát, aki eltartja. Vagy, ami még szörnyűbb, egy gazdag öreg tyúkot, aki az utolsó éveiben jár éppen. Azért lássuk be, hogy aki ismeri a testvéremet, az simán kinézi belőle az ilyesfajta húzást is. Na de ez nem mintha az én problémám lenne, mindenki úgy csinálja az életét, ahogyan neki jó. Meg amúgy is, ki vagyok én, hogy bárkinek is megmondjam, hogy mi a helyes és mi nem?
A nyikorgó szekrényemet kinyitom, ami visszhangzik az üres folyóson. Délelőttönként, amikor az egész iskola cseng a többi diák zajongásától, ez a hang fel sem tűnik. Hamar megtalálom, amiért jöttem. Behelyezem a táskámba, aztán becsukom a szekrényem ajtaját, amit a huzatnak köszönhetően nem sikerült a legcsendesebben. Vonok egyet a vállamon, aztán visszazárom.


© ZENE: SZÁM CÍME | MEGJEGYZÉS: -
Vissza az elejére Go down
Augustus H. Westwood

Augustus H. Westwood

rebel

Age : 39
Hozzászólások száma : 12
Tartózkodási hely : Bristol

Augustus & Siobhan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Augustus & Siobhan   Augustus & Siobhan EmptySzomb. Szept. 13, 2014 3:06 am



Siobhan & Augustus

Are you lost?

Szombat. Ilyenkor általában a hallgatók nincsenek bent, kiheverik az előző éjszakai „ereszd el a hajamat” típusú bulit, ahol aztán folyik minden, leginkább alkohol, party drogok, visszabukott gyomortartalmak és még, ami kell, meg mindenféle testnedvek a wckben és a sikátorokban lebonyolított légyottok közben és után. Jobb esetben a kollégiumi szobákban. Mindegy, ez nem az én dolgom, ráadásul még csak hibáztatni sem tudok őket érte, én is pontosan ugyanezt csináltam fősulis koromban, sőt olykor – vagy inkább gyakran – előfordul, hogy én is népesítem a szombati józanodók táborát.
Előző este viszont most nem voltam szórakozni, nem volt különösebb oka, minden hétvégét én sem tölthetek szórakozással, helyette inkább időben eltettem magam mára, mivel kitaláltam, hogy előhívok néhány képet a főiskola fotólaborjában. A képeket még a múlthéten készítettem. Igen, tisztában vagyok vele, hogy ma a digitális gépek csúcskorában elég rendhagyó, hogy filmre fotóztam, de ami azt illeti a filmtekercse villantott képek szerintem még mindig szebbek, ráadásul van egyfajta hangulata az old school stílusnak. Plusz, a hallgatónak a digitális gépek használata mellett meg kell tanulniuk az analógot is használni. Ez hozzátartozik az egészhez. Szóval jobb, ha nem esem ki a gyakorlatból, mert akkor szépen néznék ki, ha nem értenék ahhoz, amit tanítok.
A vörös lámpával megvilágított szobában épp az előhívó folyadékba áztatom a fotópapírokat és csodák csodája, hamarosan el is kezdenek derengeni rajtuk a képek. Embereket ábrázolnak, hétköznapi arcokat, természetes reakcióikat. Mindig is izgalmasabbnak és érdekesebbnek találtam a spontán képeket, mint a beállítottakat.
Érdeklődve figyelem, ahogy szépen lassan előbukkannak az alakok és kb ekkor hallom meg a csapódást odakintről. Hát ez meg? Azt hittem a hallgatóknak ilyenkor nyomát sem lehet látni idebent, de lehet, hogy csak valaki simán eltévedt vagy annyira részeg, hogy eltévesztette a napot… vagy mit tudom én, hogy miért is van bent?!
Fogom magam és úgy döntök, kinézek már a folyosóra, hogy ki és mit is akar tulajdonképpen. Kilépek a vörös fénnyel bevilágított helyiségből a köztesbe, ahonnan az ajtó is nyílik. Nem lenne túl jó ugyanis, ha közvetlen az előhívó szobába nyílna az ajtó, ha fényt kapnak a képek, azonnal tönkremennek. Kinyitom az ajtót és kinézek a folyosóra. Meglepetésemre egy fiatal lányt látok. Hallgató, szombaton a suliban? Nofene.
- Helló! Eltévedt? – mivel fogalmam sincs, hogy kicsoda, jobb, ha megmaradunk az udvarias formánál. Becsukom magam mögött az ajtót és felé sétálok. A szekrények mellett állok meg és nekidőlök az egyik ajtajának lazán, kezeimet zsebre vágom.
- Segíthetek? Vagy netán egy szorgalmas hallgató lenne? – ami őszintén mondom, meglepne. Még a jó tanulók is inkább otthon bújják a könyveiket a paplan alatt vagy a könyvtárban semmint, hogy itt legyenek.

words & note & music
Ψ


Vissza az elejére Go down
Siobhan Dale

Siobhan Dale

smart one

Hozzászólások száma : 9
Tartózkodási hely : Bristol

Augustus & Siobhan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Augustus & Siobhan   Augustus & Siobhan EmptyKedd Szept. 16, 2014 11:42 pm


Mr. Westwood & Siobhan



Elég sokan tartanak strébernek amiatt, hogy nekem a tanulás az első, amit nem is értem, hogy miért. Miért baj az, ha szeretnék a jövőmre koncentrálni, hogy ne keljen majd gürcölnöm, mint a szüleimnek, hogy egy kis pénzhez jussanak. Nekem igenis fontos, hogy jó életem legyen, és aki ezt nem tudja megérteni... annak nem kevés baj van az agyával. Az ilyenek ugyanis majd néhány év múlva döbbennek csak rá, hogy valóban elrontották évekkel ezelőtt, amikor lett volna esélyük a jövőiket alapozni. És már késő. Óh, basszus. Ez pont úgy hangzik, mintha az anyámat hallanám. Ő szokott mindig ezekkel a szavakkal biztatni, mert ha valaki, akkor Ő aztán tudna mit mesélni, hogy fiatalon elcseszni az egész életet. Ő is mindig a buliknak és a haveroknak élt, akárcsak a bátyám. Fiatalon teherbe esett, aztán férjhez ment az apámhoz, és csak azután döbbent rá igazán, hogy bizony az élet nem habos torta. Oké, nem biztos, hogy majd 40 évesen nem bánom meg, hogy nem tomboltam ki magam annak rendje és módja szerint, ahogy a fiatalság csinálja, de vállalom ezt a kockázatot.
Bár most kivételesen nem tanulni jöttem, hanem csak egy füzetért... amiből majd mégis csak tanulnék, de otthon. És nem ma. Hanem mondjuk majd holnap. Amint a kezembe veszem azt, amiért jöttem, menni szeretnék, azonban a kihalt folyosón, ahol esküdni mertem volna, hogy egyedül vagyok, felbukkan egy férfi, akit esküszöm még sose láttam. Azért abban biztos vagyok, hogy valaki olyan kell legyen, akinek köze van az iskolához, mert lássuk be, hogy egy idegennek nem túl sok keresnivalója akadna egy iskolában. Még ha mondjuk egy bankban lennénk vagy valami, azt megérteném... de itt?
- Ehm... Jó napot! Nem igazán. – Fogalmam sincs, hogy hogyan kéne köszönnöm a fickónak, mert, hogy azt sem tudom, hogy ki az, de így elég udvariasan hangozhatott. Mert azt azért be kell, hogy lássam, jóval idősebbnek tűnik nálam. Minden bizonnyal bolondnak tart, hiszen az Isten szerelmére... mégis csak szombat van! Máskor legalább sikerült úgy jönnöm ide, hogy senki nem vett észre, nem gondoltam volna, hogy pont ma rajtam és a kapuson kívül más is fog tartózkodni az épületben.
- Nem. Igazából csak ezért jöttem be. – mondom mosolyogva, majd felemelem a füzetemet. Más diák valószínűleg ebben az esetben tenne magasból arra, hogy bent hagyott a suliba valamilyen füzetet, hiszen hétfőn megkapja majd. Lehet, hogy mégis csak velem van a baj, mert minden apróságot komolyan veszek. Na és ha itt hagytam? Én is, pont úgy mint más megtaláltam volna hétfő reggel. Az, hogy dogát írunk... nos annyit ez a füzet nélkül is tudok, amennyi ahhoz kell. De már mindegy, ha egyszer itt vagyok, nem?

© ZENE: SZÁM CÍME | MEGJEGYZÉS: -
Vissza az elejére Go down
Augustus H. Westwood

Augustus H. Westwood

rebel

Age : 39
Hozzászólások száma : 12
Tartózkodási hely : Bristol

Augustus & Siobhan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Augustus & Siobhan   Augustus & Siobhan EmptyPént. Szept. 19, 2014 6:26 am



Siobhan & Augustus

Are you lost?

Nem úgy tűnik, mint aki eltévedt volna, de hát mit lehet mit tudni, hogy miért is van most bent. A nagy átlag hallgatói közönség valóban nem arról híres, hogy hétvégén is a folyosókat koptassa, kivétel ez alól természetesen a könyvtár, de az egy egészen másik részében van a főiskolának és onnan ide keveredni nem kis teljesítmény még annak is, aki valóban elveszett a patinás épület falai között.
Jó szándéktól vezérelten érdeklődök, hátha útba kell igazítani vagy ilyesmi és amikor megszólal, csak akkor jövök rá az arckifejezéséből ítélve, hogy nem tudja ki vagyok. Ez mondjuk nem meglepő egy ekkora intézményben, mint ez is, ha nem művészetis hallgató, akkor mi oka lenne arra, hogy ismerjen? Na, de ezen mindjárt korrigálok.
- Bocsásson meg, udvariatlan voltam. Westwood prof. vagyok. Pontosabban csak tanár, a hallgatóim neveznek prof-nak. Gondolom azért, mert fiatal vagyok és professzorok általában hatvan pluszos idősek. – rántok egyet a vállamon és kezet is nyújtok a fiatal lánynak. Nem tartom magam öregnek, ami azt illeti egyik másik hallgatómmal egyidős is vagyok.
- Hogyhogy ilyenkor itt van az iskolában és nem a szombati lustulók táborát gyarapítja? Félre ne értsen, ha nem tartozik rám, akkor meg sem kérdeztem, csak tudja, meglepő itt látni ilyenkor egy diákot. Nem is rémlik olyan eset, hogy láttam volna rá példát a közel múltban. – még mindig a szekrénynek támaszkodok lazán, ahogy beszélgetünk. Persze nem akarom én őt feltartani, szóval, ha sietnie kell, akkor már nem is faggatózom tovább, hanem megyek vissza a dolgomra.
- Ó, értem. – bólintok a füzetet látván. Így már azért érthetőbb, hogy mit is csinál itt. Sejtésem szerint egy jó tanuló típusba futottam bele, aki minden szabadidejét a tanulásnak szenteli. Nincs ezzel semmi gond, én is a munkámnak szentelem minden időmet, hiszen amikor csak tehetem, akkor fotózom. Ez az életem.
És ha már itt tartunk, eszembe jut, hogyha a képek túl sokáig maradnak a hívó folyadékban, akkor teljesen tönkre mennek. Az órámra pillantok, de megnyugszom. Van még egy két perc, ami kell nekik, csak azután kell majd kiszednem őket és feltűzni száradni, akár a nedves ruhákat.

words & note & music
Ψ


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Augustus & Siobhan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Augustus & Siobhan   Augustus & Siobhan Empty

Vissza az elejére Go down
 

Augustus & Siobhan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Daniel & Siobhan - Dale lakás
» Augustus & Amelie
» Ariana & Augustus

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
we are young II.  :: Bristol :: Roundview föiskola-